Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kada nors vyras yra mušęs?

QUOTE(rragana @ 2008 09 27, 01:10)
mane siandien muse ... praejo 3 menesiai po vestuviu, galvoje didelis guzas - trenke i vonios veidrodi, tas suduzo, po to smauge, pabegau, nutrenke ant lovos, dauze su pagalvem, po ranka pasitaikiusiom, buvo girtas. Nuo pat santykiu pradzios (tuoj trys metai bus) girtas budavo agresyvus, yra pastumes ne karta, pagriebes stipriai ir pan. Agresija atsiranda tik kai girtas, ir kai as neva jam nenusileidziu, kazka nurodineju atseit (susivaidena jam), nors daugybe kartu esam dviese tusinesi, gere alkoholi ir kol viskas nuostabu, tol okei. bet jei tik menkiausias gincas.... Neesam nei asociali seima, nei ka.
Siaip gyvenime nuostabus vyras, geles dovanoja, plepam istisai telefonu (kai abu bunam darbe) apie savo jausmus vienas kitam, laisvalaiki leidziam tiesiog nuostabiai, mylim vienas kita, kalbames apie ateiti, planuojam vaikus. Ir ta jo agresija i kokius 4 menesius karta pasireiskia... siandien del visisko sudo susigincijom, o viskas isaugo i nerealu konflikta. Esam abu degtukai. Pirma karta gyvenime pasipriesinau jam, visada anksciau pagalvodavau, jei tuos agresyvius pykcius atsakysiu ne nuraminimu, nugesinimu, bet tuo paciu. Voziau jam per veida, pasakiau, kad negrasintu... o tada ir prasidejo. Galvojau, kad jei butu salia peilis, griebtu ji ir perreztu mane be gailescio... Lyg ne jis butu ta momenta, lyg visai kitas zmogus, kurio nepazistu...

Nezinau, ka daryt, kaip toliau gyvent... Esam ne karta kalbejesi apie jo agresija ir alkoholi. Jis suvokia kaip mane iskaudino, bet kita karta vel i zveri virsta, lyg prie manes kitas zmogus stovetu... Jis pats yra pripazines, kad saves negali valdyt, kad nepazista saves ta momenta... Ar mums eit pas psichologa, ar viska imti ir baigti? Neisivaizduoju... As iki dabar nesuvokiu, kaip toks viduje jautrus, supratingas, mylintis, linksmas, malonus, mandagus, mielas, meilus, rupestingas (nemoku apsakyt kiek stipriai), visokiu kitokiu geru savybiu milijona turintis vyras, su kuriuo siaip jau jausciausi nerealiai laiminga, gali pavirsti momentais i kita zmogus, i kazkoki zveri... Nesivaizduoju...

Smurtautojo pagrindinis pozymis-po agresijos ispuolio, kelias dienas buna geras, o po to vel kartojasi ir taip be pabaigos...
Gal pabandyk su juo nesigincyti, nusileisti, kai jis girtas.Juk kenti ir skauda tau paciai g.gif g.gif
Na, o rimciau tai tikrai apie tai turetum susimastyti.GAl pasiulyk jam nueiti pas psichologa. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rragana @ 2008 09 27, 00:10)
Nezinau, ka daryt, kaip toliau gyvent... Esam ne karta kalbejesi apie jo agresija ir alkoholi. Jis suvokia kaip mane iskaudino, bet kita karta vel i zveri virsta, lyg prie manes kitas zmogus stovetu... Jis pats yra pripazines, kad saves negali valdyt, kad nepazista saves ta momenta... Ar mums eit pas psichologa, ar viska imti ir baigti? ..

