Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti - 2

Jei zmogus nera galutinai isitikines, tai gal ir negrazu butu skelbti nicka. Rennate zadejo siandien palyginti kvepalus su kitais, tada turbut ir paaiskes.
Atsakyti
Man irgi smalsu, bet vis tik sutinku su Menininke. Ypač jei, kaip minėta, seniai čia pardavinėja kvepalus ir niekas iki šiol neturėjo problemų, tai gal pati gavo tokius, parduodama juk netikrino ir net nežinojo, kaip ten su jais. Maža kas... Sunku patikėt, kad žmogus gadintųsi iki šiol turėtą gerą vardą dėl keliasdešimties litų
Atsakyti
sakykit ar kvepalai visiems.ltprekiaujaa orginalais/
Atsakyti
Rennate,tu labai teisingai parasei del kvapo.Nemoku apibudinti taip tiksliai,bet tikrai is pradziu kazkas erzinancio,o paskui tik kvapas panasus i originala.
Beje,siandien gera zinia:sulaukiau savo pinigeliu atgal thumbup.gif


Del nicko skelbimo.Man pardaveja rase,kad yra 100% issitikinus,kad pardave originala,gal pati tuo sventai tiki.Siaip bendravo mandagiai,nesislapste,pinigus grazino.Viesinti nenoriu,manau ji skaito tema,jei nores pati pasiviesins,ypac jei tiki,kad kvepalai originalus.

Deje neturiu galimybes kvepalu nufotkint,beto siandien jie bus issiusti atgal.
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2009 10 01, 11:10)
tai tada man keista, jei jau ateina skundziasi, visos stengiasi padeti, paaiskeja, kad kvepalai neorginalus ir tada ji i krumus, tipo nea nesakysiu, bet patarkit ka daryti....  wink.gif mazu maziausiai, negrazu  unsure.gif


Va, as jusu posto nelabai supratau. Ka reiskia skundziasi? As parasiau savo abejones, kurios iki siol dar likusios, bet tai nereiskia,kad galiu apsmeizti zmogu, kai nesu isitikinusi 100%.As labai gerai suprantu situacija, gavosi burbulas, nes esu ne viena tokia. Su pardaveja mes susirasem, ji isitikinusi, kad pardave originala,o as tuo garantuota nesu. Cia as atejau jau ne pirma karta, pries savaite klausiau, ar buna 50ml.padirbiniai, ar tik 100ml. Cia as savais interesais, jei paaiskes, kad neoriginalus vis tik tie kvepalai, butinai parasysiu. O kol kas galiu palinketi atidziau rinktis,o nusipirkus jei kazkas nepatinka, iskart grazinti, kaip padare Malena 4u.gif

O as einu atgal i krumus biggrin.gif
Atsakyti
Man pardaveja dar vis stengiasi irodyt,kad jie originalus doh.gif Netikiu ne pro kur.Juolab,kad ne as viena nusivyliau pirkiniu is jos ir lyginau su kitos forumietes originaliais kvapalais.
Atsakyti
QUOTE(sama @ 2009 10 01, 12:11)
sakykit ar kvepalai visiems.ltprekiaujaa orginalais/


Sinku ka pasakyti, nes visos nuotraukos idetos is Interneto, nebent kas nors jau pirko is ten. g.gif
Atsakyti
Kažkos tuščias pokalbis gavosi: "aš manau, kad kvepalai neoriginalūs, pardavėja tvirtina, kad jie originalūs... Bla-bla-bla..." t.t.t.t. O mums kas iš to? Jokios reikiamos infos iš tų postų aš asmeniškai negavau. poster_offtopic.gif
Atsakyti
Merginos, Jums leidus, uzvedziau nauja tema
Atsakyti
Ok,as kvepalus issiunciau,pinigus atgavau,diskusija baigiu.Geros dienos!
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti