Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos suaugusių gimtadienių šventimui

Sveiki, sunui greitai 13 metu,jau ne vaikas,bet ir nesuauges biggrin.gif Trukstam ideju kaip atsvesti gimtadieni ax.gif Gal kas gali pagelbeti? help.gif
Atsakyti
aš dariau nesenai uošvienei gimtadienį staigmeną.Tema buvo,,Lenino anūkai"visiem labai patiko blush2.gif prigaminom plakatų su lozungais,suradom senąją vėliavą,visi susirinko su batais marškiniais-iškilmyngai grojant senajam himnui buvo užrišami kaklaraiščiai,moterim prisegami ar užrišami balti kaspinai,stalas buvo užklotas laikraščiais,vidury puikavos keptuvė su apkeptom bulvėm,šalia šprotų skarbonkė,kadangi nieks nerūko,tai buvo iš lėkštės padaryta peeninė,į ją pridėta dirbtinių cigarečių,turėjom šimtgraminę,,,alia samanės"butelį ir t.t. suradom rūsiuos net laikraščių ir žurnalų to laikmečio.Visi susėdom pavartėm..prisifotkinom..vėliau buvo klausimukai apie tuos metus.pav.kada įvyko revoliucija? ir pan.labai nemažai info yra internete,paskui prizų traukimas geriem mokiniam..išsitraukus atspėt kas supakuota..užrašų prizam yra ir kitose temose,tai nebkartosiu..vėliau mįslės vaikam ir suaugusiem..šokiai..prizai..prieš 12val tortas į tą tematika,kaip vėliava it tarybinis šampanas..patiko ne tik suaugusiem,bet ir vaikam..daug info prisigaudė thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zavinga1* @ 2009 02 08, 17:28)
Rasakela jauciasi,kad svente buvo tikrai nepamirstama wub.gif



Buvo tikrai linksma, kaip ir vestuvese lotuliukas.gif
Atsakyti
aš nesenai atšvenčiau savo 30metį thumbup.gif viska suorganizavo vyras su savo sesėm. labai faina kad jis sugebėjo išlaikyt paslaptį kaip kas vyks mirksiukas.gif
žinojau tik tiek kad bus sodyba. netoli Šiaulių.
trumpai papasakosiu, gal bus įdomu:
ryte išsipuošiam išsiruošiam ir išvaziuojam. nuvažiuojam i baznytėlę tokią nedidelę šaunią thumbup.gif ten susirenka ir visi draugai . kunigas papasakoja gražų pasakojimą apie šeimą, jos vertybes ir palinkėjimą man ir mano šeimai wub.gif
išėjus iš bažnyčios pamatau limuziną bigsmile.gif jaunimas i limuziną, senimas su savom mašinom laugh.gif na ir limuzinas užsakytas 4 valandom. vaziuojam i Kryžių kalną, ir šiaip stojam kur užsinorim, laistom šampaną ir linksminamės biggrin.gif
pagaliau vakare nuvykstam i sodybą. ten pasitinka šventės vedančioji (geras dalykas thumbup.gif ) kuri neleido visą vakarą prisėst lotuliukas.gif ir muzikantas.
taigi žaidimai, šokiai, sveikinimai, dovanos ir tt thumbup.gif
4 val muzikantas išvaziuoja, kas dar neužmigę, sėdim šnekučiuojamės, ir paskui irgi einam miegot.

gal skaitant nieko įspūdingo, bet diena praėjo tikrai šauniai, o be to su limuzinu vaziavau pirmą kart blush2.gif (nes dar vestuvių neatšventusi tongue.gif )
ir šiaip tikintys nesam, banznyčion nevaikštom, bet tas ta susikaupimo apmastymų minutė ir palinkėjimas pridavė nuotaikos visai dienai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zbara: 23 kovo 2009 - 20:01
labas rytas smile.gif penktadieni mano gimtadienis gal kas turi ideju kaip ji padaryti smagu? planuoju svesti namie, bet dabar kilo minciu gal pirma lekt kur i miesta padukt ir paskui gryts namo smile.gif gal kas ka pasiulytu wink.gif
Atsakyti
Arteja musu su vyru jubiliejiniai gimtadieniai,tai sunku buvo,bet prikalbinau vyra,vietoj banaliu padekos zodziu sveciams(na zinot,aciu,kad atejot ir t.t)pasoksime padekos soki,mano drauge choreografe,tai jau mums kuria toki sokeli,nu tikiuosi pasiseks rolleyes.gif
Atsakyti
labuka 4u.gif

