Įkraunama...
Įkraunama...

Blogas burnos kvapas

kadangi kaip ir as uzvedziau sita tema, tai jauciu pareiga pranesti apie rezultatus ax.gif smile.gif
na va, pagaliau issinaikinau as ta bloga kvapa, na beveik, dar toks vos vos kartais pasirodo, bet jau ne toks kai buvo, kad issivalau dantis (apie kokias 3-4 min), iskart perbraukiu pirstu per dantis, ir blink.gif kvapas, tai nors griuk is koto unsure.gif tai issiziot net bijojau paskutines dienas.

iskart internete pradejau ieskoti kur atlieka burnos higiena, pasiseke - gavau talona ta pacia diena thumbup.gif nuvale ( ju nebuvo perdaugiausiai), ir sake, kad stiprus dantenu uzdegimas yra man, jos kraujuoja ir tai salygoja bloga kvapa. israse tokio gydomojo skalavimo skyscio (Eludril) - apie 20 lt kainuoja, liepe skalaut 2 savaites ir poto pertrauka daryt. tai zinokit liux jis thumbup.gif tris dienas jau pilnai skalauju du kart dienoj, ir thumbup.gif

tai va, dekoju uz patarimus visiems 4u.gif tikiuos, kad si temele su savo patarimais, patiritimi ir pasisakymais bus naudinga ir kitiems, turintiems tokia problema 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O cia pades visam laikui? Ar pastoviai skalaut turi tuo skysciu?

Pati kartais turiu tokia problemele, nors naudoju Glister (AMWAY) dantu pasta ir skalavimo skysti - akmenu nera antri metai - dantiste stebis net. Tai kai issivalau viskas ciki buna, bet is ryto nekoks kvapas buna, nors pati nejauciu - bet geda kai draugas pasake blush2.gif

sakot gal virskinimas kaltas, bet kaip ieskot tu nematomu ligu - ka eit pas gydytoja ir sakyt, tikrinkit mano virskinima?
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2008 10 26, 21:32)
O cia pades visam laikui? Ar pastoviai skalaut turi tuo skysciu?

Pati kartais turiu tokia problemele, nors naudoju Glister (AMWAY) dantu pasta ir skalavimo skysti - akmenu nera antri metai - dantiste stebis net. Tai kai issivalau viskas ciki buna, bet is ryto nekoks kvapas buna, nors pati nejauciu - bet geda kai draugas pasake  blush2.gif

sakot gal virskinimas kaltas, bet kaip ieskot tu nematomu ligu - ka eit pas gydytoja ir sakyt, tikrinkit mano virskinima?


na taip, issigydziau dantenu uzdegima (del jo ir buvo matyt tas blogas kvapas) ir viskas. o skalaut ne visada reikes, nes sake po keliu savaiciu naudojimo daryt pertrauka, ir ziuret ar dar reikia, ar jau pagijo. bet as jau po 3 dienu saziningo naudojimo jauciu pagerejima zenklu thumbup.gif mirksiukas.gif

tai gal irgi dantenu uzdegima turi? g.gif jei ne, tai manau kazkas su virskinimu yra g.gif o bet odontoge sake, kad tarkim sergant diabetu ir dar kai kuriom ligom (nepamenu) tai to kvapo niekaip nepanaikinsi doh.gif nes tas kvapas ne del burnos kazkokiu problemu.
Atsakyti
Aš taip pat turiu tokią nemalonią probemėlę nuo pat vaikystės (kiek atsimenu save). Bet žinau, kad man kaltas virškinimas. Esu net ligoninėj gulėjus, kad ištirtų kas čia kaltas dėl to blogo kvapo. Tai vistiek nieks man nepadėjo. Iki šiol jaučiu dižiulį dikonfortą. O nuo gumos man jau koktu pasidarė doh.gif . Nebegaliu į ją žiūrėt
Atsakyti
QUOTE(giedras dangus @ 2008 10 27, 00:11)
Aš taip pat turiu tokią nemalonią probemėlę nuo pat vaikystės (kiek atsimenu save). Bet žinau, kad man kaltas virškinimas. Esu net ligoninėj gulėjus, kad ištirtų kas čia kaltas dėl to blogo kvapo. Tai vistiek nieks man nepadėjo. Iki šiol jaučiu dižiulį dikonfortą. O nuo  gumos man jau koktu pasidarė  doh.gif . Nebegaliu į ją žiūrėt



hmm... g.gif tai gal tada bandyk guma keisti i tuos burnos gaiviklius? aisku, irgi nepatogumas kaskart ji purkst, bet vis kazkur laikui ramu g.gif
Atsakyti
O dantiste turi pastebet dantu uzdegima? nes maniske sake, kad pas mane viskas tvarkoj.
Atsakyti
Papildysiu smile.gif

Mano dantenos kraujuoja, bet dantiste sake, kad jos tiesiog silpnos. Pagal antram puslapi isvardintas taisykles, lyg ir saziningai kasdien isgeriu daug skysciu. Valau gera pasta ir sepetuku - akmenu neturiu - pasta gera.
Liezuviui valyt net specialu valikli isigijau - metaline plokstele tokia islankstyta - na ne kasdien valau, bet daug "gerio" nusibraukia nuo liezuvio - sepetelis tikrai nesusidoroja su tuo. Tik siulas nepatinka man, retokai naudojuos, nesugraibau as jo kazkaip.

