Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus kolegija

Sweikos merginos, na ka su atejusiu rudeniu ir naujais mokslo metais vikietes smile.gif Rasau su tokiais klausimeliais jums, noreciau suzinoti kaip imones veiklos modeliavimo iskaita vyksta pas Lokutjevsi? ar kaip visada reik teorija mokintis ir pan ar tik darba koki pristatyt? Klausiu kadangi man tarp sesiju menesiai laisvi gaunasi ir isvarau i uzsieni dirbt, o cia ikiso iskaita ta tarp sesiju, tai gal iseis paprasyt iskart atsiskaityt.
Persiuskit merginos prasau ka turit is to dalyko, bandysiu pasiziurinet isanksto, buciau labai dekinga 4u.gif ax.gif
Dar norejau paklaust kaip ten su mokesciu kursiniu sekesi pas Šapaline?kaip gynimas? arba siaip gal su kita destytoja kursini raset? Gal irgi turit kokios medziagos ar pavizdziu pasidalint? doh.gif

mano e-mailas nagliake@yahoo.com ISANKSTO DEKOJU smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nagliake @ 2009 09 21, 20:48)
kaip imones veiklos modeliavimo iskaita vyksta pas Lokutjevsi? ar kaip visada reik teorija mokintis ir pan ar tik darba koki pristatyt?

Dar norejau paklaust kaip ten su mokesciu kursiniu sekesi pas Šapaline?kaip gynimas?  arba siaip gal su kita destytoja kursini raset? Gal irgi turit kokios medziagos ar pavizdziu pasidalint?  doh.gif

Mes turejome imones veiklos modeliavima su Vieraitiene, bet darba tikrino ir Lukotijevskis. Nezinau ar gerai supratau klausima, bet jei klausi apie imones veiklos modeliavimo darbo eiga, tai galiu pasakyt, kad is anksto tam nepasiruosi. Reikejo susiskirstyti grupelimis po 4 zmones, duodavo uzduoti, ir prie destytoju kompiuteriu kabinetuose prisijungus prie sistemos, reikejo paeiliui daryti ta modeliavima, po to jei kas ne taip, reikejo taisyti, na vienu zodziu nelengvas darbas. Cia bus kaip zaidimas, zaidimo esme - nelikti paskutiniems, tai reikstu tavo imones zlugima, arba tai kad beveik priejote riba. Po to (po 2 darbo dienu su kompais) rasoma ataskaita namie, jau pagal turimus rezultatus, pagal Pelno (nuostoliu) ataskaita, na pagal visus duomenys kuriuos turesite. Rasysite ne savo, o imones vardu, pvz. UAB "X" valdyba nusprende padaryti taip, nes ..., ir aiskinate kodel padarete taip, o ne kitaip. Jei bus nuostoliu, reikes paaiskinti kodel taip nutiko, ir ka reikejo daryti kad to isvengti. Na vienu zodziu darbas nelabai lengvas, tai gi linkiu sekmes!

O mokesciu kursini, taip gavosi, kad pas Sapaliene nesigynem, pasiseke! thumbup.gif Na bet manau labai ir nekankintu mirksiukas.gif Bet padirbet prie kursinio reikejo tai tikrai! doh.gif

P.S. Atsiusiu ka turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piccola: 22 rugsėjo 2009 - 13:40
Sveiki smile.gif , O kaip vyksta kursinio gynimas pas Steibliene? Gal kas atsimena. Kaip dest. Bendorius ?, Zakariene? g.gif
Atsakyti
Aciu uz info Piccola, suzinojau naujo nemazai, matai mano tvarkarasti parasyta kad imoniu modeliavimo iskaita uz poros savaiciu nuo sesijos pasibaigimo (as neakivaizdiniame) tai galvojau gal eis sutart kad anksciau ateit atsiskaityt. na ziuresiu nuo aplinkybiu, aciu kad atsiuntei medziaga smile.gif thumbup.gif kreipkis jei kokios pagalbos gal reiks smile.gif
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nagliake: 22 rugsėjo 2009 - 16:54
QUOTE(Nagliake @ 2009 09 22, 17:53)
Aciu uz info Piccola, suzinojau naujo nemazai, matai mano tvarkarasti parasyta kad imoniu modeliavimo iskaita uz poros savaiciu nuo sesijos pasibaigimo (as neakivaizdiniame) tai galvojau gal eis sutart kad anksciau ateit atsiskaityt. na ziuresiu nuo aplinkybiu, aciu kad atsiuntei medziaga  smile.gif  thumbup.gif  kreipkis jei kokios pagalbos gal reiks  smile.gif

Prasom, sekmes darbuose! mirksiukas.gif Ju tikrai nemazai laukia doh.gif Ok, jei ka kreipsiuos, thanks 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piccola: 22 rugsėjo 2009 - 17:16
QUOTE(Piccola @ 2009 09 22, 18:16)
Prasom, sekmes darbuose!  mirksiukas.gif  Ju tikrai nemazai laukia  doh.gif  Ok, jei ka kreipsiuos, thanks  4u.gif  4u.gif  4u.gif

o man galit atsiusti is imones modeliavimo darbeli ax.gif oliaa@pochta.ru, Aciu labai
Atsakyti
sveikos merginos:] norejau paklausti kaip vyksta egzaminas pas masandukaite?.as studijuoju neakivaizdziai... jauciu ji nori kad moketum ta jos knyga teises 2004 metu, tokia zaliu virseliu? ji minejo ir knyga individualus darbo teises santykiai? is jos gal ptaktine kokia situacija duoda?;/
Atsakyti
QUOTE(irmutea @ 2009 09 23, 10:38)
sveikos merginos:] norejau paklausti kaip vyksta egzaminas pas masandukaite?.as studijuoju neakivaizdziai... jauciu ji nori kad moketum ta jos knyga teises 2004 metu, tokia zaliu virseliu? ji minejo ir knyga individualus darbo teises santykiai? is jos gal ptaktine kokia situacija duoda?;/


