Įkraunama...
Įkraunama...

LVA studentai

QUOTE(Delorma @ 2011 08 23, 09:26)
Girdejau,kad pazymu nereikes,tai tiesa?  g.gif 
Ir kaip su tais pasirenkamais dalykais,jie bus ar ne ir jei bus kada juos galima pasirinkti?  ax.gif



sveikos, visa reikiama informacija bus informacinėje lentoje prie dekanato, arba klausti seniūnės. smile.gif Nepergyvenkit, kaip reikės, bus viskas aišku. smile.gif
Atsakyti
Dalykus pasirinkti reikės mokslų metų pradžioje. Jus informuos per įvadą į studijas kada ir kaip. Sveikinu pirmakursius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2011 07 07, 22:29)
Laba vakarėli, esu baigusi visuomenės sveikatos bakalaurą, galvoju stoti į VMS magistrą, gal kas turit žinių apie dienines arba neakivaizdines šias studijas, kaip dėstomos paskaitos? kaip vyksta motyvacinis pokalbis?  smile.gif

Sveikos, pas mane tokios zinios, studijuosiu neakivaizdziai ir nemokamai, apie ka labiausiai ir svajojau smile.gif

Sveikinu visus istojusius 4u.gif
Atsakyti
sveiki, jungiuosi ir as prie jusu:-) esu 5-kurse, su nekokiom nuotaikom...gal kas zinote kaip ir ka rasete laboratorines praktikos ataskaitoje kai reikejo budeti 4 kurso gale, cia vmvt tarnyboje atlikti praktika reikejo
Atsakyti
hm..visai nemazai cia jusu prisirinko:)..as tap pat esu LVa vet maisto saugos 3kursomstudente.Kaip tikra studente gyvenusi barake ir visa kita..bus malonu pabendrauti su bendraminciais:)
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Gal kartais kuri turite spec patologijos koliu medziaga?
Atsakyti
QUOTE(Violettta @ 2011 10 03, 13:18)
Sveikutes  4u.gif  Gal kartais kuri turite spec patologijos koliu medziaga?


o reikia greitai?
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2011 10 03, 14:14)
o reikia greitai?

Na bent per kokia sav ar dvi... blush2.gif
Papildyta:
Beje as ir pati galiu pasidalinti konspektais, jei kam reikia, nemazai kompe esu prikaupus. Neturiu tik teisekuros, sanitaru, nes dar ju egzo nebuvo, ir spec patologijos, kuri man didziausias galvos skausmas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violettta: 03 spalio 2011 - 13:27
QUOTE(Violettta @ 2011 10 03, 14:33)
Na bent per kokia sav ar dvi... blush2.gif
Papildyta:
Beje as ir pati galiu pasidalinti konspektais, jei kam reikia, nemazai kompe esu prikaupus. Neturiu tik teisekuros, sanitaru, nes dar ju egzo nebuvo, ir spec patologijos, kuri man didziausias galvos skausmas  doh.gif


taip greitai nieko nebus... nesurasiu taip greitai, bet turiu visa papke visokios meziagos spec.patologijai, ir daug sanitarams turiu...
bet ne anksciau kaip lapkriciui surasciau...
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2011 10 03, 15:28)
taip greitai nieko nebus... nesurasiu taip greitai, bet turiu visa papke visokios meziagos spec.patologijai, ir daug sanitarams turiu...
bet ne anksciau kaip lapkriciui surasciau...


Tai kada galesi, pranesk, gal dar reikes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, rasau magistrini darba tema "Aplinkos temperaturos itaka parsavedziu reprodukcijai", buciau dekinga uz bet kokia info sia tema, naudingas nuorodas internete. Gal yra daugiau rasanciu, smagu butu pasitarti, padiskutuoti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos! Na, kaip sekasi? :mirksiukas: O negalvojot tokios galimybės, kad baigus studijuoti išvažiuoti į užsienį dirbti pagal pagal specialybę? :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėtų_Arbata: 10 gruodžio 2011 - 14:38