Įkraunama...
Įkraunama...

Pilnasis siuvinėjimas

QUOTE(dydo @ 2013 05 26, 10:10)



aciu 4u.gif bandysiu su storesniais siulais, kaip cia gausis, dar rokoko budu siuvinetos geles irgi labai graziai ziurisi. Blogiausia kad nusibaige mano kompiuteris, o ten tiek buvau tu schemu pilnajam siuvinejimui prisikelus ir vel is naujo ieskau doh.gif
Atsakyti
Labutis, gal galite kas padeti tokiu klausimeliu .... 4u.gif
Kaip galeciau atsisiusti is sito puslapio 2 ir 3 paveiksliukus? O gal kas turite? blush2.gif
http://club.osinka.r...4237?p=11604428
Atsakyti
QUOTE(Alanyana @ 2013 08 14, 09:39)
Labutis, gal galite kas padeti tokiu klausimeliu ....  4u.gif
Kaip galeciau atsisiusti is sito puslapio 2 ir 3 paveiksliukus? O gal kas turite?  blush2.gif
http://club.osinka.r...4237?p=11604428

čia pilnasis siuvinėjimas ,kitą sykį jums į Siuvinėjimo kryželiu schemų paiešką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 rugpjūčio 2013 - 09:06
Sveikos visos. Ieškojau, bet kažkaip nieko neradau. Gal čia į temą tiktų adinukė? Gal kas kokių idėjų turite staltiesei papuošti? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Kur rasti grynai lietuviškų adinukės pavyzdžių, dabar nepasakysiu, bet google įvedus raktinius žodžius "embroidery pattern", "redwork pattern", "whitework pattern" galima rasti įvairių piešinių ir juos priderinti pagal save.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
praeitą savaitę buvau siuvinėtų paveikslų parodoje, kuri atsidarė Tautinių bendrijų namuose , Vilniuje. Autorė Mila Kudina. Man jos darbai labai patinka wub.gif
user posted image user posted image
geraširdis vilkas smile.gif
user posted image user posted image
paukštukas dagilis
user posted image user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos. Labai prasau padeti,parsisiunciau PCSticht 10 programa, bet neatidaro foto nuotraukos. Ka daryti? Gal zinot kokia kita programa kuri atidaro. Aciu smile.gif
Atsakyti
Puikūs darbeliai wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Mazu kas turi programele kur is foto padaro schema? Jai kas turite parasykite i a.z skolinga neliksiu . Aciu
Atsakyti
Sveikos , nezinau ar tinkamoi temoj , bet noreciau pasiteirauti, ieskau profesonalios siuvinetojos, kuri ismanytu pilno siuvinejimo technikas, adinuke,geriausia butu zemaitijos regione,daugiai info el.p saule222@gmail.com
Papildyta:
Jeigu galit patarkit kur ieskoti siuvinetoju , gal zinote kokiu saitu, forumu, skelbimu portalu, kur skelbiasi darbstules smile.gif
Atsakyti
Aciu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama1982: 19 liepos 2015 - 13:06
Sveikutes. Mazu kas pagelbetu man? Man reikia vienos schemutes ir niekaip nerandu internete . Ir nemoku cia ikelti foto kad galeciau parodyt ko man reikia sad.gif pagelbekite kas nors
Atsakyti