Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas

As pabandymui nusipirkau Clinicue hight impact mascara juoda ilginanti tankinanti tusa nail.gif konsultante sake, kad labai populiarus ir perkamas klienciu, seniau naudojau lancome hypnose, bet nusibodo, tai galvoju isbandysiu kazka naujo ax.gif
Mano ispudziai kol kas labai geri, sepetelis storas, atskiria, pailgina, nesulipina blakstienu, jauciasi toks lengvumas, kol kas as juo labai patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 11 16, 09:43)
Na o kaip vibrojantis Lancome  tusas kam patiko ?  (Kaina 135 lt).


Pritariu Oliukes nuomonei - nieko ypatingo. Bent as juo vienodai pasidazau ir ijungus ta vibracija, ir neijungus. O siaip eilinis tusas guminiu sepeteiu mano poziuriu. smile.gif

QUOTE(Elegija @ 2008 11 16, 14:01)
man nusivale  g.gif 
nu as su prausikliu plaunu veida, puikiai nueme. nu cia gal kaip kam... bet as ji pirksiu smile.gif


As tai ploviau Clinique makiazo valymo balzamu, kuris man net atspariausia vandeniui tusa pasalina lengvai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2008 11 16, 03:59)
Vakar labai liudejau, kad butent sitas naujas Maybelline neatsparus vandeniui, bet turbut be reikalo, nes per visa diena nei nusiverke, nei nubego, nei nutrupejo. Labai superinis ir patankina blakstienas puikiai bei labai gerai atskiria. Tik va vakare sunkokai ji nukrapsciau lauk - turbut sunkiau net nei vandeniui atsparu tusa  doh.gif

O siandien normaliai isbandziau Maybelline 'intense xxl' - tiesiog pasaka, kaip graziai pailgino ir atskyre blakstienas  wub.gif Tik man truksta tankinimo, bet kaip dienai, tai uzteks manau.

Va jei abu siuos tusus i viena sudejus, tai butu idelus tusas man.  thumbup.gif

Nu nieko nesuprantu...man tas naujas Maybelline ir byra (aišku čia priklauso nuo to, kiek jo užtepi...kai daugiau, tai ir byra daugiau...jei tik kokį vieną sluoksnį dažyt, tai praktiškai ir nebyra) ir nusivalo LABAI lengvai su vandeniu.Dar neturėjau lengviau nusivalančio tušo... Keistai g.gif
Atsakyti
[quote=Pūkelis,2008 11 15, 18:23]
Prašyk kalėdų senelio Guerlain le2 smile.gif Aš jai bandyčiau iš brangesniu tušu , tai šitą.
Papildyta:

Aciu uz patarima drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2008 11 14, 22:27)
O as vel gryzau prie senojo gerojo Lancome Fatale. Nusipirkau po ilgos pertraukos n-taji. ir gailiuosi, kad taip ilgai buvau iskeitus ji. Puikus tusas, tik reik moket dazytis  juo ax.gif


gal galima placiau apie si tusa 4u.gif
Atsakyti
nerealus thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cognac @ 2008 11 16, 17:52)
gal galima placiau apie si tusa  4u.gif

Jis yra su trigubom sukutem. Stipriai tankina ir ilgina. Uztenka vieno karto, kad blakstienos butu ryskios ir israiskingos. Tinka toms, kurios megsta netikru blakstienu ivaizdi, netinka - kas megsta labai naturalias.
Padaugint jo negalima, nes pradeda lipint, bet ismokus juo dazytis - jis nuostabus wub.gif
user posted image
Atrodo mazdaug taip, bet cia jau jo padauginta smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 16 lapkričio 2008 - 17:47
QUOTE(l'eau @ 2008 11 16, 19:17)

Plačiau galima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 11 16, 17:55)
Plačiau galima blush2.gif

labai gražiai tankina ir atskiria blakstienas, šepetukas dvipusis, puikiai padažo ir apatines blakstienas. perku jau trečią rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2008 11 16, 19:44)
Jis yra su trigubom sukutem. Stipriai tankina ir ilgina.  Uztenka vieno karto, kad blakstienos butu ryskios ir israiskingos. Tinka toms, kurios megsta netikru blakstienu ivaizdi, netinka - kas megsta labai naturalias.
Padaugint jo negalima, nes pradeda lipint, bet ismokus juo dazytis - jis nuostabus  wub.gif
user posted image
Atrodo mazdaug taip, bet cia jau jo padauginta  smile.gif
user posted image


aciu uz issamu atsakyma, tokio efekto ir tikiuosi, nes laukiu parkeliaujant. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2008 11 16, 19:44)

Atrodo mazdaug taip, bet cia jau jo padauginta  smile.gif
user posted image

Nezinau kaip kitom, bet man tai nelabai, gal kad apacia nepadazyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 11 16, 17:17)


Vienas prasčiausių mano turėtų tušų unsure.gif
Gal toms, kurios mėgsta labai natūraliai padažytas blakstienas ir patiktų, bet jei ne tai... schmoll.gif
O dar kaip tepa paakius ir vokus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 16 lapkričio 2008 - 22:43