Įkraunama...
Įkraunama...

Shiseido kosmetika

QUOTE(Caridian @ 2013 09 25, 19:20)
Ar sheer mat. Jums pamaskuoja poras?

Beje, pureless yra pirkti lt? Nepastebejau.

Isbandziau abi: ir sheer mat ir pureless smile.gif labiau patinka sheer mat. graziau kazkaip dengiasi. Maskuoja vidutiniskai. Man to uztenka smile.gif Bendrai paemus tai jos panasios. Plius Pureless pigesne. Pirkau feelunique.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(STIIIRNAITE @ 2013 09 26, 01:27)
Isbandziau abi:  ir sheer mat ir pureless  smile.gif labiau patinka sheer mat. graziau kazkaip dengiasi. Maskuoja vidutiniskai. Man to uztenka  smile.gif  Bendrai paemus tai jos panasios. Plius Pureless pigesne. Pirkau feelunique.com  smile.gif

Koki atspalvi rinkotes sheer mat.? Kokia jusu oda?
Pas mus nera ne vieno ochre atspalvio, kiek ziurejau gyvai, tinkamas pasirode I40, bet idomu, gal tiktu ir O20. Ji labiau gelsva turetu buti, na, man ir reikia, kad raudoni mazintu, tai kaip ir taip turetu buti, bet dvejoju, nes azijieciu odos atspalviui ji pritaikyta labiau.
Pagal dabartini kursa sheer mat. visai neverta siustis, gausis gal net ir brangiau nei Kristianoj.
Atsakyti
Siandien susiduriau su tokia keista situacija, pirkau sarmoj lupu dazus shiseido perfect rouge, grizus namo patikrinau galiojimo koda ir raso kad pagaminti 2008 rugseji blink.gif blink.gif blink.gif kazin taip gali but? ka tokiu atveju daryt? ten sarmoj kokiom checkcosmetics net svetainem nepaaiskinsi jom..gal rasyt shiseidui, su uzklausa del pagaminimo kodo g.gif
seip as nesu visiska pamisele del tu galiojimu, naudociau ir taip, bet kai perki pardej o ne kokiu netu papigiai tai norisi nusipirkt sviezia doh.gif
Atsakyti
sveiki, nusprendziau isbandyti ir as sitos firmos kremuka ir prausiklio tikriausiai reiktu ax.gif
dabar bandau skaitant visa tema issirinkti kazka sau tinkancio , bet gal yra kas zino daug ka apie sita kosmetika ir galetu patari (buciau labai dekinga 4u.gif ) nes pati angliskai nemoku, tai bandau is cia gauti ivairiausios info 4u.gif
man 31 metai, jau yra smulkiu raukslyciu unsure.gif oda misri, t zona rieboka, dideles poros ir inkstirai (nors su jais kovoju su BHA ir kilpute), kai kur vietom pleiskanoja oda, veido spalva kai kur paraudusi
pasiulykit ka nors man tinkancio 4u.gif
aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo punta: 31 spalio 2013 - 15:44
Merginos, gal kuri zinot kas cia per serija Shiseido Sengasenka?
ebejuj db ziuriu prausikliai, aliejai prausimuisi, kzkp labai idomu pasidare..
pvz
http://www.ebay.com/...m...nka&_sop=15
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2013 11 26, 22:13)
Merginos, gal kuri zinot kas cia per serija Shiseido Sengasenka?
ebejuj db ziuriu prausikliai, aliejai prausimuisi, kzkp labai idomu pasidare..
pvz
http://www.ebay.com/...m...nka&_sop=15


Tai, kad cia ne shiseido, kazkokia piguske. Va shiseido puslapis http://www.shiseido.com/ ir visos ju priemones. Ir kai ieskai ebay, geriau pirkti is to kur uzrasyta top seller, ten geriausi atsiliepimai apie ta pardaveja ir kad nebutu is hon kongo, nes manau gali buti padirbti.
Atsakyti
Labas vakaras. Kokie būtų atsiliepimai apie IBUKI seriją? Domina bent mėnesį naudojusių realūs atsiliepimai.
Atsakyti
aš naudojau nors ir ne mėnesį, o apie 10 dienų (turėjau tris mėginukus pakeliuose), bet vistiek parašysiu biggrin.gif žodžiu, labai patiko, pirksiu pilną pakuotę (tik laukiu kol nužiūrėtoj online parduotuvėj bus kokių procentų kuponų) - pirksiu tą softener (kuris kaip serumas), ir drėkinantį kremą-losjoną (tik dar nežinau, ar su spf ar be... mėginukai tai buvo be spf) g.gif patiko kad nedaug parfumuoti, labai greit susigeria, maloniai sudrėkina odą, nebuvo daugiau nei įprastai nei poros užsikimšę, nei spuogai atsiradę. Mano oda mišri. Man 30, tai gal ir reiktų kažko rimtesnio, nes kiek pamenu Ibuki skirta 24-34 amžiui ir nėra nieko ypatingo nuo senėjimo.. bet kolkas niekas kitas nesužavėjo, pvz. Givenchy drėkinanti serija man per daug parfumuota doh.gif
kas nepatiko tai Ibuki paakių kremas, nors atrodo tepdavau labai nedaug,- kaip ir kitus kremus,- bet raukšlelėse likdavo baltos "nuosėdos" blink.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2013 12 27, 20:38)
Labas vakaras. Kokie būtų atsiliepimai apie IBUKI seriją? Domina bent mėnesį naudojusių realūs atsiliepimai.


Turiu visa serija, isskyrus paakiu krema, naudoju 3 men. Mano oda linkusi i sausuma, buvo dehidratuota, tai IBUKI serija sutvarke visas mano bedeles. Net spuogai nekyla, nors ir neturiu su jais dideliu problemu, bet pastaruoju metu budavo iskildavo koks giluminis doh.gif Kremas tiko man idealiai,minkstinantis losionas truputi sausina oda, o nakciai as naudoju ta emulsija.
Kremas jau i pabaiga, kartosiu dar karteli. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g-a-b-r-i-e-l-e: 28 gruodžio 2013 - 20:01
Gal zinote, ar Radiant lifting foundation bus panaikinta ir vietoj jos bus Radiant lifting Broad Spectrum SPF 17 ? LT dar seno leidimo pardavineja, ar bus abejos? Sudetis skiriasi nezymiai. Sephoroj tik su SPF dabar yra, senesniosios neberandu g.gif
Atsakyti
Sveikos panelės, gal žinot ar Shiseido krempudrų galima įsigyti Vilniaus Oro Uoste (duty-free zonoje) ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aštri: 14 balandžio 2014 - 09:29