Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kada nors vyras yra mušęs?

Na man toks klausimas iskilo.Pati neseniai ta patyriau-Voztelejo karta, kad net auskaras is ausies isleke.VAIKA LAIKIAU ANT RANKU! ,kai taip ivyko. Buvau juodam soke, skausmo nejutau.TA diena buvo 1-asis vaikiskasis gimtadienis! Cia taip sakant, "dovanele" nuo saves.
Bet jis net neatsiprase ir dbr elgiasi tarsi sakydamas "pati prisiprasei, tu atsiprasyk"... nu truksta zodziu! Bet mano savijauta labai bloga, jauciu dideli pazeminima.As pati niekada nekirsciau, man tai reikstu didziuli pazeminima.
As dar dabar neatsigaunu... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
na nieko sau chamas. kaip galima moteriai duoti per veida g.gif

mano ex mane yra stumtelejes, tai kaip pyliau snukin atgalia ranka. maza nepasirode.
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2008 09 18, 18:26)
Na man toks klausimas iskilo.Pati neseniai ta patyriau-Voztelejo karta, kad net auskaras is ausies isleke.VAIKA LAIKIAU ANT RANKU! kai taip ivyko. Buvau juodam soe, skausmo nejutau.Bet jis net neatsiprase ir dbr elgiasi tarsi sakydamas "pati prisiprasei, tu atsiprasyk"... nu truksta zodziu! Bet mano savijauta labai bloga, jauciu dideli pazeminima.As pati niekada nekirsciau, man tai reikstu didziuli pazeminima.
As dar dabar neatsigaunu... verysad.gif  verysad.gif

jei jau voztelejo viena karta tai buk rami gausi ir antra, o be to jis nejaucia jokios kaltes tai manau reiketu daryt isvadas .... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varhay: 18 rugsėjo 2008 - 17:47
QUOTE(pupux @ 2008 09 18, 18:26)
]


Tik nesugalvok atsiprašyti...Ištikrųjų jei jam dabar pasiduosi, tai žinok gyvensi visą gyvenimą taip su juo. Taigi tau belieka spręsti dabar arba niekada...
Atsakyti
QUOTE(varhay @ 2008 09 18, 18:39)
jei jau voztelejo viena karta tai buk rami gausi ir antra, o be to jis nejaucia jokios kaltes tai manau reiketu daryt isvadas .... 4u.gif

tai tiesa
Atsakyti
Iš pasakojimo reik suprast, akd jūs tiesiog stovėjot ir jis nei iš šio nei iš to mostelėjo. O kokia priešistorė buvo?
Atsakyti
jei trinktelejo viena kart tai trinktels ir antra kart. dauguma is musu yra ta patyrusios. tik vienos su tuo susitaiko o kitos daro isvadas. liudna, bet mes pacios kaltos, kad iskart neparodom jiems ju vietos. o kai kurios aukojasi del vaiku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2008 09 18, 20:04)
Iš pasakojimo reik suprast, akd jūs tiesiog stovėjot ir jis nei iš šio nei iš to mostelėjo. O kokia priešistorė buvo?

Va ir man toks pats klausimas iskilo smile.gif aisku tokio poelgio nepateisinsi taciau idomu suzinot priezasti g.gif jei ji buvo aisku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2008 09 18, 19:04)
Iš pasakojimo reik suprast, akd jūs tiesiog stovėjot ir jis nei iš šio nei iš to mostelėjo. O kokia priešistorė buvo?


Na mes gincijomes ir, kai pamaciau, kad paliko vaika verkianti kambary, man truko kantrybe-as ji stumtelejau, nes jis man neleido praeiti.Na tada jis man ir voztelejo.

BEt as manu, kad ir kas benutiktu, vyras too neturetu daryti. As jam vis duodu pavyzdi, kai jis su manim mano atzvilgiu blogai padaro-ar tau patikru, jei tavo tevas taip paciai darytu su tavo mama(o jam mama silpna vieta).Niekada neisgirdau atsakymo, kad jei ji taip padarytu, tevas butu teisus. g.gif
Atsakyti
nu nesakau niekada niekada..bet man smurtas (bet koks,net stumtelejimas..) yra viskas..viskas viskam... ir jokiu paaiskinimu..tam nera priezasties ir paaiskinimo..jokio..
Atsakyti
Na ką - į smurtą atsakyta smurtu. Kadangi vienintelis nuostolis yra iškritęs auskaras, tai įsivaizduoju koks baisus smurtas buvo. Abu labu tokiu.
Pridėsiu - į smurtą reaguojama automatiškai, refleksiškai. Pirmiausia nervus reikėtų susitvarkyti temos autorei ir nustoti kelti bei provokuoti konfliktus.
Atsakyti
Reikia realiai įvertinti situaciją - kiek sau leidai tu, kiek buvo suvartota alkoholio (jei iš viso buvo vartojama).
Kad tau reikia atsiprašyti, tai visiška nesamonė. Tasip tik pažeminsi save ir paskatinsi vyrą tolesniam smurtui.
Jei pasidalinti patirtim, tai vyras santuokos pradžioje irgi mane mušė, nes taip darė jo tėvas. Bet aš, nors ir su skaudžiom pasekmėm visada duodavau atgal ir po to savaitėm nešnekėdavau. dabar jau daug metų mes gyvename taikiai ir nieko panašau nevyksta.
Dar vienas dalykas - vyro smurto nereikia slėpti, nes ne tu, otik jis dėl to kaltas. Tau dėl to neturėtų būti gėda. aš aiškias užuominas palaidydavau draugams, tėvams. Tada jam būdavo labai gėda. Manau ir tas įtakos turėjo, nes aplinkinių nuomonė diedams svarbi.
Atsakyti