Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgas ar trumpas vardas

jums labiau patinka ilgi ar trumpi vardai g.gif ?
man tai asmeniskai trumpi ir aiskus rolleyes.gif
Atsakyti
Man neturi reikšmės ar vardas trumpas ar ilgas. smile.gif Mano berniukų vardai trumpi, mergaitės, mano, ir vyro ilgi - aišku visi trumpina blink.gif .
Atsakyti
svarbu,kad grazus būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai sugalvojom sūnui vardą - Kristijonas, labai ilgai svarstėm, ar jis ne per ilgas. Dukrelei išrinkom trumpenį vardą - Urtė. Keista, bet dabar Kristijoną dažnai trumpinam(Kristis, Krizas), o Urtės vardelį ilginam. Iš pradžių juokais, o dabar žiūriu vis dažniau ir dažniau ja pavadinam Urtencija. Jau net pradejau save kontroliuoti , nes pastebėjau, kai vaikai žaidžia, Kristijonas dažnai pasako:"Nu, Urtencija, nelįsk tongue.gif "
Atsakyti
Na, isrinkus ilga varda, jis tikrai bus trumpinamas, svarbiausia, kad trumpinys irgi graziai skambetu. Dar vienas dalykas, sutrumpintas vardas jau nebe tas, kuri isrinkote... doh.gif
Atsakyti
trumpas ax.gif
Atsakyti
O koks vardas yra trumpas? Trijų skiemenų ilgas? Nieko sau. Sunku ištarti? Laiko nėra? Tai ir viauksėkim visi vienskiemeniais - dviskiemeniais, jei jau net bendrauti nebėra laiko. Ilgą, sakote, trumpins. Žinoma, penkių skiemenų vardą gal ir nepatogu tarti... Bet kiek dažnai tokį tenka girdėti? Ilgas vardas - ilgas gyvenimas (kažkur skaityta mintis), tad ir netrumpinkite jo.
Atsakyti
o man atrodo, kad reika paziureti kokia dar ir pavarde, nes jei ilgas vardas ir ilga pavarde, tai gal per sunku istarti. Taip pat zinau toki vaikina kurio pavarde Gaigys, na o tevai prie to dar varda dave Zydrunas, tai ar neapkartino vaikui gyvenimo?Zydrunas Gaudys.Reik ir apie tao pagalvoti
Atsakyti
[quote=s.saulute,2005 06 19, 10:15]
Taip pat zinau toki vaikina kurio pavarde Gaigys, na o tevai prie to dar varda dave Zydrunas, tai ar neapkartino vaikui gyvenimo?Zydrunas Gaudys.Reik ir apie tao pagalvoti
Žydrūnas Gaidys? blink.gif Ar Gaigys? Ar Gaudys? Ai, tas pats biesas, skamba visvien super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 19 birželio 2005 - 10:43
Nežinau kodėl, bet mane labiau traukia prie ilgų vardų smile.gif
Jie skamba labai gražiai ir iškilmingai, o juk vaikas visą gyvenimą nebus mažas.
Bet jei jau duočiau ilgą vardą tai ir netrumpinčiau smile.gif

Tai va, tokia mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
Man labiau patinka ilgas, bet priklauso nuo vardo, koks jis.
Atsakyti
Ilgi visom keturiom biggrin.gif Mano vardas irgi ilgas, mokyklos laikais visi trumpino kaip tik sugebėjo, universitete buvo 50/50, o va darbe visi pilnu vardu vadina ir net gražu daros biggrin.gif Nors šiaip nuo vardo priklauso, jei gražus, nelabai svarbu ar ilgas ar trumpas.
Atsakyti