Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas

siuo metu naudoju si tusa:

user posted image

siaip neblogas, tik noretusi , kad labiau tankintu blakstienas..visgi mano numeris vienas lieka Chanel Inimitable wub.gif
Atsakyti
O aš kaip tik blaškausi ,kokį tušą pirkti nagi mergaites padėkite noriu, kad tankintų ilgintų ir riestų . Daug išbandžius bet savo neatradau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuukas @ 2008 09 29, 21:37)
O aš kaip tik blaškausi ,kokį tušą pirkti nagi mergaites padėkite noriu, kad tankintų ilgintų ir riestų . Daug išbandžius bet savo neatradau...  ax.gif

Naujaji bumbuliuka bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Paskutinis mano isigytas tusas -HR Lash Queen user posted image

Tikrai graziai padazo - blakstienos kaip veduokles smile.gif Taciau, desimtbalej sistemoj 8,5 duociau siam tusui. Kol kas mano favoritu islieka Lancome Hypnose Onyx user posted image
Su Lancome'u blakstienos ryskesnes (juodesnes), tokios "slapios", labiau pailgina nei HR.

Laukiu nesulaukiu gal kas isigys ir isbandys naujaji Chanel ir pasidalins ispudziais ax.gif bet matau, kad visas apemusi Givenchy bumbuliuko-manija biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2008 09 29, 20:42)
Naujaji bumbuliuka  bigsmile.gif  4u.gif

kokia kainyte to bumbuliuko ? jau jis mane masina...... blush2.gif
Atsakyti
parodykit, jei kas netingit, "gyvaji" efekta to burbuliuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anafi @ 2008 09 30, 07:38)
parodykit, jei kas netingit, "gyvaji" efekta to burbuliuko  ax.gif


http://www.youtube.c...h?v=RazlZ5aPfRE
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2008 09 30, 12:33)

o Man asmeniskai labai negraziai padaze schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2008 09 30, 00:03)

Laukiu nesulaukiu gal kas isigys ir isbandys naujaji Chanel  ir pasidalins ispudziais ax.gif  bet matau, kad visas apemusi Givenchy bumbuliuko-manija biggrin.gif  bigsmile.gif



jau turejau naujaji Chanel, tikrai geras, bet nestebuklingas smile.gif


man asmenishkai Givenchy daug geresnis uz Chanel Exceptionnel ir Hypnose ax.gif


o uz palyginti nedidele kaina nera nieko geriau uz MF Masterpiece Max 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(cerol @ 2008 09 30, 13:45)
o Man asmeniskai labai negraziai padaze  schmoll.gif


o man is pirmo karto - laaabai graziai bigsmile.gif


matyt todel tushas labai individualus reikalas smile.gif pastebejau yra tiesiog zmoniu grupes kuriems labiau tinka vienas ar kitas tushas, o nera universalios tiesos biggrin.gif

Papildyta:
dar artimiausiu metu noriu EL Sumptuous isbandyt ax.gif nes puikus atsiliepimai.... bigsmile.gif


Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2008 09 28, 13:37)
Mano naudojamas Estee Lauder Sumptuous tusas. Siuo metu patinka. Graziai dazo ir svarbiausia netepa voku  smile.gif
user posted image



Siandien Kristianoj bandziau sita tusa. Tai man nelabai - sulipde blakstienas ir is ju padare kokias 3 lotuliukas.gif Toks nenaturalus vaizdas truputi..Sitas tusa idealiai tinka, jei blakstienos silpnos ir trumpos.... Bent jau taip man sake konsultante
Tai nusipirkai burbula lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pabandziau pasidazyti - visai patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapokliaka: 30 rugsėjo 2008 - 13:52
QUOTE(vilmuukas @ 2008 09 30, 01:56)
kokia kainyte to bumbuliuko ? jau jis mane masina...... blush2.gif

Kiek visos rase, tai kristianoj 89lt 4u.gif
Atsakyti
Oi, gundausi ir as tuo tusu - burbuliuku, nors tik neseniai isigyjau nauja tusa. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti