Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

Sveikos mergaitės, tikiuosi čia užtaikiau 4u.gif
Nusipirkau štai tokį gėrį. Pas man alergija. Tai artišokas dar ir kepenis, toksinus pavalys. Gal kuri naudojot šitą auksą?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 06 16, 10:28)
Sveikos mergaitės, tikiuosi čia užtaikiau 4u.gif
Nusipirkau štai tokį gėrį. Pas man alergija. Tai artišokas dar ir kepenis, toksinus pavalys. Gal kuri naudojot šitą auksą?
user posted image

Aš taip pat tokį turiu, bet vis neprisiverčiu pradėti naudoti(bijau artišokų skonio ph34r.gif), taip pat labai domintų atsiliepimai 4u.gif

Ir pasisakysiu apie Neem ekologišką papildą kurį čia neperseniausiai pirkau, nežinau sutapimas čia ar vis gi jo poveikis, bet labai giluminiai spuogai(guzai tiesiog) pradėjo kilti ant veido krūtinės, pečių doh.gif - ar gali būti kad taip per odą valosi kraujas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 21, 00:33)
Ir pasisakysiu apie Neem ekologišką papildą kurį čia neperseniausiai pirkau, nežinau sutapimas čia ar vis gi jo poveikis, bet labai giluminiai spuogai(guzai tiesiog) pradėjo kilti ant veido krūtinės, pečių doh.gif  - ar gali būti kad taip per odą valosi kraujas? unsure.gif



gali.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angel dreams @ 2010 06 02, 09:19)
Sveikos mamytės,gal kas naudoja Nature`s Sunshine?kokie atsiliepimai apie šią produkciją?
ačiū iš anksto už atsakymus 4u.gif

Labai geras jų produktas yra sidabro tirpalas thumbup.gif . Galima jį naudoti kaip natūralų antibiotiką, gesina bet kokius uždegimus, naikina bakterijas puikiausiai. Mano vaistinėlėje jis privalomas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 06 16, 10:28)
Sveikos mergaitės, tikiuosi čia užtaikiau 4u.gif
Nusipirkau štai tokį gėrį. Pas man alergija. Tai artišokas dar ir kepenis, toksinus pavalys. Gal kuri naudojot šitą auksą?
user posted image

Na pradėjau jį šiandieną gerti, visai nieko skonis smile.gif
Daugiau info apie jį, labiausiai sudomino, kad pravalo organizmą nuo visokiausių šlakų.
Atsakyti
Nesijuokite jei pasirodys kvailas klausimas, bet ar būna ekologiškas papildas folio rūgštis smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Informacijos lietuviu k. neradau, o uzsienio psl. nezinia kuriuo gali pasitiketi, tai klausiu cia, gal kuri pades susigaudyti.
Man rekomenduota pagerti geruju bakteriju, "Bifidophilus Flora Force", nuoroda CIA . Isverstuose lapuose su vaistu aprasymais, matau, jog sudetis-lakto ir bifido bakterijos, o kaip cia is tikruju g.gif
Gal kuri pakomentuotu ar geras sprendimas pirkti sitas bakterijas?

Na ir i kompanija dar pasiklausiu apie jau isigytus vaistukus-KELP (rudieji juros dumbliai) ir Pau D'Arco (septynlapis balamedis)
Buciau labai dekinga uz bet kokia info ar tiesiog pasvarstymus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 30 birželio 2010 - 17:05
Etama, man Pau d'arc teko nuo candidos vartoti, tris men geriau, bet nepadejo. Nuvaziavus pas homeopate foliste, paziurejo, kad man net netinka jis. Bet siaip kam tinka, jis puikus. Gerosios bakterijos visiem reikalingos ax.gif O kelp irgi gerai, jei skydliauke gerai dirba smile.gif
O kur pirkai sios kompanijos produktus? mane domina gerosios bakterijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2010 07 01, 11:27)
Etama, man Pau d'arc teko nuo candidos vartoti, tris men geriau, bet nepadejo. Nuvaziavus pas homeopate foliste, paziurejo, kad man net netinka jis. Bet siaip kam tinka, jis puikus. Gerosios bakterijos visiem reikalingos  ax.gif  O kelp irgi gerai, jei skydliauke gerai dirba  smile.gif
O kur pirkai sios kompanijos produktus? mane domina gerosios bakterijos  ax.gif

Parasiau i AZ mirksiukas.gif
siaip ten kaip supratau sunkoka gauti, ar kaip. man turejo ir bifidophilus bakterijas uzsakyti, bet turbut nebuvo, nes gavau tik paminetus sekancius du preparatus. zodziu, reiktu kalbetis konkreciai su juo, kaip ten kas g.gif man tik vakar giminaite paime gautus vitaminus (kitam mieste jie) ir dar net nepasiemiau ju, neapziurejau rolleyes.gif ir daktariukui kazkaip neskambinau, kai jau rankose turesiu, tada paskambinsiu, paklausiu kaip tiksliai del vartojimo ir kada galima butu tas bifidophilus gauti g.gif
Na su skydliauke tai pas mane yra, yra problemu doh.gif pradziai noriu suvartoti kelpa ir pau d'arco, tada issivalius-tas bifido bakterijas ir gelezi. ir jau po viso kurso tikiuos jaustis laabai atsigavusi thumbup.gif tikiuosi viskas gerai pasisavins ir priims rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 27, 00:44)
Nesijuokite jei pasirodys kvailas klausimas, bet ar būna ekologiškas papildas folio rūgštis smile.gif


Aš esu atsisiuntusi Biocare (biocare.co.uk - bet čia nepriėmė mano kortelės, siunčiausi iš vitaminsforlife.net), siunčiausi Folguard (folinė rūgštis su vit. B12) - skaičiau kad geriau įsisavina. Turi ir skystą folinę rūgštį.
P.s. jei galvotum siųstis, brūkštelk a.ž., prisijungčiau, nes dar reikia, o siuntimas nėra pigus
Atsakyti
O įdomu aplamai be vitaminų Biosaloje ir Camelijoje "Biosline" gamintojo ir Sveikuose produktuose esančių papildų "Organic India" gamintojo dar kažkur Lietuvoje prekiaujama ekologiškais vitaminais ir papildais rolleyes.gif
Atsakyti
Gal yra žinančių ir galinčių atsiliepti apie Forever living papildus? smile.gif
Papildyta:
Ir apie Healthlife papildus 4u.gif Žinau kad jie neekologiški, bet bent jau rašo jog be cukraus, be glitimo, be mielių, be laktozės, be dirbtinių dažiklių, konservantų ir kvapniųjų medžiagų ax.gif
Atsakyti