Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(sandrucka @ 2008 10 02, 22:36)
Siaip as visokia mesa tik su blenderiu malu  drinks_cheers.gif

ISEIS AS PATI UK GYVENU IR NETURIU MESMALES.TI PRIES DEDAMA I BLENDERI SUPJAUSTIK.PO TO DEK.
Atsakyti
QUOTE(Eileitija @ 2008 10 02, 22:48)
O pas tave peiliukai keiciami?  ax.gif  pas mane tik vieninteliai yra, tie kur tyrsriube daryt.
A va sudominai. O tai ir zalia mesa? O tarkim nepalieka ji per daug skysta kaip kose ( na su sultim....)  g.gif  as taip isivaizduoju, kad per ilgai "pablenderinus" taip turetu nutikt... susmulkini ja pries tai?

Na jeigu per ilgai pablenderiuosi, tai piure gausis doh.gif aha, pasmulkinu pries trindama thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrucka: 02 spalio 2008 - 22:51
dėsiu dabar aš vaizdų, tik nesuprantu kaip normaliai nustatyti fotiką ,kad normalios foto išeitų doh.gif, dauguma patiekalų bus informacinio ir primenančio pobūdžio, tai kam ne naujiena prašom nežiūrėti ir nesipiktinti rolleyes.gif

"vakarykštis" zuikis ir grybų padažas,
maltą mėsą paruošti aš dedu,
kiaušinį
prieskonių
įtarkuoju žalią bulvę
grybai pakepinami su morkomis, ir svogūnais, dedame grietinės ir šįkartą tomato truputėlį , daug krapų ir petražolių
user posted image


troškinti kotletukai su ryžiais
malta mėsą ruošti taip pat kaip kelios eilutės viršuje, ir dar dėjau grietinės, kad būtų minkštesni ,kaip juos apkepame tada dedame į troškintuvę morkų, ir ryžių, prieskonių ir troškiname
user posted image
kadangi, mano vaikas nemėgsta jokių marmalų tenka patiekti sausai
user posted image

bulviniai blynai su mėsa ir grybų padažu
į tarkuotą masę dedu, kiaušinį, vitamino c(kad nejuoduotų), druskos,ir šįkartą dėjau žalią mėsą likusią nuo maltinukų
sluoksnis tarkių, sluoksnis mėsos, sluoksnis tarkių
user posted image
grybų padažas , kepiname marinuotus grybus su svogūnais, daug grietinės, pieno, daug žalumos petražolės, krapai
user posted image

šito sakiau nedėsiu, dėl baisaus estetinio vaizdo, bet taip buvo nerealiai skanu, kad pasidalinisu su jumis
sparneliai
juos valandą pamarinavau tokiam marinate
majonezas,
medus geras šaukštas
kinietiškas sojos padažas
česnako skiltelė,
garstyčių arbatinis šaukštelis
kmynų
ir prieskoniai
tada su bulvėmis kartu į orkaitę

garnyrui
kepta cukinija
ją supjausčiau gręžinėliais ir išmirkiau sūriame vandenyje, tada į kiaušinio plakinį ir į džiuvėsius, iškepus nusausinau ant servetėlės

padažas majonezas, grietinė, tomatas, česnakas

labai neišvaizdu, bet skonis thumbup.gif
user posted image










Papildyta:
o šiandien valgėme "mėsos kišenes"
mėsą dvi paras išmarinavau kaip šašlykams,
majonezas, svogūnai, prieskoniai, mineralinis vanduo, tada ją įpjoviau taip kad gautusi kišenėlės kur sudėti įdarą

įdarui, virtos morkos, slyvos, cukinija,sviesto truputį, žalumynai, ir tą mišinį vyniojau į sūrį, nes kitokio sūrio neturėjau biggrin.gif
user posted image
tada sukimšau ir susmeigiau pagaliukais
user posted image
tada mirkiau į kiaušinį ir džiuvėsius 2 kartus, kad sūris nepabėgtų , ir kepiau keptuvėje, nes orkaitėje manlabai išsausėja doh.gif
user posted image
ir skanaus
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 03 spalio 2008 - 01:28
QUOTE(Eileitija @ 2008 10 02, 21:00)
vajeee... prasausi i svecius 4u.gif  ax.gif

prasom...adresa i AZ atsiusiu.... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(indria @ 2008 10 02, 21:25)
o kaip citrinu padaza darai? ax.gif  as pirktinis? rolleyes.gif

