Įkraunama...
Įkraunama...

Jamie Oliver receptai

Turiu visiškai naują, nevartytą "Mano Italija". Gal kam nors reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2012 09 12, 11:14)
Turiu visiškai naują, nevartytą "Mano Italija". Gal kam nors reikia  ax.gif


Kokia kaina?
Atsakyti
Gal kas nors vartet naujausia Oliverio knyga?
http://www.amazon.co...r/dp/071815780X
Atsakyti
QUOTE(Knopkute3 @ 2012 08 10, 14:50)
Mielos mamytes, kepejeles, ar ziuri kas laidas kur patiekalai per 30 min. Gal esat kas ka nors pagamine? Gal pasidalintumete ispudziais? aciu

Gaminu greitasias bulves - sumesti mazas bulvytes i keptuves su keliom cesnako skiltelem ir apiberti druska, uzpilti verdanciu is arbatinuko vandeniu ir pavirti 6min. Poto nupilti bulves su cesnaku i kiaurasamti keptuve atgal ant ugnies ir ten ipilti aliejaus, sumesti bulves, jas apiberti druska ir pipirais ir biski patraiskyti, kelias cesnako virtas skilteles sutrinti su ziupsniu druskos ir pipiru su sakute (padaryt tokia ale kosyte) ir sumesti i bulves. Jas pavartant apkepti 3min. Nu ir viskas.
Greitai ir skanu.
QUOTE(Isila @ 2012 08 13, 19:36)
gal kas turit Oliverio knygas "laimingos virtuvės dienoraštis" ir "mano italija" ? verta pirkti?

Turiu abi. Na siaip ar taip jas naudoju tik ikvepimui. As paskutiniu metu nesu aktyvi oliverio fane. Abi man visai nieko.
Atsakyti
QUOTE(KuosaKuolinga @ 2012 08 21, 11:28)
Mėgstu šitas laidas, žiūrim su vaikais. Ir vieną dieną nepatingėjau, viską užsirašiau ir pagaminau. Fantastika  thumbup.gif . Visiems patiko. tik aišku man per 30 minučių nesigavo, kad ir kaip skubėjau, o be to virtuvėje neliko tokios tvarkos, kaip pas Oliverį.

drinks_cheers.gif Kai kuriuos peržiūrėtus receptus taip pat išbandau, būna skanu rolleyes.gif
Atsakyti
bandysiu isilieti i kompanija, isbandau knyga 30 minuciu, fantastika. tik sunku , nes ne lietuviu kalba doh.gif
Atsakyti
man labai žavios jo laidos, triukai kaip pagyvina elementarius virtuvės veiksmus smile.gif
tik va sutrikdė kai pamačiau, kaip žalias bulves uždengia maistine plėvele ir kaitina (tipo - išverda...) mikrobangėj...
Atsakyti
Sveikos ir as noriu pasidalinti su vienu is Oliverio patiekalu receptu "Vistienos krutinele su porais ir ciobreliais" rolleyes.gif

reikia: poru, juros druskos, pipiru, alyvuogiu aliejaus, baltojo vyno, rukytos sonines, sviesto ciobreliu ir zinoma vistienos krutineles be odos.
eiga: porus supjaustyti, ideti i dubeneli, ideti siek tiek sviesto, alyvuogiu aliejaus, druskos, pipiriuku ir slakeli baltojo vyno ir viska gerai permaisyti. Is folijos suformuojam nedideli laiveli, sudedam i ji porus ant poru virsau dedam vistienos krutinele ivyniota i rukyta sonine ir siek tiek pridedam ciobreliu sakeliu. Nors paciame recepte vistienos nesude bet as ja siek tiek apibarsciau druskyte ir pipirukais. Tada viska pasauname i orkaite mazdaug 25-30 min.
Bulvytes keptos is mano jau pacios galvos.

SKANAUS
Papildyta:
biggrin.gif
Atsakyti
Praeitą šesštadienį Oliveris gamino žuvies file orkaitėje su kažkokiais dviem užpilais, galbūt kuri nors turi to patiekaliuko receptą? Nes pas mane vienas vaikas ant rankų miegojo, su kitu tuo metu knygelę skaičiau, tai viso recepto taip ir nepamačiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Snake @ 2012 11 06, 15:11)
Praeitą šesštadienį Oliveris gamino žuvies file orkaitėje su kažkokiais dviem užpilais, galbūt kuri nors turi to patiekaliuko receptą? Nes pas mane vienas vaikas ant rankų miegojo, su kitu tuo metu knygelę skaičiau, tai viso recepto taip ir nepamačiau  doh.gif

4u.gif http://www.tv3play.l...?autostart=true 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kulipka @ 2012 10 28, 13:03)
man labai žavios jo laidos, triukai kaip pagyvina elementarius virtuvės veiksmus smile.gif
tik va sutrikdė kai pamačiau, kaip žalias bulves uždengia maistine plėvele ir kaitina (tipo - išverda...) mikrobangėj...

Jei jus kalbate apie laida rodoma per tv, apie 30 min patiekalus, tai ir as maciau kaip jis tas bulves dare. Mane taip pat nustebino, kad taip greitai be vandens jos ten "isvire". Bet Jamie dar po to tas bulves ir orkaiteje kepe, jau kaip skaniai viskas ten atrode, mmm.... rolleyes.gif


Kas liecia jo "fanus", tai neseniai ja tapau. biggrin.gif Tiesa, jo laidas ziuredavau, apie ji skaitydavau, bet niekad nieko negaminau. O dabar kazkas man "uzplauke", per visai trumpa laika jau isigyjau 3 jo knygas ir planuoju jau pirkti 4. blink.gif Sekmingiausiai (kol kas) prigijo musu virtuveje "Mano Italija."
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gavau dovanų jau antrą knygą "Mano Italija", gal kas norėtų keisti į kitą? (laimingos virtuvės dienoraštį turiu). Blogiausiu atveju parduosiu smile.gif
Atsakyti