zadu daryti laikrastuka jubiliejini, gal zinot koki puslapiuka kur butu daug visokiu paveiksliuku, ornamentu tam laikrastukui papuosti?butu faina jei imestumet kokiu ax.gif
Atsakyti
truputi aprasysiu,kaip organizavau savo mamos jubilieju smile.gif laiko turejau nedaug pasiruosti,taigi buvo taip. visi sveciai buvo labai patenkinti tikrai thumbup.gif daug prisijuokeme smile.gif

visu pirma pasitikome svecius su armonika, oi laukiam laukiam,mes sveteliu laukiam biggrin.gif

visi buvo savi,draugai gimines,taip kad galejo pabludyti is sirdies biggrin.gif

kai uzkandome (po karstu patiekalu),prisistaciau as,kaip vakaro vedeja,perskaiciau linkejima. padekojau sveciams,kad atvyko pasveikinti jubiliate. ir atsinesiau medine skrynele,o ten spalvoti lapukai perlenkti pusiau ir irasyti du zodziai. su pirmuoju reikejo palinkejima sugalvoti vakaro eigoje. ir jau kada kas sugalvojo,atsistojo ir pasake. smagu ir grazu. antrasis zodis buvo budvardis,skirtas siaip pasijuokti. kiekvienas turejo sakyti : mano kelnese yra.... siltas.... lotuliukas.gif surus,minkstas ar slapias biggrin.gif

toliau po kokio pusvalandzio prasidejo zaidimas TAIP ir NE. atsinesiau padekla su gaubtu ir po juo padedavau koki daikta. visi manes klausinejo,ar tai valgoma,ar naudojama buityje ir pan. atspejusiam priziukas. pvz mazas 15ml likerio buteliukas biggrin.gif ar raktu pakabukas.

veliau prasidejo anekdotai,misles. is misliu stai ka prisimenu
uz ausu laiko,uzpakaliu kanda (zirkles)

2 galvos,6 kojos,keturiom eina (zirgas ir raitelis)

pas klebona vidury,
pas bekona pries aki,
pas boba du,
o pas dieda nei vieno (B raide)

kuo skiriasi kiaule nuo serno? (sernas turi sportine vaziuokle)

su kailiu ne zveris,su sparnais ne paukstis (bite)

dar veliau,buvo zaidimas,panasus i sugedusi telefona,bet sveciai vienas kitam sake skirtingus zodzius. ir ka pasako i ausi,turi atsiminti,o salia sedinciam sakyti kita zodi. kai visi jau turi po zodeli. as klausiu pvz: su kuo miegojai? be ko niekad neuzmiegi? (su situo tai buvo geriausiai,atsake,be vibratoriaus) lotuliukas.gif

kai jau zmones isgere neblogai,pasiuliau padaryti girtumo testa.
moterims: pereiti saliko neuzmynus uzristom akim smile.gif ir savanore buvo su suknele,kai ji jau perejo,vienas is vyru atsigule ant saliko,visi aisku puole juoktis,o moteris pasimete lotuliukas.gif ir iki siol galvoja,kad tas vyriskis gulejo ant saliko kai ji zinsniavo.

vyrams: pastateme butelius ant kilimo zigzagu. reikejo juos apeiti graziai nenuvertus. uzrisome vienam savanoriui akis,o kol ji apsukome,butelaiciai buvo patraukti. o vargsas zmogus ejo aukstai keldamas kojas. aisku paskui buvo daug juoko,kai ziurejome filmuota medziaga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mejja @ 2009 03 30, 23:09)
truputi aprasysiu,kaip organizavau savo mamos jubilieju smile.gif laiko turejau nedaug pasiruosti,taigi buvo taip. visi sveciai buvo labai patenkinti tikrai  thumbup.gif  daug prisijuokeme smile.gif

visu pirma pasitikome svecius su armonika, oi laukiam laukiam,mes sveteliu laukiam biggrin.gif

visi buvo savi,draugai gimines,taip kad galejo pabludyti is sirdies biggrin.gif

kai uzkandome (po karstu patiekalu),prisistaciau as,kaip vakaro vedeja,perskaiciau linkejima. padekojau sveciams,kad atvyko pasveikinti jubiliate. ir atsinesiau medine skrynele,o ten spalvoti lapukai perlenkti pusiau ir irasyti du zodziai. su pirmuoju reikejo palinkejima sugalvoti  vakaro eigoje. ir jau kada kas sugalvojo,atsistojo ir pasake. smagu ir grazu. antrasis zodis buvo budvardis,skirtas siaip pasijuokti. kiekvienas turejo sakyti : mano kelnese yra.... siltas....  lotuliukas.gif surus,minkstas ar slapias biggrin.gif

