Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

user posted image

Norėčiau aguonėlės paklausti, kokių čia sėkliukių ant ryžių paberta? ax.gif Jau ne kartą teko ragauti ryžių su jomis, bet nežinau kas čia per dalykas ir kur įsigyt...
Man tai ryžiai skanu tik dviem atvejais, va su šiom sėkliukėm yra vienas, o kitą greit parodysiu, kai tik nusikrausiu nuotraukas iš fotoaparato. Superinė šita tema thumbup.gif Noriu prisijungt ir aš, nes kol kas tik ją skaitau, stabiliai - prieš pietų pertrauką ir prieš darbo pabaigą, apetito sužadinimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 10 01, 21:54)
paprasta ir taip skanu viskas  wub.gif
mane tik sudomino leistinuku tesla... blush2.gif miltu nesideda? labai seniai valgius esu,mociute darydavo anksciau taip skaniai ,tik ji per tarka tesla praleisdavo.reiks gal ir man pabandyti...

Vis per skubejima doh.gif , nu taip, kaip be miltu leistinukai, zinoma reikia.As ir per tarka leidziu, ir su saukstu dedu, o siandien maisiukas pasimaise bigsmile.gif , dar greiciau ir plaut nereikia biggrin.gif . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2008 10 01, 21:38)
Norėčiau aguonėlės paklausti, kokių čia sėkliukių ant ryžių paberta?  ax.gif  Jau ne kartą teko ragauti ryžių su jomis, bet nežinau kas čia per dalykas ir kur įsigyt...
Man tai ryžiai skanu tik dviem atvejais, va su šiom sėkliukėm yra vienas, o kitą greit parodysiu, kai tik nusikrausiu nuotraukas iš fotoaparato. Superinė šita tema  thumbup.gif  Noriu prisijungt ir aš, nes kol kas tik ją skaitau, stabiliai - prieš pietų pertrauką ir prieš darbo pabaigą, apetito sužadinimui  biggrin.gif

Tai gal sezamas čia...

Na, panos, baisu čia būna, kai ateinu vakare arba naktį doh.gif Kaip viskas skanu... Noriu visko! biggrin.gif
Šaunuolės jūs čia visos, kurios netingi taip skaniai pagamint, o paskui dar nufotkint, receptą parašyt ir čia viską sudėt...
Gal reik ir man prisiruošt kada... ax.gif

Beje, iš praeitos temos "pasišpilkavimų" - pritariu minčiai, kad su nuotraukom dėti VISUS receptus, net ir pačius paprasčiausius... Nes gal kam nors kotletai arba šaltibarščiai nėra visai paprastas patiekalas.
Atsakyti
Aš vakar taip tingėjau...taip tingėjau..kad pasidariau tinginį lotuliukas.gif Pagal Sonatina 4u.gif Receptuką kartoju smile.gif

VARŠKINIS TINGINYS

400 g sausainių
400 g varškės
200 g sviesto
150 g cukraus
0,5 st. abrikosų (džiovintų vaisių)
2-3 v. š. razinų
vanilinio cukraus

Razinas ir abrikosus nupilti verdančiu vandeniu ir palaikyti 5 minutes. Nusausinti, abrikosus supjaustyti nedideliais gabaliukais. Varškę pertrinti per sietelį. Sausainius sulaužyti į nedidelius gabaliukus.
Kambario temperatūros sviestą išplakti su cukrumi ir vanilinius cukrumi iki purumo. Dalimis sudėti varškę, nuolat plakant. Į varškės masę įmaišyti abrikosus ir razinas. Suberti sausainius ir gerai išmaišyti. Masę 1 val. palaikyti kambario temperatūroje. Tada sukrėsti į plėvelę ir suformuoti vyniotinį. Arba sudėti į formą, išklotą plėvele, ir suspausti. Laikyti šaldytuve, kol pilnai sustings.


Mano kiekiai buvo tokie: 2 pok sausainių,2 pok varškės,100 gr. sviesto,ir aišku mažiau cukraus 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 10 01, 22:28)
dar sviestas dedasi!! 4u.gif
o lakstus as perku tam skyriui kur paprasti makaronai rolleyes.gif

taip atsiprasau,sviesta pamirsau paminet 4u.gif

na jei perkant kietus makaronus,tai jie nevisada iskepa,tuomet pries tai reiktu apvirt juos,bet as taip niekad nedariau per daug man cackinimosi smile.gif

ir beto reik labai daug padazo,tada skaniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2008 10 01, 22:38)
Norėčiau aguonėlės paklausti, kokių čia sėkliukių ant ryžių paberta?

4u.gif zinok as daug turkisku prieskoniu atradus,kuriais naudojuos blush2.gif cia tau net negaliu pasakyti konkreciai kaip issivercia,kazkas panasaus i juodaji kmyna,bet skonis tai labai intensyvus ir nelabai i kmyno uznesa..galima ir juodojo sezamo deti ir labai thumbup.gif dar man labai skanu mazi makaroniukai ryziuos,as naudoju ir vel turkiskus blush2.gif bet manau jog vermiseliai lietuviski ir tiktu ..
Atsakyti
prašom vaišintis:troškinti rauginti kopūstai mikrobangėje

user posted image

Kopūstus troškinau TW mikrobangės asotėlyje: supjaustyti lašinukai patroškinami 1min., po pjaustyti svogūnai dar 1 min. ir sudedam raugugintus kopūstus kuriuos troškinam dar 8 min. ir pabaigai sudedamos pjaustytos medžiotojų dešrelės + šlakelis kečupo dar 2 min.. Panašiai po 15 min. valgom kopūstėlius. Bulvės taip pat ruoštos šiam ąsotėlį.
Atsakyti
Musu pietukai smile.gif
Ale troskinys - i puoda su vandeniu sumeciau nebrinkintas pupeles ir kelias bulves...pavire apie 20 min ir sumeciau kukuliukus is farso...dar po 10 min sumciau kalfijora ir viska troskinau apie viena valanda...pabaigoje pridejau megstamu prieskoniu ir sezamo seklu..... skanaus smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 10 02, 12:58)
galeciau pamokyt mirksiukas.gif  tongue.gif


Pamokyk prasau 4u.gif man labai negrazi pynute gaunasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 10 02, 12:58)
galeciau pamokyt mirksiukas.gif  tongue.gif

mane reikia pamokyt bigsmile.gif blush2.gif biggrin.gif su MB koki pusvalandi bandem padaryt, nu niekaip neiseina doh.gif

bulvine pica
picos padas - malsenos miltu.
ant virsaus - majonezas, kecupas, desreles (griezineliais), keptos bulves su bulviu prieskoniais, virtas kiausinis( sutryniau rankomis)... ant virsaus tarkuotas suris 4u.gif
user posted image

sluoksnuotos teslos pyrageliai su farsu
tesla: 200gr sviesto ar margarino sutarkuojam burokine tarka, apvoliojam miltais. pilam 0,5l kefyro, truputis kepimo milteliu. tada dedam tiek miltu kad issiminkytu tesla.. rolleyes.gif tesla dedam porai valandu i saldytuva
idaras: 0,5kg farso, garstyciu, kiaulienos prieskoniu, fermentinio surio (man rodos apie 300-400gr sunaudojau)
iskociojam tesla, supjaustom kvadrateliais, i viduri dedam siek tiek farso, isplojam. ant virsaus dedam tarkuota suri
user posted image
uzlankstom kampus
user posted image
kepam apie 30 min ant kepimo popieriumi isklotos skardos rolleyes.gif
valgem su ryziais
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2008 10 02, 15:03)
Pamokyk prasau  4u.gif  man labai negrazi pynute gaunasi  blush2.gif

labai paprasta, pirma užspaudi paprastai kraštelius (net paploneja tas krastas), o tada pradedi sukt bangeles... man seniau neiseidavo, nes aš iškart bandydavau sukt bangeles be krastelio.... Bandykit 4u.gif
Atsakyti
nu man tai taip gaunas tas užsukimas g.gif
user posted image

receptas gerai zinomas http://pavaryk.blogs...n-receptas.html

net nezinau kaip aiskiau paaiskint, zodziu kai sulenki apskritimą su įdaru, tai turi netik uždaryt, bet gerai paspaust tesla, tada jinai pasitempia i virsu ir isploneja ir tada nuo krasto pradedi daryt bangeles:nyksti laikai prie nykscio, ir po maza dalele vis verti ir verti ant nykscio (i vien puse) smile.gif aiskiau nebemoku...



sloksniuotos teslos pyragaiciai su mesa bigsmile.gif o tai tesla tikrai gaunas sluoksniuota, man labai panasi i kibinu, tik liesesne bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 02 spalio 2008 - 14:59