Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

QUOTE(Rasma @ 2010 01 31, 17:42)
Kodėl? g.gif
Aš nuo dukrelės gimimo nebegeriu jokių maisto papildų - jokių. Nei nenatūralių, nei natūralių vitaminų, mineralų ar papildomų vitaminų jau daugiau nei 7 metus nebegeriu.
Paradoksas, bet tik paskutiniaisiais metais visąlaik idealus kraujo tyrimas. Ir net antrąkart būnant  nestuke.gif nebuvo mažakraujsyčių, kaip geriant krūvą papildų, įvairiausios geležies kaip per pirmą nestuke.gif
Nustatyti iš kraujo galima labai daug ką, biocheminių tyrimų spektras labai platus. e tik išsamią lipidogramą galima pasidaryt, bet pasitikrinti ir kalcio, fosforo, natrio, feritino magno ir n kitų medžiagų kiekius.
Būtent pasidariusi ir nustojau gerti visus tuos nesąmoningus maisto papildus ir tikrai galiu pasakyti - žydžiu mirksiukas.gif Tik tiek, kad visą gyvenimą buvau labai baltaodė, tai gal žmonės tai ir priskiria liguistumui, nepažinodami manęs biggrin.gif

"Weledos" kalcį, tai vaikams pirkdavau thumbup.gif


o kur toki kraujo tyrima pasidaryti g.gif ? kazi ar poliklinikoj normaliai pasakytu...
Atsakyti
Ką galėtumėte rekomenduoti vartoti norint sustiprinti plaukus (čia svarbiausia), odą pagražinti? Kol kas bandžiau tik linų aliejų gerti, tokių specialių vitaminų neteko matyti.
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 12, 21:23)
Ką galėtumėte rekomenduoti vartoti norint sustiprinti plaukus (čia svarbiausia), odą pagražinti? Kol kas bandžiau tik linų aliejų gerti, tokių specialių vitaminų neteko matyti.

Odai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 12, 20:23)
Ką galėtumėte rekomenduoti vartoti norint sustiprinti plaukus (čia svarbiausia), odą pagražinti? Kol kas bandžiau tik linų aliejų gerti, tokių specialių vitaminų neteko matyti.



Zinokit, linu alieju vartoti reiketu siaip kiekviena diena, tai yra pagrindinis ir beveik nepakeiciamas siais laikais omega-3 rugsciu saltinis, kuris yra tiesiog butinas normaliai viso organizmo veiklai. Ji vartodama ne tik plaukus stiprinsite, bet is emes padesite savo organizmui maitintis. smile.gif

O ivairiu patarimu rasite naturali kosmetika ir pan. skiltyse.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 13, 03:47)

Apie šios firmos vitaminus (tik su nimu) ir galvojau, bet kad jie tik odai...

QUOTE(mazoji_eglute @ 2010 07 14, 15:44)
Zinokit, linu alieju vartoti reiketu siaip kiekviena diena, tai yra pagrindinis ir beveik nepakeiciamas siais laikais omega-3 rugsciu saltinis, kuris yra tiesiog butinas normaliai viso organizmo veiklai.  Ji vartodama ne tik plaukus stiprinsite, bet is emes padesite savo organizmui maitintis. smile.gif

O ivairiu patarimu rasite naturali kosmetika ir pan. skiltyse.

Nežinau, gal ir reikės apsistot ties linų aliejum, o norėjosi dėl įvairovės kažką naujo išbandyti.
NKG temose nuolat patarimų ieškau, bet ir iš vidaus norisi organizmą stiprinti, ne tik iš išorės kažkuo tepliot. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2010 07 01, 10:27)
Gerosios bakterijos visiem reikalingos  ax.gif 

O tai jas pastoviai reikia gerti unsure.gif . As vaikui duodu kai antibiotikus vartoja ir viskas...

QUOTE(mazoji_eglute @ 2010 07 14, 14:44)
Zinokit, linu alieju vartoti reiketu siaip kiekviena diena, tai yra pagrindinis ir beveik nepakeiciamas siais laikais omega-3 rugsciu saltinis, kuris yra tiesiog butinas normaliai viso organizmo veiklai. 