As siulyciau, begti nuo tokio vyro kuo toliau, esu augusi tokioje seimoje verysad.gif kai tevas budavo blaivas, budavo auksinis zmogus, o kai isgerdavo mama su mumis (dviem vaikais) begdavo is namu, nes musdavo jia, nes valgyti negerai ar dar kas jam uzkliudavo. As iki siol turiu trauma ir ji ir labai daznai prisimenu, visus bjaurius zodzius, ar begima nakti, diena, per lietu ... is namu, jauciu pasibjaurejima tokiais zmonemis. Tokie zmones nesikeicia ir nepades cia joks psichologas, rasau is patirties.
Atsakyti
QUOTE(rragana @ 2008 09 27, 01:10)
mane siandien muse ... praejo 3 menesiai po vestuviu, galvoje didelis guzas - trenke i vonios veidrodi, tas suduzo, po to smauge, pabegau, nutrenke ant lovos, dauze su pagalvem, po ranka pasitaikiusiom, buvo girtas. Nuo pat santykiu pradzios (tuoj trys metai bus) girtas budavo agresyvus, yra pastumes ne karta, pagriebes stipriai ir pan. Agresija atsiranda tik kai girtas, ir kai as neva jam nenusileidziu, kazka nurodineju atseit (susivaidena jam), nors daugybe kartu esam dviese tusinesi, gere alkoholi ir kol viskas nuostabu, tol okei. bet jei tik menkiausias gincas.... Neesam nei asociali seima, nei ka.
Siaip gyvenime nuostabus vyras, geles dovanoja, plepam istisai telefonu (kai abu bunam darbe) apie savo jausmus vienas kitam, laisvalaiki leidziam tiesiog nuostabiai, mylim vienas kita, kalbames apie ateiti, planuojam vaikus. Ir ta jo agresija i kokius 4 menesius karta pasireiskia... siandien del visisko sudo susigincijom, o viskas isaugo i nerealu konflikta. Esam abu degtukai. Pirma karta gyvenime pasipriesinau jam, visada anksciau pagalvodavau, jei tuos agresyvius pykcius atsakysiu ne nuraminimu, nugesinimu, bet tuo paciu. Voziau jam per veida, pasakiau, kad negrasintu... o tada ir prasidejo. Galvojau, kad jei butu salia peilis, griebtu ji ir perreztu mane be gailescio... Lyg ne jis butu ta momenta, lyg visai kitas zmogus, kurio nepazistu...

Nezinau, ka daryt, kaip toliau gyvent... Esam ne karta kalbejesi apie jo agresija ir alkoholi. Jis suvokia kaip mane iskaudino, bet kita karta vel i zveri virsta, lyg prie manes kitas zmogus stovetu... Jis pats yra pripazines, kad saves negali valdyt, kad nepazista saves ta momenta... Ar mums eit pas psichologa, ar viska imti ir baigti? Neisivaizduoju... As iki dabar nesuvokiu, kaip toks viduje jautrus, supratingas, mylintis, linksmas, malonus, mandagus, mielas, meilus, rupestingas (nemoku apsakyt kiek stipriai), visokiu kitokiu geru savybiu milijona turintis vyras, su kuriuo siaip jau jausciausi nerealiai laiminga, gali pavirsti momentais i kita zmogus, i kazkoki zveri... Nesivaizduoju...



nesuprantu tų moterų.. Ir dar kyla klausimas, ką daryt? Vyt lauk arba pačiai išeit. Skirtis ir nebūt kartu. Nesuprantu tokio mąstymo: kol negeria, tai geras šiaip.. Čia jam tik truputį. Gyvent aukos vaidmenį visą gyvenimą? Nebent jums to reikia kaip oro, pati gyvent be viso to negalit. Nesveikus santykius man tokie dalykai primena. O kai vaikų bus, kas tada? Ko su tokiu žmogum gyvent? Bijot visą gyvenimą, mėlynes slėpt. Nejaugi tik tiek esi verta? doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Pritariu Islai. Gal tu ir nori būti auka, bet ar norės aukomis būti tavo vaikai. Kaip jausis jie kai girtas tėvas daužys jų motiną? Kokiais žmonėmis jie užaugs?
Kol nevėlu, kol neturit vaikų, bėk nuo jo. Kas žino vieną kartą gali ir pasmaugti...
Papildyta:
Ir dar - tik nekentėk dėl to, kad ką žmonės pagalvos, jei sužinos skyrybų priežastį, kaip reaguos tėvai ir t.t.
Žinok, tu esi auka todėl gėda turi būti ne tau, o smurtautojui.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2008 09 27, 15:33)
nesuprantu tų moterų.. Ir dar kyla klausimas, ką daryt? Vyt lauk arba pačiai išeit. Skirtis ir nebūt kartu. Nesuprantu tokio mąstymo: kol negeria, tai geras šiaip.. Čia jam tik truputį. Gyvent aukos vaidmenį visą gyvenimą? Nebent jums to reikia kaip oro, pati gyvent be viso to negalit. Nesveikus santykius man tokie dalykai primena. O kai vaikų bus, kas tada? Ko su tokiu žmogum gyvent? Bijot visą gyvenimą, mėlynes slėpt. Nejaugi tik tiek esi verta?  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Gal ir ziauriai skamba sie zodziai,bet tai gryna tiesa.Nematau tikslo kenteti.Viena karta mano girtas vyras nepazistamai pasikeite ir mintyse smekstelejo mintis,kad jai jis suduotu man,smeigciau salia gulejusi iesma bet kur.Tikrai neleisciau buti skriaudziama,bet aciu dievui neesu is tu,kurios nuolankiai reaguoja i girto vyro priekaistus,tad viskas baigesi tik zodziais.Jai vyras skriaudzia moteri ir ne karta,o reguliariai,tai jau kriminalas.Jokiu nuolaidu tokiems!!!Kuo greiciau skirtis ir dar per snuki gerai uzvozti,pries iseinat is jo gyvenimo visam.Jie ligoniai,issigimeliai ir silpni zmones.Paskutiniai gyvenimo bailiai.Fui,negaliu bash.gif
Atsakyti
Verčiau jau baigti tokius santykius, ypač jei pati esi ne švelni gėlelė - tada jau dvigubai pavojingiau. Čia galiu pasakyt iš patirties, mano ex mėgdavo pasimosuoti rankomis - nu niekad nebuvo rimtai sumušęs, per žandą užplojo porą kartų - vieną kartą gavo atgal iš kumščio, išsigando. Po kiek laiko konfliktas vėl - vėl plojo, o tada man po ranka kaip tik kažkoks sunkus daiktas pasitaikė - lyg tai stiklinis prespapjė - nežiūrėdama mečiau į jį tą prespapjė - laimė, praskrido pro šalį bet taip gal koks 1 cm nuo jo galvos. O tada jau aš išsigandau. Nuo to laiko pradėjau santykius "užrišinėti" - nes tiesiog suvokiau, kad su tokiu žmogumi gyvenimas gali baigtis man už grotų.

Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2008 09 29, 09:41)
Verčiau jau baigti tokius santykius, ypač jei pati esi ne švelni gėlelė - tada jau dvigubai pavojingiau. Čia galiu pasakyt iš patirties, mano ex mėgdavo pasimosuoti rankomis - nu niekad nebuvo rimtai sumušęs, per žandą užplojo porą kartų - vieną kartą gavo atgal iš kumščio, išsigando. Po kiek laiko konfliktas vėl - vėl plojo, o tada man po ranka kaip tik kažkoks sunkus daiktas pasitaikė - lyg tai stiklinis prespapjė - nežiūrėdama mečiau į jį tą prespapjė - laimė, praskrido pro šalį bet taip gal koks 1 cm nuo jo galvos. O tada jau aš išsigandau. Nuo to laiko pradėjau santykius "užrišinėti" - nes tiesiog suvokiau, kad su tokiu žmogumi gyvenimas gali baigtis man už grotų.

Tu drasi moteris.Tikrai smagu,kad sugebejai save apginti ir pakeisti gyvenima drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 09 18, 19:45)
Na ką - į smurtą atsakyta smurtu. Kadangi vienintelis nuostolis yra iškritęs auskaras, tai įsivaizduoju koks baisus smurtas buvo. Abu labu tokiu.
Pridėsiu - į smurtą reaguojama automatiškai, refleksiškai. Pirmiausia nervus reikėtų susitvarkyti temos autorei ir nustoti kelti bei provokuoti konfliktus.


na, tikiuos, kad ne visi vyrai taip masto. autore, tikrai saves nekaltink. jei butu atsiprases ir tai butu nedovanotinas elgesys, bet jei dar sugeba i tave kaltinanciom akim ziuret, tai is vis... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2008 09 29, 16:43)
Tu drasi moteris.Tikrai smagu,kad sugebejai save apginti ir pakeisti gyvenima  drinks_cheers.gif


Tai man kas buvo - buvau netekejusi ir jauna - 21 man buvo tada. Na dabar jau 22, esu tik jauna. Istekejusi, bet ne už ex smile.gif
Šiaip, merginoms patariu - bėkit kol nevėlu - kol žiedai nesumainyti - tada paprasta, o t a kita meilė atsiras labai greit. Aš po tų įvykių išvykau į užsienį ir jau po savaitės burkavau su dabartiniu savo vyru. Ex apie tai, kad palieku jį pranešiau prieš grįžtant į Lietuvą - kelis mėn. pakankinau jį nerašymu, nepranešimu apie save - negražu, bet tai buvo mažytis kerštas - negalėjau kitaip. doh.gif
Atsakyti
Dieve.Det i krumus nuo tokio,kazkaip kyla mintis,kad pabegus nuo jo vistiek neatstotu g.gif Su tokiu zmogum negalima gyvent,ir jokiais budais turet vaiku!
Papildyta:
QUOTE(pupux @ 2008 09 27, 11:37)
Smurtautojo pagrindinis pozymis-po agresijos ispuolio, kelias dienas buna geras, o po to vel kartojasi ir taip be pabaigos...
Gal pabandyk su juo nesigincyti, nusileisti, kai jis girtas.Juk kenti ir skauda tau paciai g.gif  g.gif
Na, o rimciau tai tikrai apie tai turetum susimastyti.GAl pasiulyk jam nueiti pas psichologa. g.gif

nemanau,kad jis ten eis.bandyt nesigincit?na nebent jei esi nuolanki pelyte.nesigincisi lips ant galvos.palikt ir nieko daugiau!
cia ne vienas atvejis,kad uzvoze.ir ne siaip koks silpnas antausis.
ir dar reeiketu atsakyt sau i kl ar jis ne alkoholikas?
PUPUX: Cia ne tavo atvejis (tikiuosi ir netaps).Viena kart dave,na gal antra ir neduos.
o jos atveju ziauru !su guzais vaiksto,ja smaugia ir panasiai!
Tiesa,kazkada labai senai pati gavau antausi nuo savo dabartinio vyro.Siaip pati pirma puoliau,ir ji is miegu pazadinau.na ne esme.atleidau,pasakiau,kad dar kartas skris su visais savo daiktais pro langa. Ir viskas.Tpfu,tpfu daugiau nei kart negavau.nors pati daviau,bet cia jau kt istorija blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilga222: 29 rugsėjo 2008 - 22:26
QUOTE(Smilga222 @ 2008 09 29, 23:22)
nemanau,kad jis ten eis.bandyt nesigincit?na nebent jei esi nuolanki pelyte.nesigincisi lips ant galvos.palikt ir nieko daugiau!
cia ne vienas atvejis,kad uzvoze.ir ne siaip koks silpnas antausis.
ir dar reeiketu atsakyt sau i kl ar jis ne alkoholikas?
PUPUX: Cia ne tavo atvejis (tikiuosi ir netaps).Viena kart dave,na gal antra ir neduos.
o jos atveju ziauru !su guzais vaiksto,ja smaugia ir panasiai!
Tiesa,kazkada labai senai pati gavau antausi nuo savo dabartinio vyro.Siaip pati pirma puoliau,ir ji is miegu pazadinau.na ne esme.atleidau,pasakiau,kad dar kartas skris su visais savo daiktais pro langa. Ir viskas.Tpfu,tpfu daugiau nei kart negavau.nors pati daviau,bet cia  jau kt istorija blush2.gif

OI ne, as jokiu budu nesiulau buti nuolankia pelyte! nuo tokio reikia begti kuo toliau! As tik norejau pasakyti, kad kai jam prasideda pykcio, smurto priepuoliai, tai neastrinti visko besigincijant, besigrumiant, nes nuo pasipriesinimo tik dar labiau pasiunta.

MAn labai uzsitrigo temoje perskaitytas vienas sakinys - NEJAUGI TIK TIEK ESI VERTA?!
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2008 09 18, 18:26)
Na man toks klausimas iskilo.Pati neseniai ta patyriau-Voztelejo karta, kad net auskaras is ausies isleke.VAIKA LAIKIAU ANT RANKU! ,kai taip ivyko. Buvau juodam soke, skausmo nejutau.TA diena buvo 1-asis vaikiskasis gimtadienis! Cia taip sakant, "dovanele" nuo saves.
Bet jis net neatsiprase ir dbr elgiasi tarsi sakydamas "pati prisiprasei, tu atsiprasyk"... nu truksta zodziu! Bet mano savijauta labai bloga, jauciu dideli pazeminima.As pati niekada nekirsciau, man tai reikstu didziuli pazeminima.
As dar dabar neatsigaunu... verysad.gif  verysad.gif

Musti moteri ir dar laikant vaika ant ranku? blink.gif blink.gif blink.gif ZEMA

Viena kart per 10 metu gavau nuo eks ir to pakako, kad iseiciau doh.gif , nesulaike nei sumainyti ziedai nei vos metuku vaikas mirksiukas.gif Ir viskas tik i gera 4u.gif
Atsakyti