Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tik moterys gerai gamina?

Idomus palyginimas, jei skaitote angliskai
http://www.timesonli...icle1755164.ece
Atsakyti
Maniškis tai geriausiai 'gamina' cepelinus iš pakelio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano draugas gamina laaaaaaaaaaaaabai skaniai ir daznai essen.gif
Atsakyti
MB negamina nieko(tingi). Jis verda tik plova. Virtuve buna kaip po karo lotuliukas.gif ir as turiu garbes ja isvalyti. doh.gif
Atsakyti
na pas mane tokia situacija... as gaminu taip, kaip sakoma apie vyrus dazniausiai - labai skaniai, bet nedaznai ir megstu eksperimentuoti, tai darau sekmingai.... o maniskis gamina pastoviai, skaniai ir nepavargsta smile.gif)
Atsakyti
Maniškis laaaaaaabai skaniai gamina, nes pagal profesiją virėjas ax.gif . Kokios mėsos ar žuvies man net neduoda gamint blush2.gif Visus baliukus namie ruošia irgi tik jis. Mano valdžioje tik visokie paprasti patiekalai, makaronai ir t.t Tiesa kai išėjo iš restorano į kitokio pobūdžio darbą, o aš prižiūriu lialiuką ir daugiau sėdžiu namie tai stengiuosi, mokausi, gaminu blush2.gif . Bet visitek lyderis pas mus šeimoje -vyras. thumbup.gif . beda tik kad pripratęs indų plovėją turėt, nu baisiai netvarkingai darbuojasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zlatavlaska @ 2007 09 27, 22:06)
beda tik kad pripratęs indų plovėją turėt, nu baisiai netvarkingai darbuojasi doh.gif


va maniskis indu plovykle isigijo, nes megsta gaminti, tik indu nemegsta plauti biggrin.gif
Atsakyti
oho, kokie jusu vyrai kulinarai:) pas mus maniskis kepa tik miltinius blynus, nu bet jie tokie nerealiai skanus buna, dabar isigudrino ir mielinius kepti, tai vis sekmadieni jis virtuvej vakare ir seimininkauja:) biggrin.gif
Atsakyti
kaip jums visoms fainiai thumbup.gif o maniskis tai nea neuzsiima tongue.gif nors realiai tai nelabai turi ir kada blush2.gif bet va svogeris mano-seses vyras-niam niam visada smagu pas juos i svecius vaziuot-zinau kad valgysiu firminius sonkauliukus thumbup.gif man jie niekad taip nesigauna blush2.gif
Atsakyti
Mano vyras tikrai geras virėjas, bet man ir pačiai gaminti patinka, todėl niekada nėra problemos. Tik į dieną gaminam kokį 1-2 patiekalus, tikrai ne daugiau. Pusryčiai dažniausia ką jau greit užgriebsim, pietus valgom darbe arba savaitgaliais sukombinuojam pusryčius ir pietus kartus. taip kad tik vakarienei tenka kažką ilgiau pastovėjus paruošti.

Nesuprantu tų skundų, kad gamint nepatinka, o prie puodų visą dieną stovėt reikia schmoll.gif Aukos sindromas gal...
Atsakyti
As ,manau,kad ir vyrai ruosia maista neblogiau uz moteris.Turiu gera pvz.savo.
Bet ,man labai grazu,kaip seimoje vyras retsykias pakeicia zmona virtuveje.
Kaip vienas su kitupasidalina igytagyvenimiska patirtimi.
Daznai iskyla studentiso gyvenimo virtuves prisiminimai.
Atsakyti
Mes abu su vyru kulinarai pagal profesija,tai virtuvej kartais smarkiai kariaujam. biggrin.gif Bet kiek as asmeniskai pazystu vyru kulinaru,tai gamina skaniau..nezinau,galbut pas mus daugiau fantazijos,o pas vyrus skonio atzvilgiu geriau sekasi.. Bet patikekit 2 kulinarai seimoj tai ne rojus,katastrofa.. doh.gif abu norim pasirodyt virsesni vienas uz kita ir gaunasi abiem prastai biggrin.gif
Atsakyti