Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas į namus

Pabandėm iš Bernelių užsisakyti cepelinus į namus. Visiškas pravalas doh.gif Sakė, atveš po valandos, po dvejų nesulaukę paskambinom - dar net neišvažiavo blink.gif Spjovėm ir atšaukėm užsakymą doh.gif
Atsakyti
Mes kartais užsisakinėjam iš Čili smile.gif
Atsakyti
gal kas Kaune žinot, pas ką galima būtų galima užsakyti pietus į ofisą(picerijos nedomina ir berneliai)?? būna visokių "privačių" tetų, kurios kepa, verda ir išvežioja...
Atsakyti
QUOTE(une @ 2005 06 22, 09:43)
prisiskaiciau internete apie čana ne kokiu atsipiepimu, tai nesiryztu ju uzsisakyti... sako geriau Sicuan ... tai vakar juos kaip tik ir sakemes. nu nezinau, siaip skanu, bet dar daug smulkiu dalykeliu , kurie man nepalieka labai gero ispudzio apie si restoraneli...
nors vienas pagiriamasis zodis yra vertas-sake ,kad uztruks daugiau nei valanda, o man uzsakinejant vaikas vis klausinejo kada? kada?, tai operatore nusijuoke ir sako-pasistengsiu sutvarkyt greiciau. ir tikrai 35 min jau pristate  thumbup.gif buvau maloniai nustebinta.


Kaip suprantu čia kalbama apie kinietišką virtuvę, o kur Kaune yra šie tavo paminėti restoranai ir kokie tel. nr. maisto užsakymui? Nes labai mėgstu kinietišką virtuvę essen.gif , būtų smagu bent kartais ir į namus užsisakyti jų maisto 4u.gif. Ir tiesa kai Vilniuje buvau Čane tai tikrai skanus buvo maistas, o kaip Kaune tai nežinau.
Atsakyti
Kadangi mes dievinam kinietišką maistą, tai užsisakinėjam VISADOS tik iš Čano. Buvo pakvailiojimų iš kitur, bet kitiem iki Čano dar laaabai toli tongue.gif .
Yra tik vienas minusas kad Čanas į namus veža tik iki 20val verysad.gif
Esu išragavus beveik viską, tai galiu pasakyti kad septynių spalvų salotas užsisakau dvi porcijas blush2.gif nu nerealio jos man. Ir "Traški kiauliena su su daržovėmis
sojų padaže" irgi nerealiausias patiekalas essen.gif Desertai visi thumbup.gif
Į Garliavą vežą už 5lt, kaip ir visame kaune.

"Čano" svetainė
Atsakyti
Kazkaip neteko uzsakyneti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ravser @ 2006 08 23, 13:47)
gal kas Kaune žinot, pas ką galima būtų galima užsakyti pietus į ofisą(picerijos nedomina ir berneliai)?? būna visokių "privačių" tetų, kurios kepa, verda ir išvežioja...


Pabandykit tel. 200876
Jau senokai jie vežioja, tačiau maistas ne gurmanams smile.gif
Pigu - 5-6lt, porcijos didelės. Tik po kažkiek laiko nusibodo, nes skonis labai jau vienodas.
Aš pats tikrai negiriu, nes nemėgstu, kai niekaip neatskiri, ar vištieną valgai, ar žuvį doh.gif , tačiau yra žmonių, kurie jau kelinti metai užsisakinėja, ir tipo viskas ok.

Žodžiu pasiūliau ir pakritikavau lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes tai ismeginome ir picas ir
tradicini maista pvz cepelinus i namus,
tik gerai, kad pas mus greiciau atveza
nei kaune ar vilniuje ax.gif
Atsakyti
mes uzsisakinejam tik picas ax.gif cili picos labai skanios rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Cili arba Berneliu uzeiga. biggrin.gif
Atsakyti
Mes uzsakinejame picas is "Pas Paola" (labai skanios ir nebrangios) arba is Pizza Jazz (arciausiai yra), taip pat is Ciano (tikrai neblogas maistas!) - cia Kaune ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maraboo @ 2006 09 02, 02:38)
Pabandykit tel. 200876
Jau senokai jie vežioja, tačiau maistas ne gurmanams smile.gif
Pigu - 5-6lt, porcijos didelės. Tik po kažkiek laiko nusibodo, nes skonis labai jau vienodas.
Aš pats tikrai negiriu, nes nemėgstu, kai niekaip neatskiri, ar vištieną valgai, ar žuvį  doh.gif , tačiau yra žmonių, kurie jau kelinti metai užsisakinėja, ir tipo viskas ok.

Žodžiu pasiūliau ir pakritikavau  lotuliukas.gif

ačiū, reikės pabandyti, nepatiks, daugiau nekviesim aciuks.gif
Atsakyti