Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(Mintibutė @ 2008 10 20, 14:52)

Neryte,man lasisa su svogunu labai tinka biggrin.gif na kiekvienas savo skoni turim...


reiks pabandyt ax.gif
bet ant lasisos negaliu deti ikru, nes nesimatys taip graziai, o cia\ visas bairis tame, kad labai graziai atrodo svogunu laiskai melsvi ir raudonieji ikrai wub.gif
Atsakyti
niu super panos, kaip tik ieskojau sventei receptuku, aciu labai skaniai viskas atrodo, dabar isbandyti belieka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 10 20, 00:41)
sveikutės, senokai buvau čia  4u.gif

pora užkandėlių  smile.gif


nu net jei ir nebuvo labai skanu, ale kaip skaniai atrodoooo rolleyes.gif ( cia ash apie laivelius.. smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 10 21, 06:02)
nu net jei ir nebuvo labai skanu, ale kaip skaniai atrodoooo rolleyes.gif ( cia ash apie laivelius.. smile.gif )

dariau vakar su tepamu varškės sūriu, išspaudžiau roželes ant svogūno, pabarsčiau ikrais, pirštus laižėm, tik jau nebespėjau nufotografuot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 10 21, 09:14)
dariau vakar su tepamu varškės sūriu, išspaudžiau roželes ant svogūno, pabarsčiau ikrais, pirštus laižėm, tik jau nebespėjau nufotografuot  bigsmile.gif

bigsmile.gif kaip gaila, kad nenufotkinai, turbut dar nuostabiau atrodo... nu viskas reik ir man bandyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 21, 10:16)
bigsmile.gif kaip gaila, kad nenufotkinai, turbut dar nuostabiau atrodo... nu viskas reik ir man bandyt  cool.gif

šita idėja iš Sonatinos, tos roželės ant svogūno, maždaug vaizdą galima susidaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 10 21, 09:29)
šita idėja iš Sonatinos, tos roželės ant svogūno, maždaug vaizdą galima susidaryt  mirksiukas.gif

super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 20, 15:44)
reiks pabandyt  ax.gif
bet ant lasisos negaliu deti ikru, nes nesimatys taip graziai, o cia\ visas bairis tame, kad labai graziai atrodo svogunu laiskai melsvi ir raudonieji ikrai  wub.gif

tu ant lasisos dek juodus ikrus - irgi niam niam smile.gif ir graziai,kontrastingai atrodys 4u.gif
Atsakyti
Sotus sumustiniai priespieciams smile.gif pakuote silkiu, paprika, pora kiausiniu,puse svoguno, 100g fermentinio surio, krapu, pipiru- viska supjaustome,uzpilame majonezu ir dedame ant tosterines duonos biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 10 21, 11:51)
Sotus sumustiniai priespieciams smile.gif pakuote silkiu, paprika, pora kiausiniu,puse svoguno, 100g fermentinio surio, krapu, pipiru- viska supjaustome,uzpilame majonezu ir dedame ant tosterines duonos biggrin.gif

gaila, kad nieko nesimato unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 21, 14:51)
gaila, kad nieko nesimato  unsure.gif


o dabar g.gif (tokia nefotogeniska ax.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 10 21, 14:01)
o dabar g.gif (tokia nefotogeniska ax.gif )


foto pati neryski, susiliejus, del to nelabsai eina iziureti cool.gif
Atsakyti