Cia linu semenu alieju turit omeny? Tai ji istisai gerti? Ar geriau jis nei zuvies takai (ar aliejus g.gif ) vaikui ?

LABAI ACIU ABIEMS UZ ATSAKYMUS 4u.gif , nes mano mazoji istisai serga verysad.gif , noriu jai kazka duot ax.gif
Atsakyti
Kokius vitaminus rekomenduotumėte dirbantiems protinį darbą, gerinančius atmintį, susikaupimą?
Atsakyti
Gal yra atsiliepimų apie šiuos ekologiškus vitaminus smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

prisipazistu - neperskaiciau visko blush2.gif

gal yra kokiu geresniu zuvu tauku vaikuciams?
Atsakyti
sveikos,nusipirkau vitaminus is power heath su zenseniu.panaudojau gal ne pilna savaite po viena kapsule,kaip ir rekomenduoja ant pakuotes,bet pastebejau nuo vakar vakaro taip troskina...ir siandien visa diena tokia burna isdziuvus lotuliukas.gif nesuprantu,ar cia yra koks rysys tarp siu vitaminu ir mano troskulio?man cia darbe moterys isaiskino,gal,atseit,tau perstiprus tas zensenis?gal reik kas antra diena?o gal cia isvis vitaminai ne prie ko?
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 09 27, 21:41)
sveikos,nusipirkau vitaminus is power heath su zenseniu.panaudojau gal ne pilna savaite po viena kapsule,kaip ir rekomenduoja ant pakuotes,bet pastebejau nuo vakar vakaro taip troskina...ir siandien visa diena tokia burna isdziuvus  lotuliukas.gif  nesuprantu,ar cia yra koks rysys tarp siu vitaminu ir mano troskulio?man cia darbe moterys isaiskino,gal,atseit,tau perstiprus tas zensenis?gal reik kas antra diena?o gal cia isvis vitaminai ne prie ko?

Atsiprašau už lindimą ne į savo reikalus, bet maisto papildai su ženšeniu - moterims netinkami. Yra tik viena 'ženšenio rūšis', kuri moterų toleruojama, tad labai vertėtų atkreipti dėmesį koks būtent ženšenis nurodytas sudėtyje.
Ypač jo reikia saugotis laukiantis kūdikio, ankstyvajam nėštume nestuke.gif (nes ženženyje esanti medžiaga nustatyta, kad gali sąlygoti embriono pažeidimus)
Aš jūsų vietoje padovanočiau tą papildą savo gyvenimo draugui, o pati įsigyčiau tinkamesnį moterims ax.gif

Antra, didelis klausimas kokie jūsų mitybos įpročiai? Jei geriate papildą su ženšeniu ir neatsisakote kavutės su kolegėmis, tai irgi darot meškos paslaugą savo sveikatai (ženšenis nesuderinamas su kofeinu, pseudoefedrinu ir kt.)
nestuke.gif , nemiga, jei yra krūtų fibrocistozė, astma, emfizema, šienligė, aukštas kraujo spaudimas, padidintas kraujo krešumas, hipoglikeminė būklė, cukrinis diabetas ir vartojant kai kuriuos vaistus (labai nemažai vaistų nesuderinami su juo) - ženšenio geriau nesirinkti..

Yra vad. 'moteriškasis ženšenis', kas iš esmės net nėra ženšenis..(ot pasakiau doh.gif ). Moteriškuoju ženšeniu tituluojamas kininis skudutis - angelica sinensis arba kiniškai dong quai biggrin.gif ir gamintojai jį labai mėgsta įvardinti ženšeniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 28 rugsėjo 2010 - 06:35
Rasma, ar arbata su ženšeniu taip pat nerekomenduojama moterims? Klausiu, nes mėgstu karts nuo karto išgerti žaliosios ax.gif Ir kokios to netoleravimo priežastys nesilaukiančioms moterims? Ačiū 4u.gif
Atsakyti