Įkraunama...
Įkraunama...

Raudondvario mamytes...

O kur cia tokia gatve yra?

Mamicy, neims mano kaimyne drabuziu, neilgai jau jai tempt, o ir dydis ne tas 4u.gif
Kaip tavo generaline auga?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 02 15, 07:36)
išveža išveža... kaimynai ištraukia ketvirtadieniais ir super montes išveža. Bet konteineris tai jų "ekonoviškas".

Tai, kad mėlynus konteinerius savivaldybė dalino, o ne ekonovus g.gif Buvau seniūnijoje pasirašyti kad gavau, išveš nuo kovo mėnesio, ketvirtadieniais. Spėju, kad su savivaldybe dėl išvežimo susitarė super montes, nes atliekų verslas nbemaži pinigai.

Papildyta:
QUOTE(&joy @ 2013 02 15, 10:47)
O kur cia tokia gatve yra?

Lygiagrečiai Dobilų gatvei, tarp Paberupio ir Kanapyno gatvių. Visai netoli mūsų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 15 vasario 2013 - 11:12
QUOTE(pikkolo @ 2013 02 15, 12:12)
Tai, kad mėlynus konteinerius savivaldybė dalino, o ne ekonovus g.gif Buvau seniūnijoje pasirašyti kad gavau, išveš nuo kovo mėnesio, ketvirtadieniais. Spėju, kad su savivaldybe dėl išvežimo susitarė super montes, nes atliekų verslas nbemaži pinigai.

Papildyta:

Lygiagrečiai Dobilų gatvei, tarp Paberupio ir Kanapyno gatvių. Visai netoli mūsų mirksiukas.gif



A, isivaizduoju mazdaug, ten netoli mano uosviai gyvena.

O melynu konteineriu mes negavom, nors visai neblogai butu. Reiktu su super montes sutarti sudaryt, bet va prisiruost reik blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2013 02 15, 11:12)
Tai, kad mėlynus konteinerius savivaldybė dalino, o ne ekonovus g.gif Buvau seniūnijoje pasirašyti kad gavau, išveš nuo kovo mėnesio, ketvirtadieniais. Spėju, kad su savivaldybe dėl išvežimo susitarė super montes, nes atliekų verslas nbemaži pinigai.

nu šiaip 100 proc negarantuočiau, bet lygtais fiziškau juos dalino ekonovusas. pvz mes turejom dar galiojančią sutartį su ekonovus (bet jau buvo parašytas prašymas nutraukti nuo vasario 1), tai mums melyno konteinerio nebedavė. Kaimynams davė.

QUOTE(&joy @ 2013 02 15, 11:17)
A, isivaizduoju mazdaug, ten netoli mano uosviai gyvena.

O melynu konteineriu mes negavom, nors visai neblogai butu. Reiktu su super montes sutarti sudaryt, bet va prisiruost reik  blush2.gif

mes sudarę su super montes. turim 2 supermontiškus konteinerius. bet mėlyno negavom...

viena ausim girdėjau, kad nuo liepos 1 šiukšlių išvežimo paslaugą pirksim iš savivaldybes (ar seniūnijos g.gif ), o ne iš konkretaus uab. skelbs konkursą ir lieka neaišku kolkas kas išvežinės šiukšles.
Atsakyti
Sveikutes, gal parekomenduotumet aukle Raudondvaryje ( gali buti aisku ir is miesto atvaziuojanti). 4,5 ir 3 metu vaikams. Siaip vaikai lanko darzeli, tai reiktu tik paimti ir 2 val pabuti. Ligos atveju aisku reiketu buti visa diena. Nu buciau labai dekinga uz gero zmogaus rekomendacija
Atsakyti
Sveikos Raudondvario mamytės, atėjau pas jus su klausimuku - gal lankosi čia kas nors, kas turi įsigiję butą Šiaudinės g. naujos statybos name. Įdomu, kaip butų kokybė,ar esat patenkinti? Gal šiaip girdėjot atsiliepimų apie tuos naujos statybos namus, ar verta ten juose pirkti būstą ax.gif Būsim dėkingi už informaciją 4u.gif
Atsakyti
Raudondvarietes, ar potvynis nuplove, kad cia taip tylu, ramu? Stileta/Garda, ar jau isbandet ezero po langais privalumus ir malonumus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(&joy @ 2013 04 19, 09:48)
Stileta/Garda, ar jau isbandet ezero po langais privalumus ir malonumus?  biggrin.gif

Aha, šeriu gulbes batonais - Kalėdoms kepsniai bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jei rimtai, tai gražu, net iš kiemo išeiti nereikia. wub.gif
Bet panašu, kad po truputį jau sėda vanduo. Iki mūsų dar geri pusantro metro, tai šiemet neišplaukėm karsta.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 04 19, 10:11)
Aha, šeriu gulbes batonais - Kalėdoms kepsniai bus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Jei rimtai, tai gražu, net iš kiemo išeiti nereikia.  wub.gif
Bet panašu, kad po truputį jau sėda vanduo. Iki mūsų dar geri pusantro metro, tai šiemet neišplaukėm karsta.gif biggrin.gif


Nu smagumas. Galetu vasara taip but, tai tiesiai pro langa nardyt per karscius galetumet lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(&joy @ 2013 04 19, 10:23)
Nu smagumas. Galetu vasara taip but, tai tiesiai pro langa nardyt per karscius galetumet  lotuliukas.gif

Oi ne. Man labiau patinka žalia pievutė, nei dviem aukštais plaukiojančios besiporuojančios varlės doh.gif

Šiaip, dėl smalsumo paklausiu... Aar visada Raudondvario mamytės buvo tokios ramios? ax.gif
Atsakyti
aš vis kai tiltu važiuoju pasižiūriu ką stileta veikia biggrin.gif

Iki pilies nieks nedaeinat pasivaikščiot?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 04 19, 12:17)
aš vis kai tiltu važiuoju pasižiūriu ką stileta veikia biggrin.gif

Iki pilies nieks nedaeinat pasivaikščiot?


As tik iki pradines, dabar beveik kiekviena diena. Iki pilies dar nebandziau, bijau, kad paskui iki namu nedatrauksiu biggrin.gif
Atsakyti