Tik va, net jeigu visais sitais dziaugsmais vakare pasinaudoju - ryte vistiek smirdale pribundu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2008 10 30, 20:05)
Papildysiu smile.gif

Mano dantenos kraujuoja, bet dantiste sake, kad jos tiesiog silpnos. Pagal antram puslapi isvardintas taisykles, lyg ir saziningai kasdien isgeriu daug skysciu. Valau gera pasta ir sepetuku - akmenu neturiu - pasta gera.
Liezuviui valyt net specialu valikli isigijau - metaline plokstele tokia islankstyta - na ne kasdien valau, bet daug "gerio" nusibraukia nuo liezuvio - sepetelis tikrai nesusidoroja su tuo. Tik siulas nepatinka man, retokai naudojuos, nesugraibau as jo kazkaip.

Tik va, net jeigu visais sitais dziaugsmais vakare pasinaudoju - ryte vistiek smirdale pribundu sad.gif



Na ryte turbut daug kas pabunda su nelabai maloniu kvapeliu,nes gi per nakti skrandis valosi,taip ant dantu,liezuvio susikaupia apnasos,jos ir skleidzia nemalonu kvapa.Todel ryte svarbu pirma issivalyti dantukus,tik po to valgyti ir gerti
Atsakyti
Heh, kad as pribudus labiau noriu apsimiegojusi drauga pabuciuot, o ne lekt dantu valytis biggrin.gif

Todel ir mastau kaip susitvarkyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 09 28, 17:14)
Na, kad man cia ne del to manau mastau.gif
nes tarkim kai naudoju ta siula tarpdanciu, tai ji po proceduros pauoscius jaucias tas nemalonus kvapas (bet ne su visais tai tarpdanciais unsure.gif )
Taigi, darau isvada, kad visgi tai man nuo dantu.

Na, o pas stomatologe apsilankius, tai ji taip pat neranda jokiu skyluciu dantyse g.gif



Nežinau, ar tikrai gera tavo stomatologė (tikiuosi, kad gera), bet aš irgi maniau, kad mano dantys visiškai tvarkoje, stomatologė kelis kartus užtikrino (kai paprašiau pažiūrėt, ar tikrai nėra jokių skylučių, ar nereikia plombų keist), kad viskas kuo puokiausiai... Bet kai dėl visa ko apsilankiau pas kitą stomatologę, ta pasibaisėjo, po kelioms plombom jau visai blogai buvo, taip pat keliuose tarpdančiuose (mano labai siauri tarpeliai tarp dantų, kai kur negaliu storesnio dantų siūlo įkišt) skylutės, kurių paprastai žiūrint nesimato, bet stomatologas turi matyt... Pati nieko nejaučiau, bet va kaip atsitinka... Tiesiog norėjau įspėt, kad nebūtų taip, kaip man... 4u.gif
O jei su dantukais tikrai viskas tvarkoje, tai gal tikrai virškinimas... Man negeras kvapas iš burnos būna tada, kai laiku nepavalgau ir vandens negeriu... Reikėtų bent kas keturias valandas užvalgyt ko nors (bet čia mano atveju) ir būtina nuolatos gerti vandenį (arba žalią arbatą)...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 09 28, 17:06)
Kaip panaikinti ta bloga burnos kvapa? unsure.gif
Valau dantis ryte ir vakare, po kokias 2-3 minutes, dar skalauju skysciu, ir kartais naudoju dantu siula. Nu bet tas kvapas negeras vistiek yra  verysad.gif

Gal zinote kokiu priemoniu reiketu imtis? unsure.gif

Del tokiu problemu gali buti ir skrandis, ar kiti organai kalti, juk ne tik burnoje reikia ieskoti to blogo kvapo istekliu unsure.gif Kad palaikyti gera burnos kvapa, as kramtau guma tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 09 28, 15:06)
Kaip panaikinti ta bloga burnos kvapa? unsure.gif
Valau dantis ryte ir vakare, po kokias 2-3 minutes, dar skalauju skysciu, ir kartais naudoju dantu siula. Nu bet tas kvapas negeras vistiek yra  verysad.gif

Gal zinote kokiu priemoniu reiketu imtis? unsure.gif


Siula reikia naudoti kas karta valant dantukus,kaip ir skalvimo skysti.As naudoju tokia eiga-sepetelis,siulai,skystis.Jei Tau ir po to islieka nemalonus kvapas-tuomet negincijamai virskinimo problema,kurios be gydytoju neisspresi.
P.s.rytais visi zmones nors kiek uzkanda,kadangi kvapas sklinda ne is burnos,bet is skrandzio.
Atsakyti