Aš dieniniam mokausi, laikiau praeitais metais egzaminą. Reikia žinok jos knygą perskaityti ir bendrą supratimą turėti. Buvo situacija su darbo santykiais. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Senia čia bebuvau - nes mažą lelią auginu.
Sesija jau visai visai ant nosies, o niekaip neapsisprendžiu ką man daryt unsure.gif - imti akademines ar kaip nors studijuoti. Aišku neakivaizdžiai studijuojant neilgos tos sesijos, bet problemiškiausia va šita rudens sesija, nes pati dar maitinu, o trečias finansininkų kursas pasirodo nelabai ir lengvas doh.gif Galvojau, kad nieko rimto nebus rudens sesijoj, o čia visokių finansų paskaitų prikišta verysad.gif - kažin nelankydama paskaitų rudens sesijoj sugebėsiu ką nors suprasti g.gif
Gal kuri nors buvot tokioj situacijoj - gal turit kokių patarimų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liola @ 2009 09 22, 23:13)
o man galit atsiusti is imones modeliavimo darbeli  ax.gif oliaa@pochta.ru, Aciu labai

Isiunciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(irmutea @ 2009 09 23, 10:38)
kaip vyksta egzaminas pas masandukaite?.as studijuoju neakivaizdziai... jauciu ji nori kad moketum ta jos knyga teises 2004 metu, tokia zaliu virseliu? ji minejo ir knyga individualus darbo teises santykiai? is jos gal ptaktine kokia situacija duoda?;/

As laikiau praeitais metais, tai pas mus buvo testas, atviri klausimai ir situacija. Siaip reiketu gerai isstudijuot jos knyga, na ir bandyt suprasti ka skaitai, esme, kad galetum bent jau savais zodziais paaiskinti. As turejau tokias speras, kuriose visi svarbiausi dalykai buvo, ta spera dave drauge, kuri baige anksciau uz mane studijas, tai va, buvau pasididinusi srifta, ir mokinausi is tu speru, kadangi ten viskas aiskiau buvo parasyta, nereikejo knygoj ieskoti tarp daugelio nereikalingu dalyku. P.S. Kai kurie mano grupiokai prase manes situ speru, tai irgi mokinosi is ju, visi islaike mirksiukas.gif Galiu atsiusti jei nori (turiu 3 speras kontroliniams, ir viena egzui).
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2009 09 23, 00:31)
Mes turejome imones veiklos modeliavima su Vieraitiene, bet darba tikrino ir Lukotijevskis. Nezinau ar gerai supratau klausima, bet jei klausi apie imones veiklos modeliavimo darbo eiga, tai galiu pasakyt, kad is anksto tam nepasiruosi. Reikejo susiskirstyti grupelimis po 4 zmones, duodavo uzduoti, ir prie destytoju kompiuteriu kabinetuose prisijungus prie sistemos, reikejo paeiliui daryti ta modeliavima, po to jei kas ne taip, reikejo taisyti, na vienu zodziu nelengvas darbas. Cia bus kaip zaidimas, zaidimo esme - nelikti paskutiniems, tai reikstu tavo imones zlugima, arba tai kad beveik priejote riba. Po to (po 2 darbo dienu su kompais) rasoma ataskaita namie, jau pagal turimus rezultatus, pagal Pelno (nuostoliu) ataskaita, na pagal visus duomenys kuriuos turesite. Rasysite ne savo, o imones vardu, pvz. UAB "X" valdyba nusprende padaryti taip, nes ..., ir aiskinate kodel padarete taip, o ne kitaip. Jei bus nuostoliu, reikes paaiskinti kodel taip nutiko, ir ka reikejo daryti kad to isvengti. Na vienu zodziu darbas nelabai lengvas, tai gi linkiu sekmes!

O mokesciu kursini, taip gavosi, kad pas Sapaliene nesigynem, pasiseke!  thumbup.gif Na bet manau labai ir nekankintu  mirksiukas.gif Bet padirbet prie kursinio reikejo tai tikrai!  doh.gif

P.S. Atsiusiu ka turiu  mirksiukas.gif



O gal ir man galite kazka mestelt i el pasta blush2.gif aciuuuu 4u.gif
keritta@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2009 09 23, 14:18)
Isiunciau  smile.gif
Papildyta:

As laikiau praeitais metais, tai pas mus buvo testas, atviri klausimai ir situacija. Siaip reiketu gerai isstudijuot jos knyga, na ir bandyt suprasti ka skaitai, esme, kad galetum bent jau savais zodziais paaiskinti. As turejau tokias speras, kuriose visi svarbiausi dalykai buvo, ta spera dave drauge, kuri baige anksciau uz mane studijas, tai va, buvau pasididinusi srifta, ir mokinausi is tu speru, kadangi ten viskas aiskiau buvo parasyta, nereikejo knygoj ieskoti tarp daugelio nereikalingu dalyku. P.S. Kai kurie mano grupiokai prase manes situ speru, tai irgi mokinosi is ju, visi islaike  mirksiukas.gif Galiu atsiusti jei nori (turiu 3 speras kontroliniams, ir viena egzui).


o cia apie kuri egzamina kalba eina? 4u.gif
pirmo kurso pirma gal? :>
Atsakyti