Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

Kaip skaniai liežuvis atrodo drinks_cheers.gif Kaip tik kameroj turiu,reiks išsivirt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2008 10 25, 15:45)
Neryte 4u.gif , ui kaip suerzinai. Imu, jei dar liko essen.gif



QUOTE(Agniska @ 2008 10 25, 15:46)
Kaip skaniai liežuvis atrodo drinks_cheers.gif Kaip tik kameroj turiu,reiks išsivirt smile.gif

4u.gif aciu merginos


Jura, nebeliko, bet penktadieni vel bus ir dar kitu skanumynu rolleyes.gif , prasom i svecius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 25, 17:51)
4u.gif aciu merginos
Jura, nebeliko, bet penktadieni vel bus ir dar kitu skanumynu rolleyes.gif , prasom i svecius  mirksiukas.gif

AČIŪ 4u.gif Lauksim ax.gif
Atsakyti
eina sau, koks liezuvelis blink.gif blink.gif

wub.gif
Atsakyti
net apsiseilėjau blink.gif , bėgu ir aš traukti liežuvį iš kameros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 25, 16:36)
siulau liezuvio paragauti  ax.gif

wub.gif
bet kiek visos turim kamerose visko pasitaupe hihihi.gif man rodos ir as kita savaite trauksiu lauk is kameros liezuvuka...kai prisiziuri tokiu vaizdu,tai net silpna daros blink.gif
Atsakyti
Kalmaru ir juros kopustu salotos

Kalmarus (ish skardines) ir pora kietai virtu kiaushiniu supjaustome kubeliais, sumaishome kartu su marinuotais juros kopustais, pabarstom juodaisiais pipirais ir ishmaishom su majonezu...Ish ties labaiiii skanu...:

user posted image

Greituciai verinukai: suris (kokio turim smile.gif), gabalelis deshros, lashinuku ar kumpio, pomidoras, marinuotas agurkelis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 10 25, 20:44)
eina sau, koks liezuvelis blink.gif  blink.gif

wub.gif



QUOTE(Renatėlė @ 2008 10 25, 21:06)
net apsiseilėjau  blink.gif , bėgu ir aš traukti liežuvį iš kameros  smile.gif



QUOTE(aguonele @ 2008 10 25, 21:56)
wub.gif
bet kiek visos turim kamerose visko pasitaupe  hihihi.gif man rodos ir as kita savaite trauksiu lauk is kameros liezuvuka...kai prisiziuri tokiu vaizdu,tai net silpna daros  blink.gif

wub.gif labai malonu mergaites, kad patiko mano, oj, ne mano smile.gif liezuvelis ax.gif
ale tikrai kiek prisikaupusios turi liezuviu bigsmile.gif as visad liezuvius sviezius perku blush2.gif

6663 - imu salotas rolleyes.gif
Atsakyti
biski ne į temą, bet gal kas žinot. Kiek laiko gali būti šaldymo kameroje padėtas liežuvis 4u.gif Aš irgi turiu, bet jau senokai pirkus blush2.gif
Atsakyti
aš kameroje neturiu liežuvėlio smile.gif bet su mielu noru suvalgyčiau,labai jau skaniai atrodo 4u.gif kalmarus ir labai mėgstu,šaunuolės mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2008 10 26, 11:59)
biski ne į temą, bet gal kas žinot. Kiek laiko gali būti šaldymo kameroje padėtas liežuvis 4u.gif Aš irgi turiu, bet jau senokai pirkus blush2.gif


Iki metų tai tikrai, o paskui įgauną prastą kvapą, bet ir tai pas mus sueina mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas.gal kas zinot kokiu nors skaniu uzkandziu vaikams.rytoj dukros 7 gimtadienis,tai dabar sedziu ir galvoju ka daryt. g.gif biggrin.gif
Atsakyti