Įkraunama...
Įkraunama...

Pilnasis siuvinėjimas

Sveikos siuvinėtojos,

žiuriu labai populiarus siuvinėjimas kryžiuku, o apie pilnąjį siuvinėjimą nė žodžio, tai bandau atidaryti temą, gal pasidalinsit patirtimi, idėjomis, pavyzdžiais. Ryt pabandysiu įkelti savo nebaigtus darbeliu biggrin.gif
Atsakyti
Atleiskit man, neišmanėlei, bet kas yra pilnasis siuvinėjimas?
Atsakyti
user posted image


tokie
Atsakyti
Man atrodo, kad tai lygusis siuvinejimas rolleyes.gif Idedu keleta rusaiciu darbu, kurie mane suzavejo wub.gif Dar keleta vertu demesio darbeliu galite pamatyti cia
Sako, sitaip siuvinejasi zymiai greiciau, negu kryzeliu.
user posted image
Atsakyti
Vadina visaip ir pilnasisi siuvinėjimas, ir lygusis, ir šešėliavimas.
Atsakyti
QUOTE(Momo @ 2005 06 15, 13:40)
Man atrodo, kad tai lygusis siuvinejimas  rolleyes.gif Idedu keleta rusaiciu darbu, kurie mane suzavejo  wub.gif Dar keleta vertu demesio darbeliu galite pamatyti cia
Sako, sitaip siuvinejasi zymiai greiciau, negu kryzeliu.
user posted image

kaip grazu blink.gif nerealiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

kazkada ir as taip siuvinedavau...nu bet dabar ant kryziuko persimeciau - taip lengviau... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai labai gražu. Bet aš turbūt neturėčiau tiek kantrybės g.gif
Atsakyti
Man lygusis patinka labiau nei kryželis.Greičiau rezultatas matosi .O ir darbelį susiradau kur reikia siuvinėti - ir malonumas , ir pinigėlius moka biggrin.gif Dviguba nauda blush2.gif Bet atrodo kad šešėliavimu vadinama kai tik dalis piešinio yra siuvinėjama iš gerosios pusės , o kita dalis iš blogos-specialiu dygsneliu. Atrodo kaip šešėlis .Šiandien kaip tik pradėjau siuvinėti stalstiesę ,kai pabaigsiu įmesiu nuotrauką
Atsakyti
Man ir asmeniškai lygusisi labiau patinka, bet žiūriu, kad visos ant kryželio pasinešusios sad.gif
Atsakyti
O ką naudoji piešiniui išpiešti ? O piešinius pati sugalvoji ar imi iš kokio žurnalo ?
Atsakyti
Tai vat ir klasiu, kas kaip daro. Aš turėjau iš senų laikų tokiu vokiškų žurnalų, kuriuose piešiniai persikelia ant audinio lygintuvo pagalba. Liuks dalykas, bet dabar tokių jau nematau. Galvojau gal merginos kokiu idejų, pavyzdžių turi, bet žiūriu, kad toks siuvinėjimas čia nepopuliarus cry.gif
Atsakyti
Mano mociute nusikopijuodavo piesinius ant plono popieriaus, tada apsisiudavo konturus, nuplesdavo popieriu ir siuvinedavo. As irgi kazka siuvinejau pilnuoju, tai irgi taip dariau.
Atsakyti