Įkraunama...
Įkraunama...

Jamie Oliver receptai

Is "Mano Italija" darau Aubergine Parmigiana.. Nesvietiskai skanu.. Kaip baklazanu fanei, o ir kaip Oliverio.. tai fantastiskas skonis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2013 01 17, 20:42)
Is "Mano Italija" darau Aubergine Parmigiana.. Nesvietiskai skanu.. Kaip baklazanu fanei, o ir kaip Oliverio.. tai fantastiskas skonis.  rolleyes.gif

Gaminau ir aš šį patiekalą, pritariu, labai gerulis 4u.gif
Atsakyti
Gal isidemejot lipnios vištienos receptą? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonna: 05 vasario 2013 - 20:52
Sveikos! 4u.gif

Knygynuoe pasirode dar viena i lietuviu kalba isversta Jamie Oliver knyga.
Gal kas jau apziurejo ar turi? Koks ispudis, kokie receptai?
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2013 02 07, 16:22)
Sveikos! 4u.gif

Knygynuoe pasirode dar viena i lietuviu kalba isversta Jamie Oliver knyga.
Gal kas jau apziurejo ar turi? Koks ispudis, kokie receptai?
Galit pasižiūrėti receptų iš šios knygos čia jamie-at-home/recipes anglų kalba

Turiu anglišką, man patinka, bet dažnai prireikia žodyno, nes specifiniai, ne tik angliški, žodžiai dažnai naudojami. Knyga suskirstyta pagal metų laikus ir tuo metu augančias daržoves.

Šis receptas iš šios knygos - tobulas!
http://technicolorki...h-tomatoes.html
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Yasmin @ 2013 02 07, 19:32)
Galit pasižiūrėti receptų iš šios knygos čia jamie-at-home/recipes anglų kalba

Aciu! 4u.gif
Jusu ikelta nuotrauka tikrai suzadina apetita essen.gif Neabejoju, kad MB labai patiktu.

Del anglisko knygos varianto ir as vis mastau:
1) kaina siunciantis is UK tikrai mazesne nei perkant LT.
2) siek tiek nusibodo ne visuomet tikslingas, taisyklingas leidyklu vertimas.
O ir ne tik vertimas, o ir pats receptu rasymas, pvz.: pries kelias dienas gaminau pagal kazkuri recepta. Gerai, kad visus isvardintus ingredientus is anksto paruosiau ir sudejau salia ant spinteles. Aisku toliau gaminant skaitau tik gamybos eiga ir ziuriu... kad ant mano spinteles likes kazkuris produktas. Perskaitau vel ingredientus, vel gamybos eiga - aisku! vertejai gamybos eigoje ji visai "pamirso"!
Ir tai ne viena karta!
Toliau skaitau (gaminu) kitus receptus:
ingredientu sarase ir gamyboje parasyta: sviezi cili pipirai. O ziurint pacias nuotraukas (kur ne viena), aiskiai matosi ne tik cili pipirai, bet ir dauuug paprastu papriku! Taip gaunasi, kad jas apskritai! pamirso pamineti! mad.gif (jei dabar gerai atsimenu, tai is "Oliverio ministerija" knygos.)
Arba:
ziurint nuotraukas aiskiai matosi vienas produktas, o recepte rasomas visai kitas, pvz.: braskes keiciamos zemuogemis ir atvirksciai itt.

Del tokiu priezasciu (kas labai negrazu is leideju puses kliento ir pacio autorio atzvilgiu) vis dazniau pamastau apie knygos pirkima originalo kalba.
Tik stabdo butent jusu isvardyta priezastis del zodyno. Su anglu kalba nesu susipykus, bet vis tiek, man, ji yra antra uzsienio.

Aciu, kad pasidalinote savo nuomone! mirksiukas.gif
Ir jei esate Lietuvoje, gal galite pasakyti is kur pirkote knyga? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 07 vasario 2013 - 20:31
Labas vakaras! 4u.gif

Negi niekas nieko negamina daugiau pagal Oliveri? tongue.gif
As viena recepta i 1 - 2 sav. isbandau is savo turimu knygu. Veliau galesiu pakomentuoti ka esu isbandziusi (jei kam aisku idomu). 4u.gif

Noriu i jus kreiptis patarimo.
Gal gali kas pakomentuoti tas knygas (anglu k.), kuriu Lietuvoje nera lietuviu k. Turiu galimybe, kad man atveztu kuria nors knyga is UK. Bet vis neapsisprendziu kurios noriu, akys krypsta link 30 minute meals.

Lauksiu jusu komentaru.
Dekoju! mirksiukas.gif
Atsakyti
Baisiai ieškau makaronų su brokoliais recepto. Iš TV laidos, kur 30 min patiekalai. Gal kas pamenat ar turit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esmerelda @ 2013 02 22, 20:36)
Baisiai ieškau makaronų su brokoliais recepto. Iš TV laidos, kur 30 min patiekalai. Gal kas pamenat ar turit?  smile.gif

I kombaina deti brokolio kota,cili pipira,2sk.cesnako,druska,pipirai,4-5 anciuviai.Viska sutrynus deti i keptuve(su tupuciu aliejaus),ipilti truputi vandens,deti ciobreliu.Makaronus isvirti.Kai makaronai bus beveik isvire,sumesti ziedynais isskirstyta brokoli.Nuo makaronu ir brokoliu pasisemti puodeli "viralo". O kita vandeni nupilti.I keptuve su padazu pilti puse puodelio sito "viralo",sudeti makaronus su brokoliais.Pabarstyti parmezano.
Tikiuosi apie sita recepta kalbejot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Darateja- @ 2013 02 22, 21:46)
I kombaina deti brokolio kota,cili pipira,2sk.cesnako,druska,pipirai,4-5 anciuviai.Viska sutrynus deti i keptuve(su tupuciu aliejaus),ipilti truputi vandens,deti ciobreliu.Makaronus isvirti.Kai makaronai bus beveik isvire,sumesti ziedynais isskirstyta brokoli.Nuo makaronu ir brokoliu pasisemti puodeli "viralo". O kita vandeni nupilti.I keptuve su padazu pilti puse puodelio sito "viralo",sudeti makaronus su brokoliais.Pabarstyti parmezano.
Tikiuosi apie sita recepta kalbejot smile.gif

Taip, ačiūūū. Tik įstrigo, kad kotą su kombainu smulkino. O apie ančiuvius visai pamiršau. Labai ačiū thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti