Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių stilistas

QUOTE(cate @ 2008 09 21, 18:22)
Oi ir dar labai butu idomu suzinoti apie ta amerikieciu stilistes knyga, nors anglu kalba nera ypac stipri, bet kazkiek galiu skaityti jei tai nera labai sudetingo stiliaus ir turinio knyga.


Stai cia tos amerikieciu stilistes Brenda Kinsel puslapis 4u.gif pavartyk, ten jos knygos pristatytos ir visokie patarimai ir t.t
Atsakyti
Cate, man padėjo ir labai padeda Deborah Lynn Darling knyga "Elegancijos paslaptys". Ji išleista prieš 5 metus, leidykla Alma Littera, paskui buvo nukainota iki niekingų 7 Lt. Nežinau, ar dar yra knygynuose. Viršelis toks gana beviltiškai rožinis, bet turinys vertas dėmesio, ten daug kalbama būtent apie proporcijas ir jų derinimą. Labai naudinga ir praktiška knyga.
Atsakyti
QUOTE(italiana vera @ 2008 09 22, 20:10)
Cate, man padėjo ir labai padeda Deborah Lynn Darling knyga "Elegancijos paslaptys". Ji išleista prieš 5 metus, leidykla Alma Littera, paskui buvo nukainota iki niekingų 7 Lt. Nežinau, ar dar yra knygynuose. Viršelis toks gana beviltiškai rožinis, bet turinys vertas dėmesio, ten daug kalbama būtent apie proporcijas ir jų derinimą. Labai naudinga ir praktiška knyga.


Paskaiciau internete sios knygos anotacija ir tikrai susidomejau, labai naudinga nuoroda ir aciu Jums uz tai. Manau dar gausiu ja knygyne, o jei ne maciau galima uzsisakyti internetu kaina 9.90Lt drinks_cheers.gif

Atsakyti
Nėr už ką. Aš manau, kad visko galima išmokt, bele būtų geras vadovėlis ir uolus bei kūrybingas mokinys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo italiana vera: 22 rugsėjo 2008 - 20:34
na jei jau prabilome apie knygas tai noriu dar pasiteirauti ar kas skaitete ir ar gavote apciuopemos naudos is Juozo Statkeviciaus knygos "Grozio kirtis"
imetu nuoroda, nes yra ir internetinis jos variantas:
http://www.knygunama...20istraukos.pdf
Atsakyti
Sita knyga tik varciau ir paskaitinejau probegshmiais smile.gif

Tai man tokia juokinga pasirode, tokia panegirika savo seimai ir sau smile.gif

Sakyc statkeviciaus stilius ir patarimai labai nuspejami.Jaucia kazkokia trauka pokario damoms, kurios budavo labai elegantishkos ir moterishkos, tai ir patarimai ir pavyzdziai visi vieno tipo.Pvz kur makiazai jo, tai visi vienodi ir nesvarbu ar tinka moteriai ar nea, raudonos lupos, irshryshkintos akys.Megsta fatalishkos moters ivaizdi, taigi rasoma apie elegantishka ir refinuota stiliu kaipo Ditos Von Teese.
Apimta daug striciu, bet parashyta mazai, patarimu praktishkai nera, tik asmenine nuomone.

Ash kazkokiu apciuopiamu patarimu neradau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 22 rugsėjo 2008 - 21:23
Aš irgi - ne. Smagu pavartyt, pažiūrinėt, man JS visai patinka, bet praktinių patarimų daugiau pateikia ta pati Lynn. Išvis į žvaigždžių parašytas stiliaus knygas žiūriu atsargiai - paskaityti įdomu, verta, bet konkretumo kaip ir stoka. Išvis skaityti/žiūrėti yra gerai ir naudinga.
Atsakyti
Turbūt didesnė nauda būtų pavartyti vokiečių autorių (ar autoriaus) knygą, nuo kurio JS nusikopijavo biggrin.gif
Pati asmeniškai skaitinėjau, bet apčiuopiamos naudos mažoka, labai gerai GinCherry reziumavo, pritariu visiškai.
Atsakyti
QUOTE(Jota @ 2008 09 23, 11:00)
Turbūt didesnė nauda būtų pavartyti vokiečių autorių (ar autoriaus) knygą, nuo kurio JS nusikopijavo  biggrin.gif


apie kokia knyga kalbi? gal pavadinima galima butu? 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal kuriai ka teko girdeti apie stilisto Edgaro Rudzinsko darba? Jis dirba stilistu AB "levuo". g.gif (imitz parduotuves taip pat priklauso). Gal kuriai teko jo paslaugomis naudotis? Kiek man zinoma jis dalyvavo laidos "Grozio fabrikas" komandoje.
Atsakyti
Kaip matau niekas nieko nezino ta tema verysad.gif teks paciai kazkaip issiaiskinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 09 24, 17:51)
apie kokia knyga kalbi? gal pavadinima galima butu?  4u.gif


Ledi, prieš kelerius metus išleistas vokiečių? autoriaus informatyvus stiliaus vadovas.
Atsakyti