Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus kolegija

QUOTE(linalina644 @ 2009 09 18, 17:21)
Sveikos studentes  4u.gif . Oi sesija arteja, pamaciau tvarkarasti ir jau baisu pasidare. Gal kuri turite konors is : viesasis administravimas, finansine apskaita, imoniu veiklos modeliavimas, mokesciai. Labai buciau dekinga  4u.gif

Prasau , kad atsiustumet o ku neparasiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif l.genisauskiene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(linalina644 @ 2009 09 18, 16:21)
Sveikos studentes  4u.gif . Oi sesija arteja, pamaciau tvarkarasti ir jau baisu pasidare. Gal kuri turite konors is : viesasis administravimas, finansine apskaita, imoniu veiklos modeliavimas, mokesciai. Labai buciau dekinga  4u.gif

Sveikute! Turiu nemazai is finansines apskaitos, bet butent ko tau reikia? O viesaji admin., imoniu veiklos modeliavima, mokescius turiu mirksiukas.gif Parasyk savo el. pasto adresa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2009 09 18, 18:14)
Sveikute! Turiu nemazai is finansines apskaitos, bet butent ko tau reikia? O viesaji admin., imoniu veiklos modeliavima, mokescius turiu  mirksiukas.gif Parasyk savo el. pasto adresa  smile.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dar nezinau ko reikes finansines apskaitos verysad.gif , nes dar tik bus rugsejo pabaigoje, siusk ka turi 4u.gif l.genisauskiene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(linalina644 @ 2009 09 18, 17:22)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif dar nezinau ko reikes finansines apskaitos verysad.gif , nes dar tik bus rugsejo pabaigoje, siusk ka turi  4u.gif  l.genisauskiene@gmail.com

Isiunciau, sekmes! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milasa @ 2009 09 16, 15:08)
sveikos mamytes  mirksiukas.gif
gal kuri rase ka nors panasaus?

1. Civiliniu teisiu objektai, ju charakteristika.
2. Su darbuotoja buvo sudaryta 6 menesiu terminuota darbo sutartis. Likus dviems
menesiams iki darbo sutarties termino pabaigos, darbuotoja pateike darbdaviui
medicinos pazyma apie nestuma. Suejus darbo sutarties terminui, darbdavys atleido
darbuotoja is darbo pagal DK 126 str. (darbo sutarties nutraukimas suejus terminui).
Apibudinkite darbo sutarciu rusis
Ar teisus darbdavys? Atsakyma pagriskite.
buciau dekinga uz bet kokia inf  doh.gif
jolanta.bc@gmail.com



Sveika, turbut tavo penktas teises variantas smile.gif)))
as is BAN08m3 siandien kaip tik savo grupiolei siunciau medziaga. O tavo uzduotis darbo inspekcijos puslapyje yra atsakyta. ivesk pirma sakini i gogole is kart ismes smile.gif)
As jau pridaviau sitas visas teises, na ir pavargau atvirai pasakius sad.gif((
Atsakyti
sveikos merginos;] gal turit kokiu vadybos konspektu? desto kasetiene. butu nuostabu jei kuri turetu egzamino klausimyno konspekta. mano pastas irmvid@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2009 09 18, 20:58)
Isiunciau, sekmes!  mirksiukas.gif


Gavau jau. Aciu labai labai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2009 09 18, 17:14)
Sveikute! Turiu nemazai is finansines apskaitos, bet butent ko tau reikia? O viesaji admin., imoniu veiklos modeliavima, mokescius turiu  mirksiukas.gif Parasyk savo el. pasto adresa  smile.gif

Gal gali ir man atsiusti ka turi? Buciau labai dekinga smile.gif mano email lenulia27@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Veja5 @ 2009 09 20, 16:13)
Gal gali ir man atsiusti ka turi? Buciau labai dekinga smile.gif mano email lenulia27@gmail.com

Isiunciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(irmutea @ 2009 09 19, 11:10)
sveikos merginos;] gal turit kokiu vadybos konspektu? desto kasetiene. butu nuostabu jei kuri turetu egzamino klausimyno konspekta. mano pastas irmvid@gmail.com

Kazka issiunciau, gal tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2009 09 20, 20:26)
Isiunciau  rolleyes.gif


Kazkodel neko ne atejo (((( g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja5 @ 2009 09 21, 12:24)
Kazkodel neko ne atejo ((((  g.gif

Keista g.gif Isiunciau is kito pasto, tikrai turetu ateit. P.S. O gal tavo pasto dezute pilna? smile.gif
Atsakyti