toliau po kokio pusvalandzio prasidejo zaidimas TAIP ir NE.  atsinesiau padekla su gaubtu ir po juo padedavau koki daikta. visi manes klausinejo,ar tai valgoma,ar naudojama buityje ir pan. atspejusiam priziukas. pvz mazas 15ml likerio buteliukas biggrin.gif ar raktu pakabukas.

veliau prasidejo anekdotai,misles. is misliu stai ka prisimenu
uz ausu laiko,uzpakaliu kanda (zirkles)

2 galvos,6 kojos,keturiom eina (zirgas ir raitelis)

pas klebona vidury,
pas bekona pries aki,
pas boba du,
o pas dieda nei vieno (B raide)

kuo skiriasi kiaule nuo serno? (sernas turi sportine vaziuokle)

su kailiu ne zveris,su sparnais ne paukstis (bite)

dar veliau,buvo zaidimas,panasus i sugedusi telefona,bet sveciai vienas kitam sake skirtingus zodzius. ir ka pasako i ausi,turi atsiminti,o salia sedinciam sakyti kita zodi.  kai visi jau turi po zodeli. as klausiu pvz: su kuo miegojai? be ko niekad neuzmiegi? (su situo tai buvo geriausiai,atsake,be vibratoriaus) lotuliukas.gif

kai jau zmones isgere neblogai,pasiuliau padaryti girtumo testa.
moterims: pereiti saliko neuzmynus uzristom akim smile.gif ir savanore buvo su suknele,kai ji jau perejo,vienas is vyru atsigule ant saliko,visi aisku puole juoktis,o moteris pasimete  lotuliukas.gif  ir iki siol galvoja,kad tas vyriskis gulejo ant saliko kai ji zinsniavo.

vyrams: pastateme butelius ant kilimo zigzagu. reikejo juos apeiti graziai nenuvertus. uzrisome vienam savanoriui akis,o kol ji apsukome,butelaiciai buvo patraukti. o vargsas zmogus ejo aukstai keldamas kojas. aisku paskui buvo daug juoko,kai ziurejome filmuota medziaga  lotuliukas.gif


Liaba ,man labai patiko tavo cenarijus gal galetum konkreciau tuos klausimus, na kur tas ale sugedes telefonas buvo? rolleyes.gif
Atsakyti
ARTEJA MANO SVENTE, BET MINCIU KOLKAS JOKIU lotuliukas.gif lotuliukas.gif
PAS MANE NEBUS UZSTALES, TAI IR ZAIDIMAI TIE NELABAI TINKA, O IR SVECIU NESINORI IPAREIGOTI ZAIDIMAMS.GAL KAS TURITE MINCIU?

SIAIP MAMA SAVO JUBILIEJU KAI SVENTE, TAI PAKVIETE FOTOGRAFA, ISNUOMUOJO KELETA AKSESUARU IR PADARE FOTO SESIJA, TAI SVECIAM LAAAABAI PATIKO.SITO IR UZTEKO smile.gif
O DRAUGE KAI SVENTE, TAI LIEPE KIEKVIENAM SVECIUI PASISAKYTI IS KUR JA PAZISTA IR KA NORS APIE JA PAPASAKOTI, BET TAI UZTRUKO NEMAZAI LAIKO IR RAMUS VAKARELIS GAVOSI.
Atsakyti
QUOTE(mejja @ 2009 03 30, 22:09)

geras thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytės smile.gif ,kaip nuotaikos sulaukus šiltų orų mirksiukas.gif ,turiu labai dideli prašymą,šiais metais pas mane vieni jubiliejai,o kadangi esu net į kelis kviečiama vesti šventės doh.gif ,tai labai esu sutrikusi,nes nelabai sekasi sukurti jubiliejų scenarijau,todėl labai labai prašau jūsų pagalbos
unsure.gif ,gal kuri esate vedusi 40 ar 70 metų jubiliejų,nors nesvarbu koks jubiliejus pati susiderinsiu,labai tikiuosi sulaukti jusu pasiūlymų verysad.gif
Atsakyti