Įkraunama...
Įkraunama...

Lancome Paris

QUOTE(Vitulka @ 2014 04 24, 09:54)
Lancome Genifique serumas, 7  ml.
Lancome Visionnaire labiau patiko. Genifique skalsus, tepasi smagiai, kažkokio matomo poveikio nebuvo. Kaip būna po serumų odos netempia. Pilnos pakuotės nepirkčiau smile.gif

user posted image


Turėjau aš ir mėginėlį 7 dienoms, aišku, man jų užteko visai 12 dienų biggrin.gif Bet man jis šių metų atradimas!!! thumbup.gif Nusipirkau pilną pakuotę wub.gif Nes vizažistė, pas kurią daraus makiažus klausė, ką padariau savo odai, atrodo tokia super sudrėkinta, švelni ir lygi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketus @ 2014 05 16, 18:19)
Sveikos
Atėjau pagirti naujojo Lancome "Miracle Air de Teint" makiažo pagrindo bigsmile.gif )
user posted image
Labai smagu būtų išgristi daugiau atsiliepimų apie šį produktą  4u.gif

Manęs ji taip nesužavėjo schmoll.gif Nesakau kad ji bloga, gal tiesiog man neįtiko, nes į odą susigėrė labai greit ir neliko nieko, nei maskavimo, nei veido odos spalvos sulyginimo... unsure.gif
Atsakyti
Kuri labiau siulytumete ar lancome doll eyes ar lancome star? wub.gif Aciu uz nuomones 4u.gif
Atsakyti
Visgi isigijau lancome star, panaudojus ilgiau parasysiu komentara wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2014 06 04, 15:03)
Turėjau aš ir mėginėlį 7 dienoms, aišku, man jų užteko visai 12 dienų  biggrin.gif  Bet man jis šių metų atradimas!!!  thumbup.gif  Nusipirkau pilną pakuotę  wub.gif  Nes vizažistė, pas kurią daraus makiažus klausė, ką padariau savo odai, atrodo tokia super sudrėkinta, švelni ir lygi  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Superinis sis Lancome Genifique serumiukas. Panaudojus ji odyte svelni ir lygi. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2014 07 08, 18:40)
Kuri labiau siulytumete ar lancome doll eyes ar lancome star?  wub.gif  Aciu uz nuomones  4u.gif



jei is situ tik reiktu rinktis tai lancome doll eyes, nes star labai nuvyle rolleyes.gif
bet labiausia rekomenduociau tiesiog lancome hypnose, nepakeiciamas bent jau man
Atsakyti
Sveikos merginos,
pasakykit prašau kur perkat Lancome kosmetiką? Norėčiau įsigyti savaiminio įdegio veido kremą, bet nežinau kur jį rasti 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milusik @ 2014 07 28, 13:20)
Sveikos merginos,
pasakykit prašau kur perkat Lancome kosmetiką? Norėčiau įsigyti savaiminio įdegio veido kremą, bet nežinau kur jį rasti  4u.gif  ax.gif


As asmeniskai perku is cia, siuntimas nemokamas visam pasauly smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 07 29, 14:57)
As asmeniskai perku is cia, siuntimas nemokamas visam pasauly  smile.gif



o jums normaliai ateina siuntinukai?
man tai neatejo ir daugiau bijau pirkt.
o dar kazkur skaiciau, kad jau jie nebesiuncia i lt, bet gal tik kalbos
Atsakyti
NOREJAU PASKLAUSTI IS KOKIU PSL.SIUNCIATIES SIO FIRMOS KOSMETIKA,NORIU ISIGYTI,KIEK ZINAU LT.TIKRAI BARNGIAU.ACIU smile.gif
Atsakyti
Keliu temą viršun smile.gif

Gal kad naudojo Lancome Grandiose tušą ir nori tarti keletą žodžių? smile.gif

user posted image
Atsakyti

Pabandžiau Lancome Hypnôse Volume-à-porter - silikoninis šepetukas, smulkiais šereliais, labai subtiliai padažo, iššukuoja idealiai. "Rimtesnėm" blakstienom padaryti man reikėjo dviejų sluoksnių. Patiko, bet mėgstu sodresnes blakstienas, kurias padaro Grandiose arba Drama smile.gif
Gal padažymu panašesnis į įprastą Lancome Hypnôse, bet Lancome Hypnôse Volume-à-porter sudėtis labai jau pagerinta.


user posted image
Atsakyti