Įkraunama...
Įkraunama...

Raudondvario mamytes...

QUOTE(hoop @ 2013 04 24, 01:06)
Laba diena,

kadangi supermamos viska zino, todel kreipiuosi cia: ieskojau internete gal yra koks sporto klubas ar kita sportine veikla Raudondvaryje, taciau nieko neradau, gal ka teko girdeti?

aš važinėju į raudondvario pl Norfą sportuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hoop @ 2013 04 24, 02:06)
Laba diena,

kadangi supermamos viska zino, todel kreipiuosi cia: ieskojau internete gal yra koks sporto klubas ar kita sportine veikla Raudondvaryje, taciau nieko neradau, gal ka teko girdeti?

Jei nepasikeite, tai zumba dar vyksta.
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2013 04 25, 20:46)
Jei nepasikeite, tai zumba dar vyksta.


KreKre, tavo liūtukė į kurią pirmą klasę eina? Mažum mes klasiokės biggrin.gif
Atsakyti
Mes apsigalvojom paskutine minute ir pabegom i miesta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2013 04 27, 02:12)
Mes apsigalvojom paskutine minute ir pabegom i miesta biggrin.gif


Kažkaip kuo toliau, tuo labiau ir aš apie tai galvoju g.gif

Į kur pabėgot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo &joy: 27 balandžio 2013 - 13:03
QUOTE(&joy @ 2013 04 27, 14:03)
Kažkaip kuo toliau, tuo labiau ir aš apie tai galvoju  g.gif

Į kur pabėgot?

I vetrunges pradine,siaures pr. gale:) labai patenkinti soup sprendimu kol kas:) bio rudens ir antraji ten isvesiu, I paruosiamaja.
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2013 04 28, 12:35)
I vetrunges pradine,siaures pr. gale:) labai patenkinti soup sprendimu kol kas:) bio rudens ir antraji ten isvesiu, I paruosiamaja.


Bet tai toli vežiojat, nebent pakeliui į darbą. Aš tai galvoju pas save pasiimti, nes dirbu mokykloj, ir matau akivaizdų skirtumą tarp jų, kriauzų nenaudai, deja unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes
Simta metu pas jus nebuvus, bet dabar turiu svarbia misija, reikia brolio dukrytei aukle surasi Raudondvaryje, gal kazka rekomenduoti galetumete?
Atsakyti
QUOTE(&joy @ 2013 04 28, 13:10)
Bet tai toli vežiojat, nebent pakeliui į darbą. Aš tai galvoju pas save pasiimti, nes dirbu mokykloj, ir matau akivaizdų skirtumą tarp jų, kriauzų nenaudai, deja  unsure.gif

Sveikos,
gal pasidalinsit patirtimi apie pradinukų mokyklėlę, kas ten patinka/nepatinka, apie mokytojas, kokie būreliai vyksta. Savo puslapyje gražiai aprašę veikla, o kaip ten yra iš tiktųjų g.gif klausiau temoje apie mokyklas, bet ten niekas nesilanko jau seniai ir neatsakė schmoll.gif Turiu galvos skausmą kur leisti į mokyklą savo brangenybę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JiElė @ 2013 06 25, 14:59)
Sveikos,
gal pasidalinsit patirtimi apie pradinukų mokyklėlę, kas ten patinka/nepatinka, apie mokytojas, kokie būreliai vyksta. Savo puslapyje gražiai aprašę veikla, o kaip ten yra iš tiktųjų  g.gif  klausiau temoje apie mokyklas, bet ten niekas nesilanko jau seniai ir neatsakė  schmoll.gif  Turiu galvos skausmą kur leisti į mokyklą savo brangenybę  4u.gif

Maniškė eis rudenį į 3-ą klasę.
Normali ta pradinė. Yra būrelių: šokių, choras, sporto, šaškių, kompiuterių, teniso.
Galima iki 3-ios klasės leisti vaikus į prailgintą grupę.Tiesa,mokama-1 diena-apie 10 lt.
Nepatinka, maitinimas-1/2 klasės labai anksti valgo pietus, tai jei eina į būrelius labai praalksta, apie prailgintą išvis patyliu, ten reikia patiems atsinešti valgyti, nieko nenusipirks. Reiškia iki 17 val bus gyvi nelabai gendančiais produktais.
Vaikai, skatinami būti tolerantiškais, nesityčioti, kas, mano nuomone yra ypač svarbu (na, bet gal čia nuo klasės mokytojos priklauso).
Šiaip yra viena mokytoja, pas kurią, tikrai nerekomenduočiau pakliūti, bet veikiausiai, jums tai negresia, nes dabar ji mokys 3-a C klasę. Kiek, man teko matyti ją bendraujančią su savo klase, tai neperdėdama galėčiau ją pavadinti pradinukų Hitleriu.
Tos klasės man nuoširdžiai gaila. O šiaip, tikrai manau, jog gyvenant Raudondvaryje, ieškoti vaikui mokyklos kitur-neverta.
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2013 06 25, 16:13)
Maniškė eis rudenį į 3-ą klasę.
Normali ta pradinė. Yra būrelių: šokių, choras, sporto, šaškių, kompiuterių, teniso.
Galima iki 3-ios klasės leisti vaikus į prailgintą grupę.Tiesa,mokama-1 diena-apie 10 lt.
Nepatinka, maitinimas-1/2 klasės  labai anksti valgo pietus, tai jei eina į būrelius labai praalksta, apie prailgintą išvis patyliu, ten reikia patiems atsinešti valgyti, nieko nenusipirks. Reiškia iki 17 val bus gyvi nelabai gendančiais produktais.
Vaikai, skatinami būti tolerantiškais, nesityčioti, kas, mano nuomone yra ypač svarbu (na, bet gal čia nuo klasės mokytojos priklauso).
Šiaip yra viena mokytoja, pas kurią, tikrai nerekomenduočiau pakliūti, bet veikiausiai, jums tai negresia, nes dabar ji mokys 3-a C klasę. Kiek, man teko matyti ją bendraujančią su savo klase, tai neperdėdama galėčiau ją pavadinti pradinukų Hitleriu.
Tos klasės man nuoširdžiai gaila. O šiaip, tikrai manau, jog gyvenant Raudondvaryje, ieškoti vaikui mokyklos kitur-neverta.

Ačiū Doviljana 4u.gif O kokie atsiliepimai apie mokytojas dabar būsimų ketvirtokų?
Atsakyti
doviljana nemelavo smile.gif pritariu.

anglų kalbos mokytoja tik tokia "ypatinga"... maniškė nekenčia anglų kalbos ir įdomius atvejus pasakoja apie pamokas... kolkas tyliu... vienam berniukui yra ranka sušėrusi.... kadangi berniukas išėjo iš mokyklos, tai pasak mamos, nenorėjo ji kelti vėjo...

dėl ketvirtokų mokytojų nežinau.
Atsakyti