Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

o kaip mergaites jums aikstele sekesi?
man nesiseka joje ismokt normaliai isiparkuoti soninio ir garazuose gryba pjaunu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Princess-Vip @ 2008 11 08, 09:48)
o kaip mergaites jums aikstele sekesi?
man nesiseka joje ismokt normaliai isiparkuoti soninio ir garazuose gryba pjaunu... verysad.gif

matyt instruktorius gerai neisaiskina technikos... man kai isaiskino tai visai nesunkuj pasidare po keketos kartu pravaziavimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2008 11 07, 16:35)
Kai užsnigs, bus lengviau laikyti. Mašinos Regitroj naujos, padangos geros, slinksi sau mieste ant 20km/h, maršrutą sutrumpins dėl laiko stokos ir pasiimsi pažymėjimą. Mano ne viena draugė taip laikė žiemą  smile.gif

20km/h nepavažiuosi, nes tiksliai nepamenu kiek, bet berods ne daugiau nei 10km/h gali važiuoti mažesniu greičiu 4u.gif aš laikiau žiemą ir viskas buvo čiki juk ne kaimo keliukais važiuoti reikia, visur pavalyta, nubarstyta ir padangos geros 4u.gif
Atsakyti
As aiksteleje taip pat nesusigaudydavau kol nepakeiciau instruktoriaus.Tas mano buves instruktorius islipdavo ir rukydavo,o as zioplinedavau sau viena po aikstele.O su nuojuoju tai viska kuo puikiausiai ir ramiai isaiskina.Dabar jau gerai parkuojuosi nors egzamine t formoje susimakalavau,bet kaip nekeista anksciau kuo puikiausiai viskas pavykdavo,bet stresas daro savo.
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif
jungiuosi ir aš prie jūsų.
Teoriją jau prieš 2 savaites esu išsilaikiusi,padariau 1 klaidą, bet dabar jau laukia važiavimas.
Vakar jau bandžiau pirmą kart laikyti , bet, deja, nepraleido manęs verysad.gif
Iš pat pradžių nesėkmingai viskas prasidėjo. Mano dokumentai skirtingomis pavardėmis, neturėjau santuokos liudijimo, tai neprileido prie egzo, teko važiuoti namo pasiimti jo ir perkėliau į kitąvalandą laikymą, o gyvenam ne tam pačiam mieste, o 50km. nuo jo. Tad kol suvažinėjome doh.gif
Aikštelėje viską labai gerai padariau, net besimokydama taip neprisiparkuodavau, pakliuvo statmenas parkavimas. Bet tik viena nepatiko, kad veidrodėliai blogai nusireguliuoja g.gif Man dar reikėjo juos žemyn nuleisti, bet ten nebenusileido, tai pakankamai blogai matėsi linijos.
Sukirto mane ten, kur reikia apsisukimą sankryžoje daryti. Prisikabino, kad ne ten atsistojau, na dėl šito sutinku, bet dar ir dėl to, kad per ilgai užsibuvau sankryžoje. Bet man reikėjo suktis kairėn pusėn, tai dar reikia ir mašinas praleisti, važiuojancias tiesiai. Tiesa, dar sumalė, kad per vėlai įvažiavau į sankryžą, Bet gi žalias degė, tai ką man laukt dar kažko.
Na, niekis. Tikiuosi iš antro karto išlaikyti, juk reikia leisti Regitrai užsidirbti pinigėlių, nes pas mus retas, kuris iš pirmo karto išlaiko, o laikiau Utenoje mirksiukas.gif

Pirmą kart kai laikai, tai 89lt. reikia mokėti, o kai jau kitą kart laikai, tai priklauso, kur suklydai, bent jau pas mus taip sakė. Tad antrą kart, kai laikysiu, mokesiu apie 60lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Janina @ 2008 11 08, 13:56)
Pirmą kart kai laikai, tai 89lt. reikia mokėti, o kai jau kitą kart laikai, tai priklauso, kur suklydai, bent jau pas mus taip sakė. Tad antrą kart, kai laikysiu, mokesiu apie 60lt mirksiukas.gif

sekmes antra karta belaikant!

