Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas

QUOTE(solo @ 2008 11 15, 14:45)
Šiam filmuke taip nepasakyčiau....

O as kaip tik po sio filmuko nusprendziau ji isigyti. thumbup.gif Nes parodo kaip naturaliai jis dazo.Todel,kad nuotraukom kur visos padazytos ant dirbtinu blakstienu+Photoshopu gerai pasidarbuota as jau nebetikiu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2008 11 15, 14:38)
Fatale ir man patiko thumbup.gif
Esu žiauriai pikta nepraėjo nei trys savaitės,  o mano chanel tušas jau nebedažo  doh.gif Pastebėjau Hypnose irgi trumpai tarnavo, galvoju gal grįžti prie pigesnių, nes kas mėnesy reikia nauja tuša pirkti. O kaip Jums tarnauja? ar ilgai?



Nezinau, man Chanel tusas laiko jau penktas menuo. o dazausi juo kiekviena diena thumbup.gif tiesa pirkau ji ne LT
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 11 15, 17:15)
Šiam filmuke taip nepasakyčiau....

padaze visai nieko, nu bet negaliu ziureti kaip tampoma voku oda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 14, 22:25)
taip, ir yra apie ji komentaru net siame puslapyje. keista, kada zmones tingi skaityti schmoll.gif

atleiskite, pamirsau pasinaudoti paieska pries klausdama...kiek supratau visai neblogas, matyt ji pirksiu sekanti karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 11 15, 15:00)
O as kaip tik po sio filmuko nusprendziau ji isigyti. thumbup.gif Nes parodo kaip naturaliai jis dazo.Todel,kad nuotraukom kur visos padazytos ant dirbtinu blakstienu+Photoshopu gerai pasidarbuota as jau nebetikiu. schmoll.gif

Nieks ir nekalba apie photoshopus. Tik įsitikinta ne kartą, kad brangieji tušai toli gražu ne visada geresni už pigiuosius smile.gif šiuo metu turiu Lorealio telescopic juodą, parietus rietikiu gražiai padažo, tik labai sunkiai valosi. Artimiausiuose planuose išbandyt naują maybelline arba grįžt prie Masterpiece biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 11 15, 16:00)
Nieks ir nekalba apie photoshopus. Tik įsitikinta ne kartą, kad brangieji tušai toli gražu ne visada geresni už pigiuosius  smile.gif šiuo metu turiu Lorealio telescopic juodą, parietus rietikiu gražiai padažo, tik labai sunkiai valosi. Artimiausiuose planuose išbandyt naują maybelline arba grįžt prie Masterpiece  biggrin.gif

Cia jau kiekvienai savo.Jei mano blakstienos butu ilgos ir as nemetyciau pinigu ant brangiu tusu.Man asmeniskai Lorealio tusai taip nepadazo blakstienu kaip Guerlaino2 ar Dior Iconik.Buciau is vis laiminga,jei jie kainuotu kaip Lorealis.
Atsakyti
QUOTE(zivily @ 2008 11 15, 14:53)
O as kaledu senelio ruosiuosi prasyti tuso dovanu blush2.gif  Bet dabar blaskausi tarp Gyvenchy "burbuliuko" ir Guerlain le2.  g.gif  Tasai burbuliukas labai masina del neiprastos formos, o apie Guerlain le2 radau daugiau geru atsiliepimu unsure.gif
Dar iki kaledu laiko daug bet vat vis audziu minti kuris geresnis. zinau kad apie abu tusus jau buvo kalbeta, bet nors viena, tarkit lemiama zodi, kurio man prasyti

Prašyk kalėdų senelio Guerlain le2 smile.gif Aš jai bandyčiau iš brangesniu tušu , tai šitą.
Papildyta:
smile.gif+2008 11 15, 16:08-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 11 15, 16:08)
Nezinau, man Chanel tusas laiko jau penktas menuo. o dazausi juo kiekviena diena  thumbup.gif  tiesa pirkau ji ne LT

Tas ir yra, kad greitai baigėsi, nei mėnesio neištraukiau, turbūt geresni ne LT pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2008 11 15, 17:23)
Prašyk kalėdų senelio Guerlain le2 smile.gif Aš jai bandyčiau iš brangesniu tušu , tai šitą.
Papildyta:

Tas ir yra, kad greitai baigėsi, nei mėnesio neištraukiau, turbūt geresni ne LT pirkti.



g.gif keista. o tu ji pirkai Kristianoje?
Atsakyti
smile.gif+2008 11 15, 19:29-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 11 15, 19:29)
g.gif keista. o tu ji pirkai Kristianoje?

Taip, Kristianoje akropolyje.
Atsakyti
siandien isbandziau YSL Faux Cils - niu fainas toks wub.gif
blakstienos juodos, riestos, ilgos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 11 15, 15:45)
Šiam filmuke taip nepasakyčiau....

Super filmukas smile.gif As siandien kaifuojau kai istraukiau is dezutes savo sviezumeli Le 2 smile.gif Dazo puikiai! Geriausi komplimentai sitam tusui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 11 15, 17:06)
Cia jau kiekvienai savo.Jei mano blakstienos butu ilgos ir as nemetyciau pinigu ant brangiu tusu.Man asmeniskai Lorealio tusai taip nepadazo blakstienu kaip Guerlaino2 ar Dior Iconik.Buciau is vis laiminga,jei jie kainuotu kaip Lorealis.


O kuris labiau patiko, Le 2 ar Iconic? ir kokie skirtumai tarp jų? rolleyes.gif
Atsakyti