Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija radijo bangomis. Ar girdėjote?

QUOTE(Bonifacija @ 2005 06 16, 11:57)
ir kiek tas saiktas kainuoja?  biggrin.gif

To prietaiso kaina apie 60lt, plius pasto islaidos. Nezinau ar tai gali buti realu, ko gero esu skeptike tokiems dalykams. Taciau dar parasyta, kad jei daiktas nepatiko, ji galima grazinti per 30 dienu ir tu atgausi pinigus.
Atsakyti
Kazkokia fantastika! biggrin.gif Bet jei yra galimybe grazinti ir atgauti pinigus, tai gal verta pabandyti ar tikrai jau cia toks stebuklas smile.gif Be to manau, kad 60 lt nera tokie dideli pinigai, kuriu butu labai labai gaila, jei ir neatgautum sumoketos sumos smile.gif O tada jau galetum pasidalinti su forumietem savo ispudziais tongue.gif
Atsakyti
Per daug gerai, kad butu tiesa smile.gif
Siaip jei eitu salinti situo budu ir negriztamai, butinai isigyciau sita preke ir uz daug didesne kaina.
Na o atsaskant i temos klausima - ne, negirdejau nieko apie tokia depiliacija...
Atsakyti
Joaa.....sita firma SELECT, yra rimta.... g.gif ph34r.gif duotu man uz dyka preke is sito katalogelio, tai net neiciau pasiimt smile.gif) Viskas ten super-truper, bet gavus preke, ziuret neimanoma.. schmoll.gif kazin, kazin, kas ten per stebuklas, tos radijo bangos?? smile.gif) nu netikiu, nors sauk! gun_bandana.gif
Atsakyti
Radau tokį įdomų dalykėlį - "stebuklingą depiliatorių", kurį naudojant plaukeliai nebeatauga. Kam įdomu, pasižiūrėkit čia: DEPILIATORIUS BARE&BEAUT
Cituoju:
"Naujas depiliacijos metodas, kuriuo nepageidaujami plaukeliai pašalinami greitai ir nesudētingai! Šio prietaiso veikimas primena elektrolizę, tik be adatēlių. Plaukelių šaknys veikiamos visiškai nekensmingomis radijo bangomis, taip sustabdant plaukelių augimą. Prietaisas net neprisiliečia prie odos, pakanka kelių sekundžių. Šis depiliacijos būdas tinka bet kuriai kūno vietai. Išmēginkite pačios. Siūlome išmēginti niekuo nerizikuojant - per 90 dienų prekę galēsite grąžinti. Arba liekate visiškai patenkinta rezultatu, arba atgaunate pinigus!"
Kaina 59.90

Įdomu, ar esate kuri bandžiusi, ar tikrai veiksminga? Labai jau pigu būtų už 60 LT atsikratyti plaukelių visam laikui doh.gif Man kažko įtartinai atrodo g.gif Būtų labai smalsu išgirsti atsiliepimus ax.gif

Atsakyti
Pirmą kartą tokį dalyką girdžiu, tikrai kažkaip įtartinai skamba g.gif jeigu jau už tokią kainą galima nusipirkti aparatą ir visiškai atsikratyti plaukų, tai kam tie visi kitokie depiliatoriai reikalingi tada, ir kainuoja jie kur kas daugiau g.gif
Atsakyti
Nu as taip mysliju, kad arba jis visai nieko neveikia, arba max kokiam menesiui, nors pati labai svaigau del tokio, ale skupumas nugalejo.... blush2.gif
Atsakyti
hmm tikrai idomu...jauciu neatsiras tokiu kurios norės savo kailiu išbandyti..ir man kažkaip nežinau..na taip nepatikimai atrodo... schmoll.gif
Atsakyti
Aš jaučiu susigundysiu išbandyt, jei nesulauskiu atsilpiepimų, kad tas aparatas visai neveiksmingas. Bet dar vis laukiu, gal atsilieps kas ax.gif
Atsakyti
Zuza tai bandyk bandyk, mes laukiam thumbup.gif Jeigu tau pasiteisins tai ir mes pirksim wub.gif
Atsakyti
Oho! blink.gif dar ir tokių būna... Sakykit merginos, o kaip jum tie visi elektriniai depiliatoriai, kai sako, kad tik po mėnesio atauga? Man pvz.: atauga po savaitės, nesakau, kad visas plauko ilgis, bet vistiek matosi ir jau vėl negražu. Todėl manau, kad ir šita priemonė gali būti eilinis komercinis triukas... O gal kas bandėt tų kremų, kur maždaug apie 200 lt kainuoja, po kurių irgi neatauga? mirksiukas.gif Aš tai kai nusivyliau tais depiliatoriais, už kuriuos mokėjau 190 lt ir 250 lt ar pan. nebebandžiau nieko... Norėjau pabandyt to kremo, bet mama sako, kad tu pagalvok, jei jis nuo odos sunaikina visiškai(!) plauką, tai kaip jis pakenks odai??? ir atkalbėjo... Po to dar kažkur prisiskaičiau liaudies medicinos ir ten buvo parašyta, kad reikia susidžiovint aguonų (tai nepaisydami narkomanų antpuolio, sode kažkiek auginom biggrin.gif ) ir tada jas sudegint ir išsitepti pelenais blink.gif pabandžiau vasarą, bet tie pelenai taip tepa, nu kiek gi ten gali sėdėt tais pelenais apsipylus biggrin.gif ir mečiau tą mintį... Tai va, aš irgi labai laukiu žinių apie dar vieną stebuklingą metodą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wikunia @ 2005 10 26, 10:09)
Po to dar kažkur prisiskaičiau liaudies medicinos ir ten buvo parašyta, kad reikia susidžiovint aguonų (tai nepaisydami narkomanų antpuolio, sode kažkiek auginom biggrin.gif ) ir tada jas sudegint ir išsitepti pelenais blink.gif pabandžiau vasarą, bet tie pelenai taip tepa, nu kiek gi ten gali sėdėt tais pelenais apsipylus biggrin.gif


Iš tos pačios serijos - bet (vietoje aguonų) graikiškų riešutų kevalai, atseit, irgi stabdo plaukelių augimą. Žalią graikišką riešutą reik perpjauti ir jo sultimis teptis, arba sudeginti kevalą ir pelenais barstytis doh.gif blink.gif Bandžiau "pabandyti" dar paauglystėje, kai kitokių priemonių nebuvo, vos buto nepadegiau, bet pelenų nepavyko pasigaminti blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Daugiau šio metodo nebandžiau tongue.gif BEt va su radijo bangomis gal paeksperimentuot, tik, bliamba, 60 gaila vis tik wink.gif
Atsakyti