Įkraunama...
Įkraunama...

kalnų pušys

grazios tos kalnines. Mes prie namo pries kelius metus pasodinom, tai pavasariop isleidzia ugliukus, bet ziuriu kad pradejo skursti blink.gif kas galetu pagelbet, gal kokios spec trasos?
Atsakyti
Daugelis pušų, ypač ilgaspyglės ir melsvaspyglės, gerai auga tik laidžioje, rūgštokoje (pH 5,5-6,5) dirvoje, nes kitaip negali įsisavinti geležies. Pirmoji pagalba - parūgštinti dirvą. Dar efektyviau laistyti geležies chelatu, kuris dirvą ir parūgština, ir papildo geležimi. Kalkingose žemėse pravartu naudoti abi priemones.

Visas straipsinis čia: http://www.rojaussod...nis.php?id=1017
Atsakyti
QUOTE(Proza @ 2008 09 24, 14:51)
Daugelis pušų, ypač ilgaspyglės ir melsvaspyglės, gerai auga tik laidžioje, rūgštokoje (pH 5,5-6,5) dirvoje, nes kitaip negali įsisavinti geležies. Pirmoji pagalba - parūgštinti dirvą. Dar efektyviau laistyti geležies chelatu, kuris dirvą ir parūgština, ir papildo geležimi. Kalkingose žemėse pravartu naudoti abi priemones.

Visas straipsinis čia:  http://www.rojaussod...nis.php?id=1017


labai aciu 4u.gif
Atsakyti
[URL=user posted image]My Webpage[/URL]

Stai paziurekit, kas pas mane isdygo..atsiveziau konkorezi is Italijos, nuo kazkokios pusies...Isbyrejus sekloms, sukisau i zemes, ilgai laukti nereikejo...tikiuosi pavyks islaikyti per ziema unsure.gif
Papildyta:
Vaje, atsiprasau uz tokia foto blink.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2008 10 10, 12:09)
[URL=user posted image]My Webpage[/URL]

Stai paziurekit, kas pas mane isdygo..atsiveziau konkorezi is Italijos, nuo kazkokios pusies...Isbyrejus sekloms, sukisau i zemes, ilgai laukti nereikejo...tikiuosi pavyks islaikyti per ziema unsure.gif
Papildyta:
Vaje, atsiprasau uz tokia foto blink.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Kaip laikosi tavo pušys? O kur ruošiesi jas auginti, kažin ar nesušals žiemą jos lauke...
Atsakyti
Sveikos, pas vyro tėva auga pušis, kuri išdygo iš sėklos thumbup.gif , jau 2 metai kaip auga, tokia graži thumbup.gif , nors ir daugiau seklu buvo sudyge, bet ir nunyko daug. O jis laiko puši savo kambaryje ant palangės, ji ir žiema peržiemojo, idomu kokio dydžio ji užaugs g.gif
Atsakyti
Turiu ir as pasisejus,nusipirkau ''zalioje stoteleje'' laikiau saldytuve 2savaites ,odabar pasejau laukiu kada isdygs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2009 02 21, 18:31)
Sveikos, pas vyro tėva auga pušis, kuri išdygo iš sėklos  thumbup.gif , jau 2 metai kaip auga, tokia graži  thumbup.gif , nors ir daugiau seklu buvo sudyge, bet ir nunyko daug. O jis laiko puši savo kambaryje ant palangės, ji ir žiema peržiemojo, idomu kokio dydžio ji užaugs  g.gif

Galima būtų apkarpyti ir auginti kaip Bonsą.
Atsakyti
Labukas ,sudygo mano pusys ir jau apie 10cm,patarkit gal jau galiu jas vesiai laikyti , ir kada i lauka sodinti , dekui 4u.gif
Atsakyti
sudygusių namie dar nereiktų į lauką nešt, grūdint reiktų. Savas laikau įstiklintam balkone nuo šeštadienio.
Persodinus į lauką rekomenduoja užpavėsint ( agroplėvele ar laikyti pavėsingoj vietoj, inspekte ). Į nuolatinę vietą tik po dviejų metų galima būtų persodint wink.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu pasisejus kelias pušeles, bet jos dar kaip siūlai ir tik su vienu vainiklapiu (spyglių) eile. Na, tokios lyg skėtis be audinio. O jūs jau šiemet planuojate jas į gruntą sodinti g.gif aš maniau, kad jas kokius metelius reikia paauginti vazonėlyje, nes tokių pievoje tikrai nerasiu.
Atsakyti
QUOTE(rooma @ 2009 03 31, 21:44)
Aš irgi turiu pasisejus  kelias pušeles, bet jos dar kaip siūlai ir tik su vienu vainiklapiu (spyglių) eile. Na, tokios lyg skėtis be audinio. O jūs jau šiemet planuojate jas į gruntą sodinti g.gif  aš maniau, kad jas kokius metelius reikia paauginti vazonėlyje, nes tokių pievoje tikrai nerasiu.

mastau.gif Tai, kad ir po 2 metų gali pievoj pamesti, čia jau nuo pievos ir norų priklauso laugh.gif
Atsakyti