Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas

QUOTE(Baltija @ 2008 09 27, 23:22)
ESLAUDA, o kodėl burbuliuką pardavei?  rolleyes.gif

Kadangi turiu kita, neseniai isigyta Estee Lauder tusa. O burbuliuko neatsispyriau nenusipirkus, nes namuose, visai kitas bandymas nei parduotuveje. Nepasilikau todel, kad be viso gero ka dare, del sepetelio siaurumo, reik vistiek kelis kartus ilgiau braukyt, nei iprastu sepeteliu. Be to jis man siek tiek tepe paakius smile.gif
Atsakyti
Mano naudojamas Estee Lauder Sumptuous tusas. Siuo metu patinka. Graziai dazo ir svarbiausia netepa voku smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 28 rugsėjo 2008 - 12:39
QUOTE(rozyteaa @ 2008 09 28, 12:30)
Oho  wub.gif
Kur cia toki parduoda? Ir kaina kokia?  4u.gif


Kristianoje ~115-120 lt arba SM isparduotuvej pas greja galima paklaust.As jau antra Guerlain Le 2 planuoju...
Atsakyti
[quote=ESLAUDA,2008 09 28, 13:37]
Mano naudojamas Estee Lauder Sumptuous tusas. Siuo metu patinka. Graziai dazo ir svarbiausia netepa voku smile.gif

Siuo metu ir as si naudoju thumbup.gif Kol kas esu tikrai patenkinta. Pas mus Klaipedoj Kristianoj givenchy bumbuliuka sake akimirksniu ispirko. Papildymas tik treciadieni, kitos moterys net sarasuose uzsirasiusios jo laukia. Populiarumas neitiketinai didelis, ar tik nebus supermamos forumas prisidejes? ax.gif
Atsakyti
Nu vam bus man... Noriu noriu o kai prisiruosiu pirkt dar maziausiai menesi laukt reiks kol pagaliau ji gausiu doh.gif
Atsakyti
[quote=werda,2008 09 28, 19:24]
[quote=ESLAUDA,2008 09 28, 13:37]
Mano naudojamas Estee Lauder Sumptuous tusas. Siuo metu patinka. Graziai dazo ir svarbiausia netepa voku smile.gif

Siuo metu ir as si naudoju thumbup.gif Kol kas esu tikrai patenkinta. Pas mus Klaipedoj Kristianoj givenchy bumbuliuka sake akimirksniu ispirko. Papildymas tik treciadieni, kitos moterys net sarasuose uzsirasiusios jo laukia. Populiarumas neitiketinai didelis, ar tik nebus supermamos forumas prisidejes? ax.gif
[/quote]
na gal ne "ant tiek".. abejoju, gal ir kitoms gi baisiai rupi tokia naujove.. Zinoma, bent is sitos temos merginos 75 proc. jau jauciu uzsipirke hihihi.gif
Atsakyti
as tai dovanu gavau biggrin.gif
Atsakyti
Kurią dieną pasidažiau šviežiai įsigytu bumbuliuku, tai ką galiu pasakyt, nusprendžiau, kad pasiliksiu jį išimtinai tik vakariniam makiažui ax.gif Nes negaliu, žiūriu į veidą ir matau tik blakstienas doh.gif Labai jau dyyydelės, storos ir juodos. Per daug išryškina smile.gif Tokios sunkios atrodo. Kasdienai kažko natūralesnio norisi. Tai pasilieku prie savo Dr. Hauschka Volume mascara. Gražiai užriečia ir natūraliai paryškina, dienai man idealu ax.gif

Tiesa, merginos, gal nelabai į temą, bet gal kuri parekomenduotumėt kokios firmos šukutes blakstienoms ir antakiams šukuoti? g.gif Labai aktualu po dažymosi bumbuliuku... kad nesuliptų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 09 28, 22:12)
Tiesa, merginos, gal nelabai į temą, bet gal kuri parekomenduotumėt kokios firmos šukutes blakstienoms ir antakiams šukuoti? g.gif Labai aktualu po dažymosi bumbuliuku... kad nesuliptų ax.gif

del sukyciu nezinau, buna Droge prie ivairiu irankiu, bet man ten niekas nesulimpa ir per dideliu (jei 1 karta dazau) nepadaro, jei bumbuliuko nespaudziu, o taip lengvai lengvai svelniai svelniai per blakstienas pervaziuoju. Kai labau paspaudziu, iskart efektas ryskesnis.
Atsakyti
QUOTE(zhiurke @ 2008 09 28, 22:15)
del sukyciu nezinau, buna Droge prie ivairiu irankiu, bet man ten niekas nesulimpa ir per dideliu (jei 1 karta dazau) nepadaro, jei bumbuliuko nespaudziu, o taip lengvai lengvai svelniai svelniai per blakstienas pervaziuoju. Kai labau paspaudziu, iskart efektas ryskesnis.


Tos droginės šukytės man ne išeitis. Plastmasiukas ir tiek schmoll.gif

Dėl prispaudimo, tai tiesa, gal persistengiau dažydamasi g.gif
Atsakyti
Pats geriausias blakstienu ir antakiu sukavimo inagis tai sepetelis nuo seno tuso isplautas sausutelis, tai jokiu sukuciu nereik, kur kas graziau pasukuoja mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2008 09 29, 15:29)
Pats geriausias blakstienu ir antakiu sukavimo inagis tai sepetelis nuo seno tuso isplautas sausutelis, tai jokiu sukuciu nereik, kur kas graziau pasukuoja  mirksiukas.gif  thumbup.gif

Bitute, kelk i dienos sviesa savo paciausia tusa bigsmile.gif
Atsakyti