visose regitrose tokios pacios taisykles... o antra karta eidama mokesi vel 89 zl. nes isvaziavai i gatvr, jei butum neisvaziavus, butum mokejus 60, nes butu like pinigeliai nuo praeito karto, kur neisvaziavai i gatve mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputaite @ 2008 11 08, 11:16)
20km/h nepavažiuosi, nes tiksliai nepamenu kiek, bet berods ne daugiau nei 10km/h gali važiuoti mažesniu greičiu  4u.gif aš laikiau žiemą ir viskas buvo čiki juk ne kaimo keliukais važiuoti reikia, visur pavalyta, nubarstyta ir padangos geros  4u.gif

Aš čia tik kaip pvz pasakiau, jei sąlygos geros, tai žinoma nieks neleis slinkt tokiu greičiu ir sudarinėt kamščių biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princess-Vip @ 2008 11 08, 10:48)
o kaip mergaites jums aikstele sekesi?
man nesiseka joje ismokt normaliai isiparkuoti soninio ir garazuose gryba pjaunu... verysad.gif


O kas konkrečiai nesiseka? Man tai instruktorius per pirmą važiavimą sudiktavo visus žingsnelius, kada kiek vairą sukt, į kurią gairelę pro kur žiūrėt ir pan., ir davė lapus su parkavimų paveiksliukais. Namuose išmokau ir iš karto daug lengviau buvo. Tai jeigu reikia, galiu surast ir surašyt tuos visus žingsnelius

QUOTE(Janina @ 2008 11 08, 14:56)
Vakar jau bandžiau pirmą kart laikyti , bet, deja, nepraleido manęs  verysad.gif


Nenusimink 4u.gif Jie ten regitroj oi kaip moka sukirtinėt doh.gif Gaila nemokėjau akių draskyt, kai laikiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laugh_Cry: 08 lapkričio 2008 - 17:18
QUOTE(Laugh_Cry @ 2008 11 08, 18:16)
O kas konkrečiai nesiseka? Man tai instruktorius per pirmą važiavimą sudiktavo visus žingsnelius, kada kiek vairą sukt, į kurią gairelę pro kur žiūrėt ir pan., ir davė lapus su parkavimų paveiksliukais. Namuose išmokau ir iš karto daug lengviau buvo. Tai jeigu reikia, galiu surast ir surašyt tuos visus žingsnelius
Nenusimink  4u.gif  Jie ten regitroj oi kaip moka sukirtinėt  doh.gif Gaila nemokėjau akių draskyt, kai laikiau

su tuo sukirtinėjimu taip ir yra 100 proc. pritariu
Atsakyti
[quote=Laugh_Cry,2008 11 08, 18:16]
O kas konkrečiai nesiseka? Man tai instruktorius per pirmą važiavimą sudiktavo visus žingsnelius, kada kiek vairą sukt, į kurią gairelę pro kur žiūrėt ir pan., ir davė lapus su parkavimų paveiksliukais. Namuose išmokau ir iš karto daug lengviau buvo. Tai jeigu reikia, galiu surast ir surašyt tuos visus žingsnelius



mirksiukas.gif Jei gali,surask ir surasyk visus zingsnelius: kada sukti,kada i gairele ziureti ir t.t ,bus gal lengviau ismokt mirksiukas.gif blush2.gif Is anksto dekoju!
sunglasses2.gif aciuks.gif
Atsakyti
Laugh_Cry, as irgi tuos lapus turejau smile.gif thumbup.gif padeciau surasyti ir as, tik kad palikau kaune juos.... geriausiai butu merginom nuskanuoti arba nufotkinti paveiksleli (kad nereiketu atstumu rasyneti) ir aprasyti ji cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 08, 21:23)
Laugh_Cry, as irgi tuos lapus turejau smile.gif  thumbup.gif padeciau surasyti ir as, tik kad palikau kaune juos.... geriausiai butu merginom nuskanuoti arba nufotkinti paveiksleli (kad nereiketu atstumu rasyneti) ir aprasyti ji cool.gif

Paveiksleliai ir cia yra,ar ne tokie?
http://teises.lt/aikstele
Atsakyti