Įkraunama...
Įkraunama...

Apie Amway

QUOTE(vienintele @ 2008 10 14, 23:18)
O geras tas orkaiciu valiklis? Gerai isvalo? Vis gundausi  ax.gif

Naudoju ir aš šitą valiklį, valo labai gerai thumbup.gif , tik būtinai reikia valyti su pirštinėmis, nes labai graužia. Na, bet ir taip aišku, kad atliekant tokius darbus reikalingos pirštinės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2008 10 16, 10:33)
Naudoju ir aš šitą valiklį, valo labai gerai  thumbup.gif , tik būtinai reikia valyti su pirštinėmis, nes labai graužia. Na, bet ir taip aišku, kad atliekant tokius darbus reikalingos pirštinės  ax.gif


Tikrai labai gerai valo thumbup.gif Man taip pat jis patinka. O pirštinės būtinos. Netgi aprašyme rašo, kad reikia valyti su pirštinėmis.
Atsakyti
o be orgaičių su juo dar ką nors galima valyt? Pvz kitus metalinius paviršius-kriauklę, puodus?
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2008 10 16, 10:42)
o be orgaičių su juo dar ką nors galima valyt? Pvz kitus metalinius paviršius-kriauklę, puodus?

židinio stiklą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2008 10 16, 09:42)
o be orgaičių su juo dar ką nors galima valyt? Pvz kitus metalinius paviršius-kriauklę, puodus?

Aš valau garintuvą ir orkaitę, bet ten, kur dega ugnis, aplinkui, tokie metaliukai (nemoku paaiškinti blush2.gif ) irgi juos valiau, tai jie patamsėjo ir prarado blizgesį, bet užtai nešvarumų neliko.
Na, o aprašyme radau, kad orkaičių valiklis skirtas šalinti pridegusius maisto likučius, degėsius, riebalus, valyti emeliuotus orkaičių paviršius, skardas, groteles, grilius, puodus smile.gif
Atsakyti
laba,
norėčiau išbandyt amway produkciją mirksiukas.gif gal yra kas platina ją? brūkštelkit į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*kakava* @ 2008 10 16, 13:24)
norėčiau išbandyt amway produkciją  mirksiukas.gif gal yra kas platina ją? brūkštelkit į až  4u.gif

atsakiau.
Atsakyti
Laba diena, išbandžiau ir aš šią produkciją, dantų pastą, vaikiškus skalbimo miltelius, universalų LOCą, vaikiškus multivitaminus ir burnos gaiviklį purškiamą. Galiu pasaklyti tik tiek, pasta ir gaiviklis puikūs, apie vitaminus sunku ką pasakyti, nu bet LOCas ir skalbimo milteliai man nepatiko unsure.gif visai neatitinka to ka apie juos skelbia, nei valo nei plauna normaliai...miltelius neapsikentusi išmečiau, o LOCą sunaudojau plaudama grindis. Dabar vis gundausi nusipirkti tą išgirtą orkaičių valiklį, bet vis dar nedrąsu.
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2008 10 16, 16:43)
Laba diena, išbandžiau ir aš šią produkciją, dantų pastą, vaikiškus skalbimo miltelius, universalų LOCą, vaikiškus multivitaminus ir burnos gaiviklį purškiamą. Galiu pasaklyti tik tiek, pasta ir gaiviklis puikūs, apie vitaminus sunku ką pasakyti, nu bet LOCas ir skalbimo milteliai man nepatiko  unsure.gif visai neatitinka to ka apie juos skelbia, nei valo nei plauna normaliai...miltelius neapsikentusi išmečiau, o LOCą sunaudojau plaudama grindis. Dabar vis gundausi nusipirkti tą išgirtą orkaičių valiklį, bet vis dar nedrąsu.


labai svarbu sia produkcija teisingai naudoti.

as pati LOC'a naudoju riebalinems demems/maisto kleckams salinti. ant demes uzlasinu, palaikau iki 15 min ir po tekanciu karstu (lb. karstu) vandenu trindama ta deme isplaunu. jei nepasiseka is pirmo karto, kartoju, tikrai isima tokias demes. kita kart dar ir su ukiniu muilu patrinu. tikrai veikia thumbup.gif dar 1 pompeles paspaudima lasinu i minkstiklio skyreli. skalbiniai siek tiek minkstesni lieka. o kita paskirtis, kaip ir pati rasei, grindims plauti thumbup.gif

niekaip nesuprantu, kai sako, kad milteliai neveikia. jie kuo puikiausiai skalbia, jei dar balikli naudoji, tikrai rubai patalai neuzsiskalbia. visur rasoma, kad visas demes pries skalbima reikia apdoroti. kaip jus isivaizduojat milteliai nekenkiantys aplinkai ir zmogui, o skalbia kaip didziausia chemija ax.gif taip nebuna biggrin.gif man lb svarbu, kad tie milteliai nesukelia alergijos! jau kartojuosi, bet reikia ivertinti ir vandens kietuma+skalbykle. mano mama naudoja ne vaikiskus, o universalius miltelius, bet pas ja geras vanduo ir skalbykle originali, rubus isskalbia nerealiai bigsmile.gif

sakyciau, kad vertetu Tau pasikonsultuoti su moterimi is kurios perki. tikrai, pamokys, paaiskins, pademonstruos ir neliks jokiu neaiskumu ir abejoniu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 16 spalio 2008 - 17:02
turbūt taip ir reiks padaryti, pasikonsultuoti smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2008 10 16, 20:10)
turbūt taip ir reiks padaryti, pasikonsultuoti  smartass.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2008 10 16, 16:43)
Laba diena, išbandžiau ir aš šią produkciją, dantų pastą, vaikiškus skalbimo miltelius, universalų LOCą, vaikiškus multivitaminus ir burnos gaiviklį purškiamą. Galiu pasaklyti tik tiek, pasta ir gaiviklis puikūs, apie vitaminus sunku ką pasakyti, nu bet LOCas ir skalbimo milteliai man nepatiko  unsure.gif visai neatitinka to ka apie juos skelbia, nei valo nei plauna normaliai...miltelius neapsikentusi išmečiau, o LOCą sunaudojau plaudama grindis. Dabar vis gundausi nusipirkti tą išgirtą orkaičių valiklį, bet vis dar nedrąsu.

Išdrįsk nusipirkti ir pati įsitikinsi (be to ilgai jo užtenka). Dar man nerealiai patiko, būtinai vėl nusipirksiu stiklo valiklį, liuks dalykėlis thumbup.gif . Na, o skalbimo milteliai tai tikrai man pasirodė prasti g.gif
Atsakyti