Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti - 2

O kokioj parduotuvėj galima nusipirkti neoriginalą?
Atsakyti
QUOTE(Africa @ 2009 09 27, 13:57)
O kokioj parduotuvėj galima nusipirkti neoriginalą?

Jiesaw, kokios išsilavinimo spragos pas tamstą blink.gif .
Nu tai gi pirmu numeriu eina PE, o po to jau Sarma su Kristiana.
Nu mokyk ir mokyk tokias neišprususias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 09 27, 11:17)
Taciau,gerai nezinant,kaip atrodo originalas,kazin ar atskirsi,originala nuo falsifikato.
Tuo labiau...ju tiek daug rolleyes.gif


Na gal, bet jei jau perki is neaiskiu kontoru, tai jau daug tikimybes turet neoriginala. O kaip originalas atrodo galima susirast internete. ax.gif

Truputi ne i tema, bet vakar ejau per tokias pigesnes parduotuveles downtown'e, nes baisiai prisireike smulkiom gelytem margintos sukneles doh.gif Aisku zinau, kad pora kartu uzsidesiu, tai nusprendziau kuo maziau isleist jai - na tai vaisktau as po viena tokia parduotuvele ir ziuriu, kad kvepalu padeta stendukas, is tolo matau Ed Hardy ir keleta kitu, na o arciau priejus, tai pamaciau kas ten: kazkokios padielkos, uzrasas bet koks, o kaina paziuret ar pauostyt net geda buvo blush2.gif Net neisivaizdavau, kad kazkas gali pirkt tokius cia, kai yra isparduotuvese turbut panasiom kainom originalus kvepalai. doh.gif
Atsakyti
Kaip manot šitie Jadore originalai ar ne? Čia kaip ir testeris g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rianka: 28 rugsėjo 2009 - 21:59
QUOTE(Rianka @ 2009 09 28, 22:58)
Kaip manot šitie Jadore originalai ar ne? Čia kaip ir testeris  g.gif


Is manes eksperte menka, bet man atrodo originalus, tik apacia gal kiek kreiva (lyg palinke i kaine, bet Chanel man i priesinga puse linkteleje, tai gal pvirsius stalo toks)... g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 29, 01:24)
Is manes eksperte menka, bet man atrodo originalus, tik apacia gal kiek kreiva (lyg palinke i kaine, bet Chanel man i priesinga puse linkteleje, tai gal pvirsius stalo toks)...  g.gif


Ačiū 4u.gif , gal dar yra ir kitokių nuomonių? g.gif
Atsakyti
Papasakosiu savo kvepalu pirkimo istorija SM'e is vienos forumietes, kuri prekiauja kvepalais.Kiek zinau, prekiauja senai ir jokiu blogu atsiliepimu apie kvepalus nera sulaukusi. Taigis, pirkau naujus,supakuotus CK Euphoria 50ml. Ir tik gavus man pasirode, kad su jais kazkas ne taip, nors anksciau Euphorios turejusi nesu rolleyes.gif
Visu pirma, neskleide kvapo, bet taip gali tik atrodyti. Antra, kazkaip blogai purske,toks jausmas, kad kazkas negerai su purkstuku...O kai nuejusi i Sarma juos palyginau, skiriasi spalvos, bet...velgi parduotuveje 100ml. buteliukas,pas mane 50ml.tai gal mazesnis kiekis,tamsesne spalva biggrin.gif
bet siandien atvaziavo drauge ir atsiveze savuosius, spalvos skiriasi labai.mano tamsi violetine spalva,jos vos vos i violetinuma g.gif Ir dar, viskas atitinka, tik apacioje ant lipduko jos raso: Fabrique aux France, maniskiai Fabrique aux USA.
Rasiau pardavejai savo abejones, ji sake, kad visi is jos senai perka ir gimines ir ne, ir jokiu priekaistu nera sulaukusi,o ir ima is pastovaus tiekejo. Taigi, priekaistu as irgi neturiu, tikrai neminesiu nei niko, nei vardo nei pavardes, bet tie kvepalai man neduoda ramybes, jei zinociau, kad tikrai viskas tvarkoje, ramiai gyvenciau rolleyes.gif
Nu negaliu pakest podelkiu, todel pirkau 50ml. nors 20lt.pridejus, galima nupirkti 100ml.testeri ir ne tik testeri doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rennate: 29 rugsėjo 2009 - 20:29
QUOTE(rennate @ 2009 09 29, 21:18)
Papasakosiu savo kvepalu pirkimo istorija SM'e i...


