Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(simpatica @ 2009 03 16, 23:40)
pas mane irgi nemalonumai...tevas nakti mire  cry.gif

uzuojauta
Papildyta:
QUOTE(malvina @ 2009 03 19, 20:14)
simpatica, labai uzjauciu

mergaites, kuri esat susidurusi su Kizlaitiene, gal galit atsiliepti?


as bendrauju su Kizlaitiene, kartais, kai sesute teikiasi uzrasyti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(saaulute @ 2009 03 20, 09:06)
Man isrove danti, dabar esu be dvieju dantu, pasiu pirmu kruminiu nuo priekiniu dantu , kaip juokiuos matose, kad ten nieko ner biggrin.gif ar galiu detis "kazkokius" dantis, nes jei bus metalo, tai magneto negalesiu turbut darytis, o kaltis i smegenis naujus bijau, sako, kad adaptacija sunki. Ar kas nors is musiskiu yra panasioj situacijoj....bijau, kad veliau nebus su kuo kramtyt.... biggrin.gif

gali ramiai tvarkytis dantis, susideti metalo keramika ir magneta darant neturesi jokiu problemu cool.gif as pati su metalo keramika dariausi magneta, jokiu pasaliniu efektu nebuvo schmoll.gif
tik jei siulys implantus, tai gerai pagalvok, nes atsiranda infekciju rizika, atmetimo reakcijos, o kai musu imunitetas nera super, tai visaip gali buti mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu, labai uz patarimus. smile.gif
Atsakyti
Sveikos brangiosios ar jums pucia vidurius. bigsmile.gif Ka vartojat. Sako kad prie IS pucia isskirtinai. g.gif nu turiu tokia problema, labai nemalonu
Atsakyti
Espumisanas cia prie ko, ar tik reklama blush2.gif
Atsakyti
as tai kazkaip nekreipiu demesio i tai...buna kartais blush2.gif ,bet tikraiausiai del maisto nes labai retai... bigsmile.gif
Atsakyti
Na, aš galėčiau pasiguosti, kad po atakų ir vaistų tikrai vidurius pučia. Padžioje išpučia patį pilvą, o po to kas pilve buvo viskas pavirsta "oru". blush2.gif Bet jau pastebėjau, kad man tokiais atvejai tikrai gelbėja Espumisanas. biggrin.gif
Atsakyti
Dekui o kaip daznai Espumisana reikia vartoti. blush2.gif
Atsakyti
Aš gerdavau po 2 tabletytes iš ryto ir jeigu mačiau, kad yra poreikis tai apie pietus dar 1. Tik va gėriau tik tuomet kai yra vidurių pūtimas.

O vakar išbandžiau "Smektą". Nors ir sakoma, kad ji nuoviduriavimo arba vidurių užkietėjimo, aš likau labai patenkinta jos poveikiu. Vakar išgėriau ryte vieną pokutį ir dar šiandien ryte jaučiuosi (šiuo klausimu puikiai), tai šiandien dar negėriau. Puikiai sutvarkė. smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif man tokios problemos buna gan retai, taciau buna kartais, kad pilvas tarsi istinsta ir vel praeina... blink.gif
Atsakyti
Noreciau atlikti akupunkturos kokiu 10 seansu, girdejau ir zinau is draugu su tokia pacia beda g.gif kad tikrai padeda.kokia jusu nuomone, gal kuri bandet, ar tai nebus bereikalo ismesti pinigai.Skambinau i santariskes, tai nemokamu proceduru toku nera, o privaciai radau daug pigiau, g.gif nei pas juos.Nu 20 lt. nuo vieno seanso pigiau tai manau nemazai.
Atsakyti
kazkaip nieko apie tai negirdejau schmoll.gif kad padetu, nezinau.. as kartas nuo karto nueinu i masaza, man atrodo po jo irgi daug geriau jauciuosi smile.gif
Atsakyti
Simpatica kaip tu ?Laikaisi nepaumejo? rolleyes.gif
Atsakyti