as pirktini pilu....ten kur visi padazai buna pardese yra ir citrinu padazas...ypac gerai salotoms :)SPILVa firma lygtais blush2.gif
Papildyta:
Naktibalda, gerai, kad tik ryte pavalgiusi viska pamaciau...ypac sudomino kisenes....o kokia tai mesa?
supjaustai tokiais nemazais gabalais ane? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 10 03, 02:19)
o šiandien valgėme "mėsos kišenes"

clap_1.gif vaizdelis vertas dėmesio, tačiau nelabai supratau kaip tokį sūrio gabalą įkišt į tą kišenę ir dar kad ta kišenė "užsisektų" ir taip gražiai iškeptų. Kokios forfos pradžioj turėtų būt mėsytė. kad patogu būtų ją įpjaut?? 4u.gif
Dėkui už atskymą, nes labai knieti pačiai tokias kišenytes pasidaryt, žinau ,kad šeimyna liktų sužavėta, todėl jau savaitgalį užmarinuot mėsytę norėčiau.
Atsakyti
Uhuhu,na ir skanumynu thumbup.gif thumbup.gif
Ypac patiko mesos kisenes thumbup.gif reiks kada issikepti mirksiukas.gif
Atsakyti
mesos kisenes thumbup.gif bigsmile.gif koiu mesos gabaliukus reiketu imt? g.gif mazdaug kaip storus kepsnius? g.gif o sparniukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 10 02, 15:56)
nu man tai taip gaunas tas užsukimas g.gif
receptas gerai zinomas http://pavaryk.blogs...n-receptas.html


na uzkretete nerealiai cia su tais kibinais,as vakar irgi pirma karta bandziau pagal ta pati recepta,skonis super thumbup.gif tik man kai kurie issisiepe,turbut per silpnai suspaudziau arba krasteli per maza palikau g.gif
o prie kibinu dar isviriau vistienos sultinuka,isviriau pora slauneliu,imeciau svoguno,megiamu prieskoniu,pakeli ryziu,morku,saliero saknies ir petrazoliu

user posted image
Atsakyti
Mėsos kišenės thumbup.gif sužavėjo drinks_cheers.gif
O kokia mėsą geriau imti, kiauliena, jautiena ar ir vištiena tiktų? rolleyes.gif
Atsakyti
vakar vakarienei gaminau zirnius su spirguciais smile.gif
zirnius mirkiau is vakaro, pakepinua svoguna ir sonine ,zirnius vyriau apie pusvalandi,poto viska sumaisiau smile.gif labai tinka prie alaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarrra @ 2008 10 02, 12:05)
na jei perkant kietus makaronus,tai jie nevisada iskepa,tuomet pries tai reiktu apvirt juos,bet as taip niekad nedariau per daug man cackinimosi smile.gif

ir beto reik labai daug padazo,tada skaniau smile.gif

Aš visada lakštus apverdu,nebūna tada tokia kieti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 10 03, 09:02)
clap_1.gif vaizdelis vertas dėmesio, tačiau nelabai supratau kaip tokį sūrio gabalą įkišt į tą kišenę ir dar kad ta kišenė "užsisektų" ir taip gražiai iškeptų. Kokios forfos pradžioj turėtų būt mėsytė. kad patogu būtų ją įpjaut?? 4u.gif
Dėkui už atskymą, nes labai knieti pačiai tokias kišenytes pasidaryt, žinau ,kad šeimyna liktų sužavėta, todėl jau savaitgalį užmarinuot mėsytę norėčiau.

tą sūrio gabalą su įdarru suvyniojau į tūtą ir sugrūdau, tilpo be problemų biggrin.gif , aš tyrėjau iš seniau susipjausčius iš kart tokiais kepsniukais, jie dar su lašinuku šoniuke, matosi žalioje fotkėje , aš kepiau kiaulieną

QUOTE(indria @ 2008 10 03, 09:52)
mesos kisenes thumbup.gif  bigsmile.gif  koiu mesos gabaliukus reiketu imt? g.gif  mazdaug kaip storus kepsnius? g.gif  o sparniukai wub.gif

nu jo geriau būtų storesni, nes maniškiai tokie plonoki buvo tai labai sunku įpjauti kad nesuplyštų, mirksiukas.gif

QUOTE(Vaivaiva @ 2008 10 03, 10:42)
Mėsos kišenės  thumbup.gif  sužavėjo  drinks_cheers.gif
O kokia mėsą geriau imti, kiauliena, jautiena ar ir vištiena tiktų? rolleyes.gif

aš kepiau kiaulieną mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 03 spalio 2008 - 10:15