Įkraunama...
Įkraunama...

Raudondvario mamytes...

Pati vos radau nepilnai dienai auklę, galima sakyt netyčia, dabar pratinamės. Turejau kelis tel nr., bet visos norėjo pilnos dienos ir kainą kai pasiūlai 5 Lt/val, tai dar maivytis pradeda, kad mieste daugiau moka. Tikiuosi su šita moteriške pasiseks, nes šiaip problema nepilnai dienai gaut auklę.
Atsakyti
jei jau visiems kažko reik, tai man reiktų pradinukei anglų kalbos korepetitorės... gal kas žino kokią studentę ar nestudentę... neturiu pati kantrybės juodai...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 10 09, 19:12)
jei jau visiems kažko reik, tai man reiktų pradinukei anglų kalbos korepetitorės...  gal kas žino kokią studentę ar nestudentę...  neturiu pati kantrybės juodai...



Į Vilijampolę ko gero tingėsi vežiot? Ten žinau, mokytoją. Čia Raudondvary nežinau, galėsiu paklausinėt.
Atsakyti
sveikos,
cia taip smagiai snekuciuojates, bet noreciau uzklaust
gal kas turite kokiu atsiliepimu apie kriauzu mokyklos pradiniu klasiu mokytojas:
loreta marciulionyte, sabina sulskiene ar vilma vitkauskiene? blush2.gif
sunus rudeni i pirma klase keliaus, norim pas geriausia pakliut
dekui uz patarimus
Atsakyti
As tik apie Vilma truputi zinau, kaimynu mergaite dabar pas ja mokosi, tai labai labai lauke, kol is dekreto gris. Kiek supratau is pasakojimu, tai pas ja ir tvarka klaseje visada, ir vaikai suziureti, mokslai pakankamai sklandziai vyksta, o kai buvo pavaduojancios mokytojos, tai viskas atvirksciai buvo. Na bet cia tokios daugiau VBS agenturos zinios biggrin.gif Apie kitas nieko nezinau...
Atsakyti
pirma kart paskaitinejau sita foruma,nesuprantu jokio judesio forume,ar mamos tokios uzsieme ,o gal cia tik laiko gaisimas,na nesvarbu ir as ateity busiu didvyriu gyventoja,linkiu sau geru,bendraujanciu kaimynu,tikiuosi per ziema ispirks tuos kotedzus,kaskaip jau sunkiai kliba,niekaip su vyru nesuprantam kodel,vieta nebloga,mokyklos yra,na tikiuosi viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(lukasadrija @ 2014 01 10, 15:18)
pirma kart paskaitinejau sita foruma,nesuprantu jokio judesio  forume,ar mamos tokios uzsieme ,o gal cia tik laiko gaisimas,na nesvarbu ir as ateity busiu didvyriu gyventoja,linkiu sau geru,bendraujanciu kaimynu,tikiuosi per ziema ispirks tuos kotedzus,kaskaip jau sunkiai kliba,niekaip su vyru nesuprantam kodel,vieta nebloga,mokyklos yra,na tikiuosi viskas bus gerai.

g.gif Apie ką jūs čia? doh.gif Kokie kotedžai? Kokioj vietoj? g.gif
Atsakyti
turiu galvoj arciau misko kur bankrutavo firma ir ispardavinejo,uz grudu ar kokio ten sandelio,laukuose.
Atsakyti
QUOTE(lukasadrija @ 2014 01 10, 16:18)
pirma kart paskaitinejau sita foruma,nesuprantu jokio judesio  forume,ar mamos tokios uzsieme ,o gal cia tik laiko gaisimas,na nesvarbu ir as ateity busiu didvyriu gyventoja,linkiu sau geru,bendraujanciu kaimynu,tikiuosi per ziema ispirks tuos kotedzus,kaskaip jau sunkiai kliba,niekaip su vyru nesuprantam kodel,vieta nebloga,mokyklos yra,na tikiuosi viskas bus gerai.



Man irgi keista, kodel ta vieta taip sunkiai susiranda sau gyventoju, nors aplink tuos kotedzus jau prisistate ir namu, ir dvibuciu, priesais kitas nemazas kvartalas kuriasi. Mes gyvenam netoli ju, arciau Kulautuvos plento, iskart uz tu senu fermu, tai beveik kaimynai busim wink.gif

O kas del bendravimo, tai Raudondvaris giminiu ir artimuju krastas, visi bendrauja gyvai biggrin.gif
Atsakyti
dėl mokytojų, tai apie Vilmą truputi pliatkų girdėjau, kad maždaug vaikai į mokyklą kaip į šventę eidavo. Bet irgi VBS lygio žinios...

dėl tų didvyrių (dabar jau lygtais lamankos) kotedžų, tai tikrai keista...
Atsakyti
Pasižiūrėjau aš tuos kotedžus. Sakyčiau, užlankstyta kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2014 01 13, 18:47)
Pasižiūrėjau aš tuos kotedžus. Sakyčiau, užlankstyta kaina g.gif

o kokia kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 13 sausio 2014 - 21:25