Įkraunama...
Įkraunama...

Shiseido kosmetika

Perleidau sesei Shiseido Translusent presuotą pudrą. Norėjau turėt pudrą makiažo fiksavimui, užbaigimui, kad tepta kreminė pudra į raukšleles nesubėgtų. Likau nusivylus, subėgdavo vis tiek. Bandžiau sunaudot kaip pudrą tepimui prieš skaistalus, bronzantą, bet nusprendžiau galų gale atiduot.
Nekartočiau ir kitom nerekomenduočiau.

user posted image
Atsakyti
Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Day Emulsion SPF15 labai geras dalykas. Is vis esu patenkinta sia firma, kremukai man nerealus. Jie tokie man su spalvyte biskutuka, Anksciau naudojau Lancome firmos, bet nutariau pameginti ir sios firmos, nes lankome jau naudojau gal kokie 6m. Man jau virs30 tai ir tu rauksleliu kazkaip pastebiu. o kai pasitepu siuo , kazkaip pagereja atrodo.
Atsakyti
Shiseido Lifting foundation I00, I20, O20


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
oho, kokia I20 tamsi atrodo, palyginus su O20. Dėkui smile.gif
Atsakyti
Ar Shiseido Lifting foundation tiks sausai arba labai sausai odai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernesta23: 20 gegužės 2013 - 10:46
Mane labai domina pudra riebiai odai. Kokie atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
Sis gamintojas man yra atradimas siu metu clap.gif
Ka bandziau, aisku, ne viskas patiko, bet yra kas tiko ir patiko labai smile.gif Negaliu atsidziaugti pudra Shiseido sheer matifying compact
http://2.bp.blogspot...ing compact.jpg
mano itin riebiai odai labai tiko. Veidas beveik neblizga ir nekemsa taip poru kaip kitos.
Atsakyti
user posted image

as turiu sia pudra riebiai odai, pakolkas labai liuks.
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2013 07 31, 09:51)
user posted image

as turiu sia pudra riebiai odai, pakolkas labai liuks.
o ji nors kazkiek maskuoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(STIIIRNAITE @ 2013 07 31, 17:12)
o ji nors kazkiek maskuoja?  smile.gif


tiesa, pasakius jos vienos netepiau, negaliu teikti visu 100 proc,kad taip, nes pries tai tepu veida tuo dabar popiulariu BB KREMU (veido kremas su spalva), naudoju kanebo firmos, tai susimaskuoja viskas, o su sia pudryte pasikoreguoju dienos eigoje-bet sakau, tepasi ir gula labai puikiai, oda labai toleruoja, nes nelieka dirbtinio efekto,susigeria labai gerai, nepasunkeja veidas (kas budavo nuo kitu pudru), ir nesikemsa, nes nuo kitu panasiu pudru visviena kimsdavosi, kas pasekoje isberdavo, tfu tfu-pakolkas viskas gerai
jei veidukas isbertas-vien su tokia pudryte vargu ar uzmaskuosit tuos berimus;
o pavienos sakykim demetos zonos tai taip, uzsimaskuoja.
as isbandziau daugelio firmu panasias pudras, pakolkas siai pudrytei rasau 9 is 10 (10 negaliu, kaip sakydavo mano anglu k. mokytoja - niekas nemoka ant 10 wink.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulka1: 03 rugpjūčio 2013 - 14:17
QUOTE(astulka1 @ 2013 08 03, 12:16)
tiesa, pasakius jos vienos netepiau, negaliu teikti visu 100 proc,kad taip, nes pries tai tepu veida tuo dabar popiulariu BB  KREMU (veido kremas su spalva), naudoju kanebo firmos, tai susimaskuoja viskas, o su sia pudryte pasikoreguoju dienos eigoje-bet sakau, tepasi ir gula labai puikiai, oda labai toleruoja, nes nelieka dirbtinio efekto,susigeria labai gerai, nepasunkeja veidas (kas budavo nuo kitu pudru), ir nesikemsa, nes nuo kitu panasiu pudru visviena kimsdavosi, kas pasekoje isberdavo, tfu tfu-pakolkas viskas gerai
jei veidukas isbertas-vien su tokia pudryte vargu ar uzmaskuosit tuos berimus;
o pavienos sakykim demetos zonos tai taip, uzsimaskuoja.
as isbandziau daugelio firmu panasias pudras, pakolkas siai pudrytei rasau 9 is 10 (10 negaliu, kaip sakydavo mano anglu k. mokytoja - niekas nemoka ant 10 wink.gif  )

Labai aciu uz issamu atsakyma smile.gif aciuks.gif
Jei tiek maskuoja, reiskia man uztektinai. Spuogu maskuoti nereikia. Nusipirkau Shiseido sheer matifying compact pudra ir man labai puikiai uztenka maskavimo. Naudoju tik ja viena. Irgi labai patiko. Bet labai idomu visgi kaip Pureless biggrin.gif Norejau pirkti, bet tuo metu nebuvo, tad pasiule Sheer matifying. Reiskia kita pudra bus vistiek Pureless biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(STIIIRNAITE @ 2013 08 03, 17:48)
Labai aciu uz issamu atsakyma  smile.gif  aciuks.gif
Jei tiek maskuoja, reiskia man uztektinai. Spuogu maskuoti nereikia. Nusipirkau Shiseido sheer matifying compact pudra ir man labai puikiai uztenka maskavimo. Naudoju tik ja viena. Irgi labai patiko. Bet labai idomu visgi kaip Pureless  biggrin.gif Norejau pirkti, bet tuo metu nebuvo, tad pasiule Sheer matifying. Reiskia kita pudra bus vistiek Pureless  biggrin.gif

Ar sheer mat. Jums pamaskuoja poras?

Beje, pureless yra pirkti lt? Nepastebejau.
Atsakyti