Įkraunama...
Įkraunama...

Vytauto Didžiojo gimnazija

QUOTE(fliper @ 2014 03 28, 15:25)
Visi metai tylu... Nagi, pasireikškit naujai įstojusieji. Kaip sekasi, ar nenusivylėt?

Įstojom. Labai neramu. O kaip jūs? Patenkinti?
Atsakyti

Labas vakaras. Rasau del savo sunaus,kuris yra devintokas ir noretu pereiti i desimta klase mokytis Vytauto Didziojo gimnazijoje,taciau as labai nerimauju del sio jo sprendimo,nes mano sunus yra,toks ekstravertas,labai megsta bendrauti su zmonem ir jeigu papuls i salta,abejinga aplinka...tai nezinau ka darysim;( Taip pat rupi 10 klasiu aukletojos,dalyku mokytojai,ar reikia uniformu ir t.t  Labai prasau kas galit atsakykit i si mano laiska ir pagelbekit,nes jau nedaug laiko liko prasymams pildyti,o mes vis neapsisprendziam,kaip elgtis;( P.s istikruju tai daugiausia noreciau sulaukti informacijos apie pacia mokyklos aplinka,vaikus klaseje,nes kaip sakoma atmosfera priklauso,tik nuo to,su kokiais zmonem buni...

Atsakyti

Labas vakaras. Rasau del savo sunaus,kuris yra devintokas ir noretu pereiti i desimta klase mokytis Vytauto Didziojo gimnazijoje,taciau as labai nerimauju del sio jo sprendimo,nes mano sunus yra,toks ekstravertas,labai megsta bendrauti su zmonem ir jeigu papuls i salta,abejinga aplinka...tai nezinau ka darysim;( Taip pat rupi 10 klasiu aukletojos,dalyku mokytojai,ar reikia uniformu ir t.t  Labai prasau kas galit atsakykit i si mano laiska ir pagelbekit,nes jau nedaug laiko liko prasymams pildyti,o mes vis neapsisprendziam,kaip elgtis;( P.s istikruju tai daugiausia noreciau sulaukti informacijos apie pacia mokyklos aplinka,vaikus klaseje,nes kaip sakoma atmosfera priklauso,tik nuo to,su kokiais zmonem buni...

Atsakyti
QUOTE(ingute555 @ 2012 10 21, 10:56)
Nepatingejau visa tema apie gimnazija paskaityti ir ... Susidariau kontraversishka nuomone. Esu apsisprendimo etape, kurgi leisti savo sunu, kuris nuo 1 klases "zino" , kad studijuos medicina ir taps chirurgu:). Kokia gi Vilniaus gimnazija siam optimistui parinkti? Mat sunelis gi pries jezuitus nusitates, nors tu ka. Zodziu, ateistas jis pasm ir ne bet koks ,o labai didelis.  Taigi, domiusi geriausiomis Vilniaus gimazijomis:VDG, Salomeike, Birzishkos ir pan.  Nu nera aiskaus atsakymo. Ir nepazistu ne vieno, ,kasleistu vaika i VDG.

Mano dukra baigė VVDG ir mediciną VU jau baigė...
Atsakyti