Del to France ir USA, tai glai but, kad jusiskius ji gavo is USA ir jie buvo pagaminti cia. Perziurejau saviskius kvepaliukus (visi pirkti JAV), tai dauguma pagaminti France, bet keli USA yra....
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2009 09 29, 20:18)
Papasakosiu savo kvepalu pirkimo istorija SM'e is vienos forumietes, kuri prekiauja kvepalais.Kiek zinau, prekiauja senai ir jokiu blogu atsiliepimu apie kvepalus nera sulaukusi. Taigis, pirkau naujus,supakuotus CK Euphoria 50ml. Ir tik gavus man pasirode, kad su jais kazkas ne taip, nors anksciau Euphorios turejusi nesu  rolleyes.gif
Visu pirma, neskleide kvapo, bet taip gali tik atrodyti. Antra, kazkaip blogai purske,toks jausmas, kad kazkas negerai su purkstuku...O kai nuejusi i Sarma juos palyginau, skiriasi spalvos, bet...velgi parduotuveje 100ml. buteliukas,pas mane 50ml.tai gal mazesnis kiekis,tamsesne spalva  biggrin.gif
bet siandien atvaziavo drauge ir atsiveze savuosius, spalvos skiriasi labai.mano tamsi violetine spalva,jos vos vos i violetinuma  g.gif Ir dar, viskas atitinka, tik apacioje ant lipduko jos raso: Fabrique aux France, maniskiai Fabrique aux USA.
Rasiau pardavejai savo abejones, ji sake, kad visi is jos senai perka ir gimines ir ne, ir jokiu priekaistu nera sulaukusi,o ir ima is pastovaus tiekejo. Taigi, priekaistu as irgi neturiu, tikrai neminesiu nei niko, nei vardo nei pavardes, bet tie kvepalai man neduoda ramybes, jei zinociau, kad tikrai viskas tvarkoje, ramiai gyvenciau rolleyes.gif
Nu negaliu pakest podelkiu, todel pirkau 50ml. nors 20lt.pridejus, galima nupirkti 100ml.testeri ir ne tik testeri  doh.gif


Del spalvos ar kvapo komentuoti nedrisciau, bet Calvin Klein kvepalai (kaip ir daugelis kitu, pvz., Lancome) be Prancuzijos yra gaminami ir JAV. Daugelis pasaulio saliu (tame tarpe ir JAV) ivezamus is ES kvepalus yra apdejusios muitais ir akcizias. Kadangi JAV labai didele rinka kai kuriems gamintojams apsimoka pasistatyti netgi fabrikus. O kas del Euphorios ir kitu Calvin Klein kvepalu tai pas kai kuriuos didmeninkus kainorastyje buna prirasyta "pagaminta Prancuzijoje" ar "pagaminta JAV", o kaina skiriasi 2 ar 3 doleriais tiktai.
Atsakyti
Normalu, kad ant kvepaliuku is JAV, yra parasyta, kad jie ir pagaminti JAV ax.gif
Mano Euphoria taip pat is JAV, ir ant lipduko tas pats uzrasas "Fabrique aux USA" 4u.gif
Atsakyti

Apziurejau savo Euphoria . Made in France.
Bet buteliukas sidabro spalvos, kamstukas irgi, sonai-stikliniai,
violetines spalvos nerasta. Dezute tai taip-tamsi violetine.

O Blossom- Made in USA .

Atsakyti
kaip nerasta? jus matosi kvepalu spalva, kokia ji? pas mane violetine, bet tikrai ne tamsiai violetine.
Atsakyti