Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto parduotuvės

QUOTE(Alabama @ 2008 09 25, 20:23)
Ar taip butina saipytis?

Aš visai nesišaipau schmoll.gif , tik juokinga kad siūlote tarpininkus kai galima pačiai viską pasidaryt, manau kad tarpininkai reikalingi tik toms int. parduotuvėms, kurios neziunčia į Lietuvą
Plius Laredoute yra viena iš parduotuvių kuri kaskart perkant duoda visokių nuolaidu ir dovanų savo klientams ir gali net už siuntimą nemokėti, tai tarpininkas tikrai tau to nepaminės
Atsakyti
QUOTE(nerara @ 2008 09 26, 09:30)
Aš visai nesišaipau  schmoll.gif , tik juokinga kad siūlote tarpininkus kai galima pačiai viską pasidaryt, manau kad tarpininkai reikalingi tik toms int. parduotuvėms, kurios neziunčia į Lietuvą
Plius Laredoute yra viena iš parduotuvių kuri kaskart perkant duoda visokių nuolaidu ir dovanų savo klientams ir gali net už siuntimą nemokėti, tai tarpininkas tikrai tau to nepaminės

Na va, as tesiog retai uzsakineju, del to nesigilinau.O ko reikia, kad paciai?SEB korteles kazkokios?Paypal'o?
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2008 09 26, 12:22)
Na va, as tesiog retai uzsakineju, del to nesigilinau.O ko reikia, kad paciai?SEB korteles kazkokios?Paypal'o?

bet kokios kreditines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zujkia @ 2008 09 26, 13:49)
bet kokios kreditines  mirksiukas.gif

Nebutinai Virtuon? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2008 09 26, 14:52)
Nebutinai Virtuon? unsure.gif

Jei turite kreditine, tai nereikia Virtuon, as naudoju Virtuon su ja prisiregistravau ir Paypal ir labai fainu daikciuku taip pat ir rubu esu pirkusi EBAY.co.uk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerara: 26 rugsėjo 2008 - 14:01
QUOTE(Alabama @ 2008 09 26, 14:52)
Nebutinai Virtuon? unsure.gif

nebutinai, bet tinka ir sita mirksiukas.gif
Atsakyti
na as dar tik pradedanti internetiniu parduotuviu pirkeja, bet pamazu isivaziuoju ax.gif
Atsakyti
sau is LR perku, o maziui is next 4u.gif
Atsakyti
Perku iš LR, bet kokybe ne visuomet būnu patenkinta kai kurių rūbeliųschmoll.gif Man bliuzonai ir megztukai labai jau greit apsipūkuoja verysad.gif Gerai, kad turiu aparatėlį burbuliukam nuimti, tai kitaip būtų nekas. Bet kitais rūbais: kelnėm, sijonais, palaidinukėm esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Daug ką vaikams perku internetinėse parduotuvėse,labiausiai tai dukrytei....Perku iš Jav,UK ir FR parduotuvių.Labai kokybiški amerikonų Macys parduotuvėj parduodami rūbai vaikučiams,GAP,Gymboree,Kohls.Iš uK parduotuvių tai NEXT patys pačiausi,Adams kids - nelabai man kokybė patiko,ypač bodžiukų g.gif ...Iš FR gal Kiabi ir Quelle gražiausi ir spalvingiausi,o ir kokybė nenuvylė,LR- man vidutiniška kokybė ir spalvų man trūksta,liūdnoki tie rūbeliai tokie....
Atsakyti
Aš tiek vaikui, tiek sau ir vyrui beveik viską perku internetu ax.gif
Dažniausiai ebay ir LaRedoute bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif Pirkau Ebay nauja vezima, naudota autokedute, kelis rubelius savo dukrai.
Kol kas buvo viskas ciki piki - niekas nenuvyle, neapgavo ir visus siuntinius gavom thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Just-a-girl: 14 spalio 2008 - 16:05