Įkraunama...
Įkraunama...

Paauglystė

QUOTE(andrė @ 2007 02 21, 10:50)
Kai bandau riboti naudojimąsi, puola depresijon arba verkia be sustojimo. Gaila žiūrėti kaip kankinasi-mano širdis irgi ne akmeninė.

Taigi ir naudojasi tuo, kad gali išbliaut, kokia dar depresija blink.gif . Darbo naudingo namams duočiau, mygom išgaruotų visos depresijos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE
Ir kiek maždaug tai truko? Metus, du? Kai bandau riboti naudojimąsi, puola depresijon arba verkia be sustojimo. Gaila žiūrėti kaip kankinasi-mano širdis irgi ne akmeninė.


draugės atveju, tai porą mėnesių. pusseserei maždaug pusmetį. bet toks dalykas kaip telefonas tai tikrai atsibosta. vaikui kol tas telefonas dar žada neatrastas galimybes, todėl jis ir bando, be to, jeigu draugai tuo pačiu užsiima, tai kaip ir kolektyvinė veikla gaunasi.

uždraust, atimt, sugalvot užduočių aišku galima -- bet tuo tas telefonas taps tik patrauklesnis
Atsakyti
Galiu pasakyti tik tiek, kad paauglius suprasti beveik neimanoma. Sakau taip nes pati esu paaugle ir sunkiai savo veiksmus, pojucius, nuotaikas suprantu. Galima tik priprasti ir susitaikyti.
Atsakyti
Šiandien pas vaiką ant kaklo pamačiau "nasosą" ir paklausiai kas tau g.gif ? Pasakė jis pats tai "nasosas" sakau kas kaip ir kur rolleyes.gif ?
Pasakė, kad gulėjo su mergina kartu ir bučiavosi tiktais ilgai.
Bet dabar jis toks kaip įsimylėjas wub.gif . Jam 15. O tai merginai kiek žinau 20.
Nuo bučiavimosi ar nieko negalėjo atsitikti jam?
1. Ar negalima kuo nors užsikrėsti nuo kitos merginos bučiuojantis, nes nežinau kas tai per mergina ir taip toliau.
Norėčiau, kad mielos mamytės atsakytumėte į šitą klausimą smile.gif. Ir taip patartumėte, ačiū mirksiukas.gif .
Atsakyti
Nepykit, bet mane net juokas siek tiek sueme... Galvojau, kad kalba apie mazuli eis, o cia 15 m. paauglys! Nu pasibuciuoja, manau kad ir ne tik, ir kas cia tokio? Dabar jaunimelis is viso anksti lytini gyvenima pradeda, 15 m. - jau ne vaikas, nors Jums iki pensijos vaikelis bus... Taigi, mamyte, supraskite, kad sunus tampa vyru ir problemos jokios cia nera. smile.gif
Atsakyti
Bet dar vienas klausimas: pats pirmas ar negali jam nieko atsitikti?
Atsakyti
QUOTE(mamamamaa @ 2007 08 16, 20:16)
Bet dar vienas klausimas: pats pirmas ar negali jam nieko atsitikti?


As manau, kad nieko jam neatsitiks. smile.gif
Atsakyti
o tai kas jam atsitiks?






bukit rami ,nenumirs,isgyvens tai tikrai.ale tai idomu kaip jus ta vaika pasidaret?










Atsakyti
QUOTE(liepziedziukas @ 2007 08 16, 20:26)
ale tai idomu kaip jus ta vaika pasidaret?


gal gandras atnese??? lotuliukas.gif
Atsakyti
panašu kad dar viena tema "ant bajerio"
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 08 16, 20:41)
panašu kad dar viena tema "ant bajerio"


Neblogas bajeris thumbup.gif "issiduriau"!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marsua: 16 rugpjūčio 2007 - 19:48
Ne tai, kad atsitiks smile.gif, ir tema tikrai ne ant bajerio blink.gif . Bet ar negali nuo kitos merginos užsikrėst kuo nors per bučinius? Nes nežinau kas ta mergina, aš ir nesakau, kad ji serga kuo nors.
Atsakyti