Įkraunama...
Įkraunama...

Paauglystė

Kiekvienam vaikui savas laikas subręst ateina. Mano dičkiui 16 m. Pasikeitimus, tokius neryškius, pastebėjau gal prieš metus. Pakol kas vargo neturiu, manęs klauso, ką paprašau padaro. O mažajam 13 m., tai jis man dar toks kūdikėlis, pauglystė dar jam toli.
Atsakyti
Maniškiui 9metai,bet jau susikalbėti visai negaliu.Nežinau kas jam darosi doh.gif Jam tėvai patys blogiausi doh.gif čia gal jau paauglystė prasideda g.gif
Atsakyti
Mano dukroms 13 ir 12 metų. Kol kas jokių problemų. Manau, tai labai individualu.
Kai pasižiūriu į brolio dukrą - jai 14 - tai jau seniai jai berniukai rūpi, kosmetika, šokiai ir pan. - panašiai nuo 10 metų. Gi mano su lėlėm dar žaidžia. Nei kosmetika, nei berniukais nesidomi. Labai mėgsta skaityti, žaisti stalo ar kompiuterinius žaidimus. Taigi, kol kas dar su ta problema nesusidūriau...Kuo vėliau, tuo geriau, turbūt.
Atsakyti
Pavydžiu visom neturinčiom problemų su vaiku. O mano septynmetė mane baigia išvaryt iš proto. Jau beveik mėnesį matau ašarų upelius, nuolat kažkuom nepatenkintą susiraukusį veidelį, girdžiu atsikalbinėjimus, isterijas, priekaištus, kad jos niekas nesupranta ir, kad gyvenimas iš vis yra nesąmonė. Be psichologo matyt neišsiversim.
Atsakyti
QUOTE(Mamleta @ 2005 09 07, 09:50)
Pavydžiu visom neturinčiom problemų su vaiku. O mano septynmetė mane baigia išvaryt iš proto. Jau beveik mėnesį matau ašarų upelius, nuolat kažkuom nepatenkintą susiraukusį veidelį, girdžiu atsikalbinėjimus, isterijas, priekaištus, kad jos niekas nesupranta ir, kad gyvenimas iš vis yra nesąmonė. Be psichologo matyt neišsiversim.

Tokiu atveju ,tikrai reikėtų apsilankyti pas gydytoją g.gif
Atsakyti
Kaip bebūtų keista, aš su savo 12-mečiu kaip tik dabar pradėjau puikiai sutarti. Anksčiau būdavo visko: ir barnių, ir pykčių, neklausymo, atsikalbinėjimo.... O dabar taip viskas nurimo... Šią vasarą daug laiko praleidome kartu, dviese, be tėčio ir broliuko. Pajutau, kad galiu su juo bendrauti kaip su suaugusiu (na..beveik.. cool.gif ) - kalbėtis pakankamai rimtomis temomis...ne ginčytis - o diskutuoti...pasijutau esanti jo draugė.. Džiaugiuosi šiomis permainomis wub.gif

Noooors... vasara - atostogų metas. Mokslo metai dar tik prasidėjo. Ko gero mūsų "diskusijos" gali vėl virsti "ginčais" rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Mano vyriausiam sūnui greit 12 birthday.gif
Mano širdelė "kirbena", nes jaučiu, kad nelabai žinau, kaip reikia teisingai "paruošti" sūnų draugavimui su mergaitėm, lytiniam gyvenimui t.p.
Labai jau nesinori, kad per anksti(net neįsivaizduoju, kada tas turi būti per anksti, kada per vėlai g.gif )susilauktų 2.gif ir taip susigadintų sau gyvenimą doh.gif
Kaip apie visa tai reiktų protingai kalbėtis su savo jaunuoliu g.gif Pasidalinkim savo mintimis apie tai tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Keista, kad daugiau niekam tai nerūpi?Negi aš čia viena paauglį auginu? 4u.gif
Atsakyti
Svajokle, sveikute. 4u.gif Manau kad tavo sunelis jau labai senai duomesi mergaitemis. O jei dar yra ir grazus, tai laikas "sunerimti"! cool.gif Nes dabar toookiooos mergaites kaikurios yraa.. uuu.. Sutinku kad reikia "paruosti", bet vat klausimas KAIP.. Jei pradeti ligomis ir vaikais gasdinti, tai gali jo psihika neigiamai paveikti, issigas ir gali buti rimtu bedu ateitije.
Atsakyti
O man nebuvo problemų apie viską pašnekėjo tėvas.Tik nepamenu kelių metų.Užsidarė kambaryje dviese ir pakalbėjo apie plintančias ligas,apie prezervatyvus.Viską kas priklasuso žinoti vyrui.Aišku maniškis dar man atrodo lytinių santykių neturėjęs,bet prezervatyvą nešiojais piniginėje.O ką gali žinoti kada gali prireikti,nes jau greit bus 19.O su mažyliu vyras dar nekalbėjo,man atrodo broliai pasišneka patys. g.gif g.gif Kuo ankščiau pasikalbėsite tuo klausimu tuo geriau,nes tarp draugų išgirs dar netokių kalbų.O dar geriau kad pasikalbėtų vyras kaip su vyru. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai mano bernams buvo 12 jokiu problemu lyg ir neturejau. Dabar jiems 21 ir 19.
Problemos prasidejo dabar. Nezinau ka daryti ,is vienos puses nesinori uzknisti ju, bet kai mergaite lieka iki 3 valandu nakties, man jau baisu kuo tai baigsis.
Atsakyti
sveikos, na aš neturiu paauglio sūnaus dar, bet idomu man, ar mamos su sūnumis apie tai šneka? ar palieka tai tėčiui?
Atsakyti