Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

Kur dingo visos laikančios? bigsmile.gif Pasidalinkit džiugiomis naujienomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 07 lapkričio 2008 - 02:17
o as va teorija issilaikiau is pirmo karto, o praktika vis atidelioju....
zinau, kad blogai darau, bet dabar diplominio reikalai spaudzia, sakau veliau....
bet kai uzsnigs, tai bus man unsure.gif
Atsakyti
Saunuole 4u.gif nesnausk,nu sniego nelabai jau buna,tai gal ir neturesi kliuciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bakopa @ 2008 11 07, 15:46)
o as va teorija issilaikiau is pirmo karto, o praktika vis atidelioju....
zinau, kad blogai darau, bet dabar diplominio reikalai spaudzia, sakau veliau....
bet kai uzsnigs, tai bus man  unsure.gif

Kai užsnigs, bus lengviau laikyti. Mašinos Regitroj naujos, padangos geros, slinksi sau mieste ant 20km/h, maršrutą sutrumpins dėl laiko stokos ir pasiimsi pažymėjimą. Mano ne viena draugė taip laikė žiemą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2008 11 07, 15:35)
Kai užsnigs, bus lengviau laikyti. Mašinos Regitroj naujos, padangos geros, slinksi sau mieste ant 20km/h, maršrutą sutrumpins dėl laiko stokos ir pasiimsi pažymėjimą. Mano ne viena draugė taip laikė žiemą  smile.gif

as bijociau be patieries eiti laikyti ziema... jau vairuoju, bet bijau ziemos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2008 11 07, 02:16)
Kur dingo visos laikančios?  bigsmile.gif Pasidalinkit džiugiomis naujienomis.
Praėjo turbūt laikymo bumas, visos nurimusios tokios biggrin.gif

QUOTE(bakopa @ 2008 11 07, 14:46)
o as va teorija issilaikiau is pirmo karto, o praktika vis atidelioju....
zinau, kad blogai darau, bet dabar diplominio reikalai spaudzia, sakau veliau....
bet kai uzsnigs, tai bus man  unsure.gif
Šaunuolė mirksiukas.gif mirksiukas.gif O praktikos neatidėliok, pasipraktikuok dar ir laikyk. Pamatysi, kaip gera bus kai nuo pečių visi tie laikymai nukris 4u.gif
Atsakyti
sveikos, va aš irgi n išmitis neišlaikiau porą kartų vairavimo ir bijau ten eit, dabargalvoju kad ar nereikės man jokių naujų dokumentų, nes regitros psl atsverčiau tai ten pilną pakeitimų, o paskutinį kartą vairavimo neišlaikiau rugpjūčio pradžioj
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2008 11 07, 18:27)
sveikos, va aš irgi n išmitis neišlaikiau porą kartų vairavimo ir bijau ten eit, dabargalvoju kad ar nereikės man jokių naujų dokumentų, nes regitros psl atsverčiau tai ten pilną pakeitimų, o paskutinį kartą vairavimo neišlaikiau rugpjūčio pradžioj

Na kas liečia dokumentus, tai reikia turėti asmens tapatybės pažymėjimą, vairavimo mokyklos baigimo liudijimą, sveikatos patikrinimo pažymą ir pažymėjimą, jog išklausei pirmosios pagalbos kursus. O didelių pakitimų lyg ir nebuvo, apart to, jog pradėjo skaičiuotis neišlaikytų egzaminų skaičius g.gif Jei neišlaikai 3 kartus, tuomet reikia vėl eiti į vairavimo mokyklą ir ten išvažinėti bent pusę privalomų valandų 4u.gif
Nebijok, Regitra - misija įmanoma bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2008 11 07, 19:47)
Na kas liečia dokumentus, tai reikia turėti asmens tapatybės pažymėjimą, vairavimo mokyklos baigimo liudijimą, sveikatos patikrinimo pažymą ir pažymėjimą, jog išklausei pirmosios pagalbos kursus. O didelių pakitimų lyg ir nebuvo, apart to, jog pradėjo skaičiuotis neišlaikytų egzaminų skaičius g.gif Jei neišlaikai 3 kartus, tuomet reikia vėl eiti į vairavimo mokyklą ir ten išvažinėti bent pusę privalomų valandų 4u.gif
Nebijok, Regitra - misija įmanoma bigsmile.gif  mirksiukas.gif

tai kad įmanoma tai žinau tik kad lygių padaugėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 07, 17:18)
as bijociau be patieries eiti laikyti ziema... jau vairuoju, bet bijau ziemos unsure.gif

Aš tai ir vasarą bijojau eit laikyt, ta baimė turbūt nuo metų laiko nepriklauso biggrin.gif Bet kai pats vienas žiemą vairuoji - baisiau, nes žinai, kad už Tave nieks stabdžių nenumins, jeigu kas.
Papildyta:
QUOTE(šypt @ 2008 11 07, 19:47)
O didelių pakitimų lyg ir nebuvo, apart to, jog pradėjo skaičiuotis neišlaikytų egzaminų skaičius g.gif Jei neišlaikai 3 kartus, tuomet reikia vėl eiti į vairavimo mokyklą ir ten išvažinėti bent pusę privalomų valandų 4u.gif

Smalsu, o tie kartai mokami? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2008 11 07, 23:35)
Aš tai ir vasarą bijojau eit laikyt, ta baimė turbūt nuo metų laiko nepriklauso biggrin.gif Bet kai pats vienas žiemą vairuoji - baisiau, nes žinai, kad už Tave nieks stabdžių nenumins, jeigu kas.
Papildyta:

Smalsu, o tie kartai mokami?  ax.gif

zinoma,kad mokami doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Princess-Vip @ 2008 11 07, 23:43)
zinoma,kad mokami doh.gif

Tada visoms linkiu tų kartų nepatirti unsure.gif
Atsakyti