Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių stilistas

QUOTE(cate @ 2008 09 28, 21:40)
Merginos gal kuriai ka teko girdeti apie stilisto Edgaro Rudzinsko darba? Jis dirba stilistu AB "levuo".  g.gif (imitz parduotuves taip pat priklauso). Gal kuriai teko jo paslaugomis naudotis? Kiek man zinoma jis dalyvavo laidos "Grozio fabrikas" komandoje.


Teko ji pazinoti asmeniskai dar mokyklos laikais blush2.gif tada turejo tikrai gera stiliaus jausma.. Niekada aklai nepasikliaudavo mada, bet siaip gana gerai nujausdavo ateities tendencijas..niekada netaike vieno rengimo sablono visoms (kaip kad Mantas - visas rengia juodai), labai puikiai patardavo sukuosenos ir makiazo klausimais..

tikrai nezinau ar teikia asmenines konsultacijas, nes paskutini syki su juo bendravau pries tris metus.
Atsakyti
na jau bendravau su siuo vaikinuku. Tikrai labai saunus ir paprastas visai nesuzvaigzdejas dar ax.gif labai nuosirdzia pataria, pasiulo ir nieko per prievarta primigtinai negruda. Gavau pasiulyma perziureti ir sutvarkyti savo spinta kartu. ismesti ko nereikia ir pasilikti tuos drabuzius kurie tinkami, o po perziuros eiti i parduotuve kartu ir nusipirkti tai ko truksta 4u.gif (o gal ir netruks)
Parduotuves kuriose apsipirkinesime pasirinkti galiu as pati, o jei neturiu megstamu tada stilistas siulo savo. Taip pat aptariamas klausimas uz kokia kaina ir kokios kokybes gaminius klientas nori isigyti. Nors ar i gariunus vaziuotu tai nepasidomejau blush2.gif
Taigi po visu darbu parasysiu savo galutine nuomone ar likau patenkinta sio stilisto paslasugomis, bet labai tikiuosiu, kad neteks nusivilti rolleyes.gif
Atsakyti
Idomu idomu....labai lauksiu tavo pasakojimo kaip sekes...ir ar daug liks drabuziu tavo spintoj po rusiavimo....idomu butu ir galutines islaidos (kiek uz konsultacija ir kiek pardej paliksi)
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 10 02, 16:50)
Idomu idomu....labai lauksiu tavo pasakojimo kaip sekes...ir ar daug liks drabuziu tavo spintoj po rusiavimo....idomu butu ir galutines islaidos (kiek uz konsultacija ir kiek pardej paliksi)


Kolkas galiu pasakyti tik apie kainas, kad pirma konsultacija nekainavo nieko 4u.gif nes buvo kalbama apie modelius stilius spalvas kokios tinka, kokiu vengti, kokius batus pirkti labai daug pateike ideju ir konkreciu pavyzdziu ka deveti, taikliai nustate drabuziu dydi ir pan. Spintos tvarkymas kainuoja apie 500lt, ejimas i parduotuve ir apsipirkimas kainuoja uz deriniu kombinacijas (tikslas kuo maziau rubu, bet kuo daugiau variantu) nuo 100 iki 150lt. tai tokios kainos, o rubus priklausomai kur pirksi kaina bus tokios kokiu rubu noresi, ar vardiniu ar kazkokiu garsiu "brendu" ar tau uzteks apsipirkti prekybos centre kokioj europoj ar akropolyje.
Ir dar buvo pasakyta, kad uzteks kokiu 2-3 susitikimu ir daugiau sugebesiu pati issirinkti ir susiderinti rubus, zinosiu kas tinka ir pan.
Apie rezultata parasysiu kai baigsis kurybinis procesas lotuliukas.gif Tiketina iki sio menesio galo ax.gif nes siuo metu stilistas isvykes kelioms savaitems i uzsieni 4u.gif
Atsakyti
Geriausia tai palankyti stilistikos kursus ir suzinosi viska, ko tau reikia. Dar ir pigiau biggrin.gif Nes pas stilista, tai man toks vienkartinis dalykas atrodo - be to, jis derins pagal savo skoni. cool.gif
Lankiau tris menesius pas viena dizainere stilistikos kursus. Pamokino ne tik kaip rubus derinti, bet ir makiaza kaip pasidaryt, sukuosena priderinti. Zodziu, daug naudingo suzinojau thumbup.gif Plius ten ne tik tavo stiliukui patarimu duoda, bet apskritai apie visus stilius suzinai.
Paskui gali kitiems patarimus dalint biggrin.gif
Atsakyti
O pas kokia dizainere butu idomu suzinoti g.gif nes cia daug merginu reikalinga si informacija tai parasykite temoje jei nesunku jos pavarde ar varda ir kokiame mieste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 10 02, 16:50)
Idomu idomu....labai lauksiu tavo pasakojimo kaip sekes...ir ar daug liks drabuziu tavo spintoj po rusiavimo....idomu butu ir galutines islaidos (kiek uz konsultacija ir kiek pardej paliksi)


Atsiprasau pirmiausiai, kad taip apleidau savo tema, bet su laiku pas mane labai problematiski reikalai doh.gif

galiu zuzula patenkinti dabar tavo smalsuma :ax
drabuziu mano spintoje sumazejo ketvirtadaliu, taciau i ju vieta nupirkome keleta nauju 4u.gif Spintos tvarkymas kainavo 400lt kadangi mano spinta nera didele tai dirbome apie 5valandas. Gal atrodo ilgai, bet kai reikia matuotis rengtis rodytis kaip kas ant taves gula tai laikas labai greit praeina.
Po spintos tvarkymo dar lekeme i parduotuves ir nusipirkom ko truko mano drabuzunei. Parduotuvese dar praleidom apie 4 valandas ir uz sia paslauga sumokejau stilistui 300lt.
Drabuziams ir avalynei isleidau dar apie 1500lt taigi galiniam finale gavosi 2200Lt
Ta diena labai pavargau ir galvojau daugiau gyvenime nebereikia man jokiu tokiu paslaugu, bet dabar esu patenkinta rezultatais ir jau nebeverkiu kiekviena diena atsistojus prie spintos, kad neturiu kuo apsirengti ir, kad man niekas netinka lotuliukas.gif manau jei finansai leis vasaros sezonui reiks sita paslauga vel pasinaudoti. Aplinkiniai tikrai pastebejo permainas (nors niekam nieko nesakiau ir nesigyriau)
Tai tiek trumpai apie stilisto paslaugas is mano patirties. tongue.gif
Atsakyti
o iliustraciju nebus? blush2.gif
Atsakyti
Man smalsu, ka butent issirinkote su stilistu parduotuvese? bigsmile.gif

Noreciau nustebti, nes mano isitikinimu, nieko stebuklingo jis nepasiule - as isivaizduoju, kad tai balti marskiniai, figurai tinkancios kelnes, sijonas - piestukas, keli megztinukai arba kokia juoda suknele g.gif

Ar klystu? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi labai norėčiau pamatyti rezultatus. Pasirodyk derinukuose arba šitoj temoj 4u.gif
Atsakyti
Cate, as ir prisidedu prie smalsaujanciu 4u.gif Labai idomu bigsmile.gif
Atsakyti
Aš taip pat prisidedu prie siekiančiųjų patenkinti smalsumą biggrin.gif
Atsakyti