Įkraunama...
Įkraunama...

Pilnasis siuvinėjimas

Yra ir dabar tų žurnalų pvz . Anna , tik gal kiek brangoki. Aš asmeniškai perku nukainuotus ,tada jie kainuoja po 4 Lt. biggrin.gif O kokiam tu mieste ?
Atsakyti
Aš tai sostinės gatves mindau biggrin.gif

Turiu kelis dar darbus namuose, bet fotikas paskolintas kolkas, kita savaite ataduos, idesiu biggrin.gif
Atsakyti
Tarp kitko "Kraitės" laikraštukuose būna labai neblogų piešinukų .O kokius tu žurnaliukus perki?
Atsakyti
Kažkada buvo toks daiktas kaip kalkė. Jos įvairių spalvų turėjau, tai ant baltos medžiagos perkeldavau su geltona, ant tamsesnės, juoda ar raudona, ant juodos irgi gerai geltona žiūrėdavosi. Tiesa, aš daugiau rišeljė siuvinėjau. O dabar persimečiau prie kryžiuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Siuvinetoja @ 2005 06 18, 17:45)
Kažkada buvo toks daiktas kaip kalkė. Jos įvairių spalvų turėjau, tai ant baltos medžiagos perkeldavau su geltona, ant tamsesnės, juoda ar raudona, ant juodos irgi gerai geltona žiūrėdavosi. Tiesa, aš daugiau rišeljė siuvinėjau. O dabar persimečiau prie kryžiuko ax.gif


O ką reiškia rišelje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murrrka @ 2005 06 18, 17:48)
O ką reiškia rišelje? ax.gif



Čia kur apsiuvinėjami kraštai, koks nors ornamentas, o po to iškarpoma nereikalinga medžiaga smile.gif Nežinau, ar labai suprantamai paaiškinau g.gif Kažkas panašaus į adinukę.
Atsakyti
Aš persipiešiu ant popieriaus raštą kuo tamsesnėmis linijomis dedu audeklą (daugiausiai siuvinėju ant šviesaus lino ) ir persipiešiu su išnykstančiu rašikliu .Paskui darbelio plaut nereikia tongue.gif
Atsakyti
Aš taip pat pirkdavau Kraitę, turiu beveik nuo 1 numerio iki pernai metu, tai nežinau, gal kelis šimtus turiu, dabar jau nebeperku. Buvau pradėjusi pirkti Rankdarbių kraitelę, bet dabar ir jau nebeperku. Turiu kelis pavyzdžius iš interneto dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2005 06 15, 18:24)
Tikrai labai gražu. Bet aš turbūt neturėčiau tiek kantrybės  g.gif


Patikekit, kryzeliu siuvineti reikia kur kas daugiau kantrybes. Ir laiko biggrin.gif Tik beda kad didesniam siuvimiui labai daug siulu "sueina" , o siaip darbas vyksta greitai, ir ne taip nuobodu siuvineti kaip kryzeliu smile.gif ir gaunasi kur kas tikroviskesnis vaizdelis thumbup.gif Beje, teko studijuoti siuvinejimo mena, si technika vadinama "šešeliavimo' smartass.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensi: 29 birželio 2005 - 09:18
QUOTE(Sensi @ 2005 06 29, 09:13)
Patikekit, kryzeliu siuvineti reikia kur kas daugiau kantrybes. Ir laiko  biggrin.gif Tik beda kad didesniam siuvimiui labai daug siulu "sueina" , o siaip darbas vyksta greitai, ir ne taip nuobodu siuvineti kaip kryzeliu smile.gif ir gaunasi kur kas tikroviskesnis vaizdelis  thumbup.gif  Beje, teko studijuoti siuvinejimo mena, si technika vadinama "šešeliavimo'  smartass.gif

as ir esu siuvinejusiu ir tuo seseliavimu vadinamu, bet man kryziuku daug lengviau ir paprasciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Momo @ 2005 06 15, 14:40)
Man atrodo, kad tai lygusis siuvinejimas  rolleyes.gif Idedu keleta rusaiciu darbu, kurie mane suzavejo  wub.gif Dar keleta vertu demesio darbeliu galite pamatyti cia
Sako, sitaip siuvinejasi zymiai greiciau, negu kryzeliu.
user posted image


Va čia tai tikrai "aukštasis pilotažas" thumbup.gif

QUOTE(Dew23 @ 2005 06 18, 18:11)
Aš persipiešiu ant popieriaus raštą kuo tamsesnėmis linijomis  dedu audeklą (daugiausiai siuvinėju ant šviesaus lino ) ir persipiešiu su išnykstančiu rašikliu .Paskui darbelio plaut nereikia tongue.gif


Klausimėlis vienas ax.gif O kas tas išnykstantis rašiklis, kur nusipirkt galima, kiek kainuoja ir kokiu būdu jis išnyksta? Nieko sau "klausimėlis vienas" gavosi...
Paaiškinkit tundrai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gri36: 10 liepos 2005 - 17:59
Išnykstantis rašiklis tai toks kaip flomasteris ryškios spalvos .Juo gali drąsiai išsipiešti raštą ant bet kokio audinio .Kai išsiuvinėji pakanka nupurkšti vandeniu ir jis išnyksta .Kainuoja apie 8 Lt.Kur Vilniuje pardavinėja aš nežinau ,matai,aš iš Kauno , g.gif bet manau pasiklausinėjus siuvimo reikmenyse ,rastum smile.gif
Atsakyti