Įkraunama...
Įkraunama...

Apie Amway

QUOTE(Auksuolė @ 2008 10 16, 21:04)
Išdrįsk nusipirkti ir pati įsitikinsi (be to ilgai jo užtenka). Dar man nerealiai patiko, būtinai vėl nusipirksiu stiklo valiklį, liuks dalykėlis  thumbup.gif . Na, o skalbimo milteliai tai tikrai man pasirodė prasti g.gif

Kurie milteliai? ir kodel prasti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2008 10 16, 16:43)
Laba diena, išbandžiau ir aš šią produkciją, dantų pastą, vaikiškus skalbimo miltelius, universalų LOCą, vaikiškus multivitaminus ir burnos gaiviklį purškiamą. Galiu pasaklyti tik tiek, pasta ir gaiviklis puikūs, apie vitaminus sunku ką pasakyti, nu bet LOCas ir skalbimo milteliai man nepatiko  unsure.gif visai neatitinka to ka apie juos skelbia, nei valo nei plauna normaliai...miltelius neapsikentusi išmečiau, o LOCą sunaudojau plaudama grindis. Dabar vis gundausi nusipirkti tą išgirtą orkaičių valiklį, bet vis dar nedrąsu.


Aš LOC panaudojau, kai išpyliau zelionką ant šviesaus parketo doh.gif . Tai puikiausiai su juo tą didžiulę dėmę išvaliau thumbup.gif neliko nė žymės, kad ten būtų buvusi įsigėrusi zelionkos dėmė.
Man tik pradžioje nepatiko kaitlenčių valiklis (ar kaip jis ten vadinasi), užpurkšdavau ir iš karto valydavau, bet šnipštas gaudavosi, kol išsiaiškinau, kad užpurškus jį reikia palaikyti, o tik tada valyti ir puikiai nuvalo rolleyes.gif . Nors dažniausiai naudoju valymo pienelį, su kuriuo dažniausiai valau kriaukles ir vonią. Visas kalkes ir rūdis atplaunu thumbup.gif
O pasta mums nepatiko schmoll.gif Visiškai jokio gaivumo ir pan. Gal tai ir natūralus dalykas, bet aš nuo jos žiaugčioti imdavau. O kaip sako jog jos ilgiau užtenka nei kad įprastos pastos, tai priklauso kaip naudosi. Ir paprastą pastą galima tiek pat naudoti kaip ir amway pastą, tik nereikia tiek spausti kaip rodo per reklamą lotuliukas.gif
Šampūnai taip pat mums netiko schmoll.gif Plaukai šiaudiniai būdavo. Universalūs dalykai manau ne visiems tinka.

Taigi pagal kiekvieno skonį ir poreikius net ir gera produkcija ne visiems gali įtikti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 17 spalio 2008 - 08:14
QUOTE(juratela @ 2008 10 17, 09:03)
Aš LOC panaudojau, kai išpyliau zelionką ant šviesaus parketo  doh.gif . Tai puikiausiai su juo tą didžiulę dėmę išvaliau  thumbup.gif  neliko nė žymės, kad ten būtų buvusi įsigėrusi zelionkos dėmė.
Man tik pradžioje nepatiko kaitlenčių valiklis (ar kaip jis ten vadinasi), užpurkšdavau ir iš karto valydavau, bet šnipštas gaudavosi, kol išsiaiškinau, kad užpurškus jį reikia palaikyti, o tik tada valyti ir puikiai nuvalo  rolleyes.gif . Nors dažniausiai naudoju valymo pienelį, su kuriuo dažniausiai valau kriaukles ir vonią. Visas kalkes ir rūdis atplaunu  thumbup.gif
O pasta mums nepatiko  schmoll.gif Visiškai jokio gaivumo ir pan. Gal tai ir natūralus dalykas, bet aš nuo jos žiaugčioti imdavau. O kaip sako jog jos ilgiau užtenka nei kad įprastos pastos, tai priklauso kaip naudosi. Ir paprastą pastą galima tiek pat naudoti kaip ir amway pastą, tik nereikia tiek spausti kaip rodo per reklamą  lotuliukas.gif
Šampūnai taip pat mums netiko  schmoll.gif Plaukai šiaudiniai būdavo. Universalūs dalykai manau ne visiems tinka.

Taigi pagal kiekvieno skonį ir poreikius net ir gera produkcija ne visiems gali įtikti  4u.gif

Vien tik palyginus glister ir kt elementrios pastos skyles tutelese darosi aisku,kuria ilgiau naudosit ax.gif Glister pasta koncentruota-pagal aprasymus jos reikia labai mazai, o be to ji turi labai mazai abrazyviniu medziagu cool.gif
Sampunus norui esant galima prisitaikyti, ju yra keliu rusiu 4u.gif
Atsakyti
o man sampunas ir balzamas (baltam su zaliu ir geltonu buteliuke) thumbup.gif plaukai kaip silkiniai, nors ir dazau. tikrai lb gerai, bent jau man.

