Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos suaugusių gimtadienių šventimui

gal kam pravers, kaip namie pagaminti barbę-tortą (pav., receptas)
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2008 10 29, 16:26)
SCENARIJUS:


manau kad nors is mandagumo autoriaus reikejo atsiklausti ar galima viesinti scenariju sm g.gif bet yra kaip yra ax.gif
Atsakyti
Labai saunus scenarijus daug ka panausdosiu gal galima butu atsakymus i klausimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2009 04 18, 21:36)
gal kam pravers, kaip namie pagaminti barbę-tortą (pav., receptas)
user posted imageuser posted image

čia tai man nea schmoll.gif
yra kur kepa tokius tortus ir lelė būna iš šokolado thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zbara: 30 balandžio 2009 - 21:29
QUOTE(zbara @ 2009 04 30, 19:25)
čia tai man nea  schmoll.gif
yra kur kepa tokius tortus ir  lelė būna iš šokolado  thumbup.gif
user posted image

Grazus tortukas, jei valgyt tai su visa barbe thumbup.gif
Atsakyti
nagi mamytės,negi nei vienai nebereikia šiais laikais vesti vakarėlių,labai esu nulidusi,kad niekas neparašot jubiliejaus scenarijaus (70 m. ),labai laukiu jusu minčių,būsiu širdingai dėkinga smile.gif
Papildyta:
QUOTE(goduke @ 2009 04 30, 20:40)
manau kad nors is mandagumo autoriaus reikejo atsiklausti ar galima viesinti scenariju sm g.gif bet yra kaip yra ax.gif

geras scenarijus pagal jį švenčiau savo 30-ąjį gimtadienį,svečiai buvo apstulbę,labai dėkinga autoriai
Atsakyti
QUOTE(sniegena1 @ 2009 05 04, 20:56)
nagi mamytės,negi nei vienai nebereikia šiais laikais vesti vakarėlių,labai esu nulidusi,kad niekas neparašot jubiliejaus scenarijaus (70 m. ),labai laukiu jusu minčių,būsiu širdingai dėkinga smile.gif
Papildyta:

o perskaičius kelias temas ir nieko nerandi. juk galima kazką pačiai susidėliot iš keletos scenarijų mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip man patiko tas 'ilgasis scenarijus' ir puiki torto mintis bigsmile.gif
reiks draugei pasiulyti,kaip tik ruosiasi svesti...aciu 4u.gif
Atsakyti
Super scenarijus, pasinaudosiu idejomis savo 30-tyje
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2009 04 18, 21:36)
gal kam pravers, kaip namie pagaminti barbę-tortą (pav., receptas)
user posted imageuser posted image

wow..gera ideja su barbe thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, na mes nesenai sventeme mociutes 75 tai sventeme kavinukeje siauliuose buvo ir muzikantas, taciau jam iskarto praneseme kad vakaro vedeja (mano mama) turi prisiruosusi ivairiausiu dalyku ir jai atsisojus muzika nutiltu.

Mociutes kvietimu viskas turejo prasideti 18.00 mes visis anukai( o ju nemazai) perkeiteme kvietimus ir paraseme kad rinktusi visi 17.00 ax.gif

dar neatvykus sveciams padareme taka is tableciu zvakuciu. didele kede ispuoseme gelemis ir padejome sales viduryje.
visus svecius pasitikome mes anukai o tevai tuo metu ispuose mociute ja asiveze senoviniais "vabalais".

sveciai jau stovejo kai ivede mociute. Tamsu, dega svakes, groja marsas, visi jau stovi su gelemis.
Pirmiausia mano mama pasako sveikinimo ir padekos zodzius. tuomet visi po viena (anukai ir vaikai su antromis pusemis) einame link mociutes ir imerkiame po didele raudona raoze salia jos i vaza pabuciuojame ir padekojame uz jos geruma.
tada prasideda sveciu sveikinimai.


vakaro eigoje kad nebutu liudna zaidziami zaidimai (juos pasiruose muzikantas)

anukai sako eilerasti ir iteikia knygute "mociutei" (ja rasti galite prekybos cenruose)

po to mes patys turim projekcija ir senovini aparata su skaidremis, todel juo parodome senas nuotraukas, mama tam pritaike grazius zodzius ir kekviena nuotrauka paminejo eiliuotai.

toliau vyksta sokiai
dainos

tai tiek, tikiuosi padejau
Atsakyti
QUOTE(Karoolina @ 2009 06 14, 13:31)
Sveikos, na mes nesenai sventeme mociutes 75 tai sventeme kavinukeje siauliuose buvo ir muzikantas, taciau jam iskarto praneseme kad vakaro vedeja (mano mama) turi prisiruosusi ivairiausiu dalyku ir jai atsisojus muzika nutiltu.

Mociutes kvietimu viskas turejo prasideti 18.00 mes visis anukai( o ju nemazai) perkeiteme kvietimus ir paraseme kad rinktusi visi 17.00  ax.gif

dar neatvykus sveciams padareme taka is tableciu zvakuciu. didele kede ispuoseme gelemis ir padejome sales viduryje.
visus svecius pasitikome mes anukai o tevai tuo metu ispuose mociute ja asiveze senoviniais "vabalais".

sveciai jau stovejo kai ivede mociute. Tamsu, dega svakes, groja marsas, visi jau stovi su gelemis.
Pirmiausia mano mama pasako sveikinimo ir padekos zodzius. tuomet visi po viena (anukai ir vaikai su antromis pusemis) einame link mociutes ir imerkiame po didele raudona raoze salia jos i vaza pabuciuojame ir padekojame uz jos geruma.
tada prasideda sveciu sveikinimai.
vakaro eigoje kad nebutu liudna zaidziami zaidimai (juos pasiruose muzikantas)

anukai sako eilerasti ir iteikia knygute "mociutei" (ja rasti galite prekybos cenruose)

po to mes patys turim projekcija ir senovini aparata su skaidremis, todel juo parodome senas nuotraukas, mama tam pritaike grazius zodzius ir kekviena nuotrauka paminejo eiliuotai.

toliau vyksta sokiai
dainos

tai tiek, tikiuosi padejau

labai grazu, gaila, kad neperskaiciau pries savo mociutes 70 svente wub.gif
Atsakyti