Įkraunama...
Įkraunama...

Vytauto Didžiojo gimnazija

tai kad ten priėmimą mano žiniomis komisija tvarko. kaip kažkada minėjau, gimnasijos tinklalapyje yra atnaujinta priėmimo tvarka. ten visi dalykai išdėstyti eilės tvarka.
beje, tai kokioje mokykloje mokisi dabar, manau, tikrai mažai reiškia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2009 05 24, 14:39)
tai kad ten priėmimą mano žiniomis komisija tvarko. kaip kažkada minėjau, gimnasijos tinklalapyje yra atnaujinta priėmimo tvarka. ten visi dalykai išdėstyti eilės tvarka.
beje, tai kokioje mokykloje mokisi dabar, manau, tikrai mažai reiškia. ax.gif

Mums ši gimnazija priklauso pagal gyvenamą vietą, bet pavaduotoja mokykloje pasakė, kad su 7 vidurkiu nėra net ko ir bandyti, o čia skaitau, kad ir su mažesniu vidurkiu įstoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(RožėGrožė @ 2009 05 24, 21:30)
Mums ši gimnazija priklauso pagal gyvenamą vietą, bet pavaduotoja mokykloje pasakė, kad su 7 vidurkiu nėra net ko ir bandyti, o čia skaitau, kad ir su mažesniu vidurkiu įstoja  g.gif

Įdomu...
Visiem skirtingai sako.. Man sakė, kad tiems, kuriems priklauso pagal rajoną ši gimnazija, galima ir su žymėj mažesniais įstoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2009 05 21, 21:03)
Na gimnasija tikrai nebloga. aplinka ir bendruomenė draugiška. o dėl priėmimo yra labai daug niuansų. žiūrima į daug dalykų ir vidurkis yra bene paskutinis dalykas. beje aulika, o jūsų sūnus buvo priimtas pirmu priėmimu?  blush2.gif


Taip, mano sunus buvo priimtas pirmu priemimu. Vidurkis buvo 6.4 ir sake kad sansu istoti nera, bet mes vistiek prasymus palikom ir pasiseke. O priemus mazaji ir broli prieme i 3 gimnazijos klase.
Atsakyti
Per susirinkimą direktorė pabrėžė, kad vistiek jie atsižvelgia, kad vaikas baigė Vienuolio pagrindinę mokyklą......... Tačiau kai skaitau priėmimo tvarką, darosi baisoka dėl gyvenamos vietos, nes gyvename ne pačiame Senamiestyje, nors pvz. mano darbas yra Senamiestyje. Dukros vidurkis maždaug 9,2 metinis, labai tikimės patekti. Gal kas nešėt jau prašymus vėliau ir girdėjot tikslesnius priėmimo argumentus??? Parašykit.
Atsakyti
Sveiki, gal galėtų atsiliept tie kurie šiemet įstojo? cool.gif
Ir galbūt yra kokia mergina, baigusi šią gimnaziją, bet turinti 1-osios klasės uniformą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sausinė @ 2009 06 12, 10:03)
Per susirinkimą direktorė pabrėžė, kad vistiek jie atsižvelgia, kad vaikas baigė Vienuolio pagrindinę mokyklą......... Tačiau kai skaitau priėmimo tvarką, darosi baisoka dėl gyvenamos vietos, nes gyvename ne pačiame Senamiestyje, nors pvz. mano darbas yra Senamiestyje. Dukros vidurkis maždaug 9,2 metinis, labai tikimės patekti. Gal kas nešėt jau prašymus vėliau ir girdėjot tikslesnius priėmimo argumentus??? Parašykit.


Nesijaudinkite,manau, tikrai įstosite.
Atsakyti
QUOTE(sausinė @ 2009 06 12, 09:03)
Per susirinkimą direktorė pabrėžė, kad vistiek jie atsižvelgia, kad vaikas baigė Vienuolio pagrindinę mokyklą......... Tačiau kai skaitau priėmimo tvarką, darosi baisoka dėl gyvenamos vietos, nes gyvename ne pačiame Senamiestyje, nors pvz. mano darbas yra Senamiestyje. Dukros vidurkis maždaug 9,2 metinis, labai tikimės patekti. Gal kas nešėt jau prašymus vėliau ir girdėjot tikslesnius priėmimo argumentus??? Parašykit.


Tai ar istojot? Sarasai jau seniai yra.
Atsakyti
Taip, įstojom, viskas gerai, tačiau labai nustebom sužinoję, kad visos klasės turės vieną auklėtoją. Gal kas žinote apie šią tvarką, ar tai yra gerai, ar auklėtoja pažįsta gerai visų klasių mokinius??? Pasiteisina toks dalykas???? Parašykit:)
Atsakyti
Tai sveikinu istojus i gimnazija. Taip mes jau rasem kad visos klases turi viena aukletoja. Musu auksletojos superines, ir vieno vaiko ir kito. Jos praktiskai neturi pamoku, keleta per savaite, taigi gali visa savo laika skirti vaikams.
Atsakyti
QUOTE(sausinė @ 2009 07 20, 09:31)
Taip, įstojom, viskas gerai, tačiau labai nustebom sužinoję, kad visos klasės turės vieną auklėtoją. Gal kas žinote apie šią tvarką, ar tai yra gerai, ar auklėtoja pažįsta gerai visų klasių mokinius??? Pasiteisina toks dalykas???? Parašykit:)


Kaip sekasi mokytis? Kaip auklėtoja, mokytojai? Kokie įspūdžiai?
Atsakyti


Laba diena,

norėčiau paklaust eleto dalykų tų, kurių vaikai mokosi VD gimnazijoj. Šiemet "Veido" žurnale šita ginazija pagal reitingus nudribo į 312 vietą. Suprantu, kad negalima už gryną pinigą priimti tų reitingų, bet ten buvo pateikti tokie skaičiai - iš berods 145 baigiusiu i universitetus is pirmo noro istojo berods tik 21 abiturientas.
Gal žinot kodėl tokie skaičiai šiemet yra? Ar jūs patenkinti dalykų mokytojais, taip kaip jie ruošia vaikus?

Kažkaip buvau labai pasišovus sūnų leisti į VDG, bet dabar vėl susimąsčiau. Gal visgi Užupio gimnaziją rinktis g.gif
Atsakyti