dantu pasta mane isgelbejo nestumo metu. nes nuo paprastu pastu ziaukciodavau, o vat nuo Glister viskas super. o tai kiek jum tas gaivumas burnoje laikosi??? nepakenciu, kai nuo mentolio net akis persti lotuliukas.gif svarbu svariai isvalyti dantys, tada ir burnos kvapas thumbup.gif

na, bet matyt, kam tinka vienas, kitam - visai netinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2008 10 17, 10:09)
Vien tik palyginus glister ir kt elementrios pastos skyles tutelese darosi aisku,kuria ilgiau naudosit  ax.gif Glister pasta koncentruota-pagal aprasymus jos reikia labai mazai, o be to ji turi labai mazai abrazyviniu medziagu  cool.gif


Koks skirtumas kokios skylės tūtelėse, juk ne su dozatoriumi dozuoja biggrin.gif Juk patys spaudžiam, tai manau galim reguliuoti kiek išsispausti ax.gif
Buvom vienodos talpos nusipirkę ir amway ir paprastą dantų pastą, tai tiek vieną tiek kitą tiek pat laiko naudojom, o kadangi dar netiko, tai grįžom prie paprastų.
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 10 17, 11:57)
Koks skirtumas kokios skylės tūtelėse, juk ne su dozatoriumi dozuoja  biggrin.gif Juk patys spaudžiam, tai manau galim reguliuoti kiek išsispausti  ax.gif
Buvom vienodos talpos nusipirkę ir amway ir paprastą dantų pastą, tai tiek vieną tiek kitą tiek pat laiko naudojom, o kadangi dar netiko, tai grįžom prie paprastų.


atsiprasau, kad uzkibau uz zodzio, bet neziurint to amway ar ne amway dantu pasta, kaip ji gali tikti ar netikti g.gif galbut gali nepatikti kvapas, talpa, dar kas nors....siandien tu dantu pastu pasirinkimas nesvietiskas. kiek per tv gaunam pasiulymu blink.gif tik vat kai kuriu stomatologu nuomone del tu parduotuviniu, jos kvepia, gaivina bet netinkamai nuvalo dantis! nuejus i stomotologini, koki didesni, tai pastu ir uz 30lt galima rasti smile.gif tik mes paprasti vartotojai nezinom ir negalim ivertinti kaip istikruju jos valo, kiek naudos ir zalos nuo abrazyviniu daleliu, kiek itakos turi emaliui ir pan.

del tubeles skylutes tureciau sutikti, kad dozavimui jokio skirtumo. juk seimynines pastos skylute yra tikrai didesne uz mazesnes pastos smile.gif o juk pasta tai ta pati smile.gif todel pati visada perkuosi mazesne pasta...su mazesne skylute sekasi ekonomiskiau naudoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 17 spalio 2008 - 11:14
Gal kas bandėte energetinį gėrimą Nutrilite? gal galit parašyti kaip jį naudoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 10 17, 12:11)
atsiprasau, kad uzkibau uz zodzio, bet neziurint to amway ar ne amway dantu pasta, kaip ji gali tikti ar netikti  g.gif  galbut gali nepatikti kvapas, talpa, dar kas nors....siandien tu dantu pastu pasirinkimas nesvietiskas. kiek per tv gaunam pasiulymu  blink.gif tik vat kai kuriu stomatologu nuomone del tu parduotuviniu, jos kvepia, gaivina bet netinkamai nuvalo dantis! nuejus i stomotologini, koki didesni, tai pastu ir uz 30lt galima rasti smile.gif tik mes paprasti vartotojai nezinom ir negalim ivertinti kaip istikruju jos valo, kiek naudos ir zalos nuo abrazyviniu daleliu, kiek itakos turi emaliui ir pan.

del tubeles skylutes tureciau sutikti, kad dozavimui jokio skirtumo. juk seimynines pastos  skylute yra tikrai didesne uz mazesnes pastos smile.gif o juk pasta tai ta pati smile.gif todel pati visada perkuosi mazesne pasta...su mazesne skylute sekasi ekonomiskiau naudoti  ax.gif


Netiko, nes nuo jos žiaugčiodavau, taip pat visą dieną nemalonus skonis burnoje būdavo, kaip mėšlo kokio schmoll.gif
O iš stomatologės dažnai pastą perkame. beto parenka mums pagal kiekvieno dantis ar dantenų jautrumą ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele @ 2008 10 17, 12:54)
Gal kas bandėte energetinį gėrimą Nutrilite? gal galit parašyti kaip jį naudoti? blush2.gif

ar cia tas positrim ar strive g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2008 10 17, 11:57)
Koks skirtumas kokios skylės tūtelėse, juk ne su dozatoriumi dozuoja  biggrin.gif Juk patys spaudžiam, tai manau galim reguliuoti kiek išsispausti  ax.gif
Buvom vienodos talpos nusipirkę ir amway ir paprastą dantų pastą, tai tiek vieną tiek kitą tiek pat laiko naudojom, o kadangi dar netiko, tai grįžom prie paprastų.

aisku yra skirtumas kiek vienu paspaudimu isspausti pastos smile.gif Juk jos pertekliu sunku butu sukist bigsmile.gif tas pats yra ir su sampunais ir su kremais 4u.gif Tos skylutes labai daug ka reiskia cool.gif
Atsakyti
Na, o aš pradėjau naudoti indų ploviklį. Atskiedžiau 1:5 tai putoja labai, gal net per daug man, skiesiu kitą porciją turbūt daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2008 10 17, 12:03)
ar cia tas positrim ar strive  g.gif

NUTRLITE 1 taip ir vadinasi. 10 buteliukų po 15ml mirksiukas.gif
Atsakyti