Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto parduotuvės

Aš irgi paperku iš visur. Man iš USA tai vaikams labiausiai GAP, gymboree patinka. O iš UK Next'ai patys pačiausi thumbup.gif Bet brangūs next..
O jei siustis pačiai, tai mokesčius sumokėti reikia ir gaunasi tas pats kaip per tarpininkus..man atrodo..nesu tikra unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif na ir as labai susidomejus internetiniu apsipirkimu tik dar ne labai moku ir ne viska suprantu doh.gif
Atsakyti
Jau tapo tradicija kiekviena sezona ka nors mazylei parsiusti is internetines parduotuves Next. Ten tokie grazus rubeliai wub.gif
Atsakyti
Pazystama susiranda internetinese parduotuvese aukcionus , ar akcijas su didelem nuolaidom ir parsisiuncia.gal kvailai skamba , bet tokius rubus , kur ji parsisiuncia uz ta kaina , lietuvoje nelabai ir rasi.
Atsakyti
Vaikams (o dažniausiai ir sau, ir vyrui) perku tik internetinėse parduotuvėse. Iš vaikiškų, man labiausiai patinka ir kokybiškiausi GAP, Gymboree, Childrensplace 4u.gif
Atsakyti
rubu nelabai perku,bet kitas prekes vaikiskas tai taip thumbup.gif
Atsakyti
man patiko Vertbaudet, nesu garantuota ar siuncia i Lietuva bet tikrai turetu.
Atsakyti
As tai daznai perku svediskose internetinese parduotuvese sau kaip laredoute.se, nes ten mano sese gyvena, tai ji daznai parskrenda, tai uzsakytus daiktus siunciu jos adresu, o ji paskui man atveza.. kartais daugiau toks zaidimas guanasi...smile.gif o Lt kartais is babymarket.lt paperku, esu bandziu open24 rolleyes.gif
Atsakyti
taip perku ,cia forume per tarpininkes smile.gif ir esu patenkinta
Atsakyti
as ir perku, bet labiau vaikui, esu labai labai patenkinta, kokybe ir pasirinkimu!!! mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif perku is Lr sau kartais,is Jav parduotuviu mazajai...bet siaip tik rubus pirkusi esu,daugiau nieko....vyrui taip pat nebandzius,bijau del dydziu rolleyes.gif
Atsakyti
perku nuolatos blush2.gif ax.gif mažiukei labai daug ką ..dauguma drabužėlių..ir kokybė dar nėra nuvylus thumbup.gif labiausiai patinka GAP, Gymboree, ON, dar laredoute ..ir žaisliukus pradėjau pirkti rolleyes.gif beje, perku ir sau ..nors nedaug..dėl tų pačių dydžių bijau doh.gif ir MB kai ką perkam smile.gif
Atsakyti