Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

QUOTE(Laukinė prerija @ 2011 04 03, 22:42)
Sveiki, kokias pastas jums "prirašė"? man skyrė curasept. Jos sudėtyje irgi pegas, parabenas yra...Pasakiau, kad naudoju weleda druskinę, nieko baisaus nesakė, bet kad nesivystytų parodontozė liepė pusę metų su curasept valyti.
Papildyta:
Į temą šiuo metu geriame sertifikuotą

Spalt profesional: ličienije travi, iš PC, ten irgi ir peg ir parabenų ir dar visokių š buvo, dėžutę išmečiau

Bet tikrai kaip ne įtemą aš čia su savo dantim doh.gif va ką reiškia vėlai vakare rašyt

QUOTE(saulyte33 @ 2011 04 03, 22:48)
Sveikos 4u.gif Klausimėlis dėl ekologiškos dantų pastos. Ar jūs nepastebėjote, kad ilgainiui naudojant ekologišką pastą be fluoro ėmė dantys keisti spalvą.  g.gif Na spalva ne baltyn bet rudyn... doh.gif Na ir švaros jausmo mažoka burnoje lieka... Na čia mano pastebėjimai, kokie jūsų pojūčiai?

Šiaip jo, galiu gramdyt kaip noriu tuos dantis, bet išsivalius vistiek jie nebūna slidūs, jaučias apnašos, spalva irgi nėra balta, jokių balinančių nenaudoju,, tiesa aš anksčiau esu bandžiusi, kitų forumiečių patarta, ant dantų pastos užlašint lašelį arbatmedžio eterinio aliejaus, tai oi kaip gerai pravalydavo thumbup.gif ir apnašas ir gaivu labai ir man rodos vos vos pabaltindavo, o gal taip tik atrodė, nes kai švarūs dantys, tai ir blizga jie wub.gif žodžiu reik prisimint šį reikalą vėl bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 03 25, 22:06)
Nu va, be reikalo nusipirkau zuvu taukus...


na tai suvartosit, o paskui nusipirksit sėmenų aliejų.. smile.gif

QUOTE(sindirela @ 2011 04 01, 16:47)
gal kuri turit info apie zuvies taukus, girdejau kad nera sveika jie? g.gif



QUOTE(Saulužė @ 2011 04 01, 23:42)
Oi, paskaitinėkit ekologijos forumą, tikrai yra pridėta info ir kad vandenynai užteršti ir kad riebiose žuvyse kaupiasi toksinai ir t.t. arba googlinkit, jei neturit laiko gerkit linų sėmenų aliejų, daugelis mano, kad jis tikrai sveikesnis už žuvų taukus 4u.gif

----------------------------------------------------------------------------------
O aš nežinau...
Buvau pas odontologę, rado kraujuojančias dantenas {pora metų šiaip}, tai išbrokino mano ekologiškas pastas, aišku be svarių priežasčių, tik tai baikit, baikt...


dėl žuvų taukų visiškai pritariu. Žuvys ypač užterštos sunkiaisiais metalais... verysad.gif

O dėl dantenų kraujavimo, tai galiu patarti valyti dantukus su soda. Tik, aišku, būtų geriau sodą pirkti be aliuminio (nors ant pakuotės nerašoma, tačiau ta eilinė parduotuvėje parduodama soda yra užteršta aliuminiu, kuris naudojamas gamybos procese). Dantenos jau po keleto valymų nustoja kraujuoti, dantukai labai švariai nusivalo ir net pašviesėja.. mirksiukas.gif
Atsakyti


O dėl dantenų kraujavimo, tai galiu patarti valyti dantukus su soda. Tik, aišku, būtų geriau sodą pirkti be aliuminio (nors ant pakuotės nerašoma, tačiau ta eilinė parduotuvėje parduodama soda yra užteršta aliuminiu, kuris naudojamas gamybos procese). Dantenos jau po keleto valymų nustoja kraujuoti, dantukai labai švariai nusivalo ir net pašviesėja.. mirksiukas.gif
[/quote]
sveikute 4u.gif
Nors ir visai daug vekiau, bet vistiek sudomino jusu mineta soda be aliuminio.
Tai kur ja galima gauti?
Parduotuvese vien ta pati Rusijos soda g.gif
Atsakyti
QUOTE(daywux @ 2011 04 04, 15:05)
sveikute 4u.gif
Nors ir visai daug vekiau, bet vistiek sudomino jusu mineta soda be aliuminio.
Tai kur ja galima gauti?
Parduotuvese vien ta pati Rusijos soda g.gif


aš perku čia.. http://www.iherb.com...453-g/9852?at=0

Jeigu reikia nuolaidos koduko- DUL865 . Jeigu kyla kokių nors klausimų, rašykit AŽ.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 04 04, 11:34)
O dėl dantenų kraujavimo, tai galiu patarti valyti dantukus su soda. Tik, aišku, būtų geriau sodą pirkti be aliuminio (nors ant pakuotės nerašoma, tačiau ta eilinė parduotuvėje parduodama soda yra užteršta aliuminiu, kuris naudojamas gamybos procese). Dantenos jau po keleto valymų nustoja kraujuoti, dantukai labai švariai nusivalo ir net pašviesėja..  mirksiukas.gif

Vieną kart bandžiau su geriamąja mūsų soda, nors ir atsargiai valiau, labai įsijautrino dantenos, skaudėjo tiesiog... Šiaip ačiū už patarimą 4u.gif
O dėl mūsiškės sodos tai įdomu kokie kiekiai ten to aliumino, gal ir į pyragą geriau nedėt?
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2011 04 04, 17:16)
Vieną kart bandžiau su geriamąja mūsų soda, nors ir atsargiai valiau, labai įsijautrino dantenos, skaudėjo tiesiog... Šiaip ačiū už patarimą 4u.gif
O dėl mūsiškės sodos tai įdomu kokie kiekiai ten to aliumino, gal ir į pyragą geriau nedėt?


jeigu labai jautrios dantenos, ant sodos užpilkit šiek tiek vandens ir ištirpinkit ją. Tada tą skystį pilkit ant šepetėlio ir valykit.

Apie sodą skaičiau knygoje HULDA REGEHR CLARK Kaip išsigydyti visas ligas. Ten rašoma, kad paprastos sodos negalima naudoti nei maistui, nei dantų valymui... rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=daywux,2011 04 04, 15:05]
O dėl dantenų kraujavimo, tai galiu patarti valyti dantukus su soda. Tik, aišku, būtų geriau sodą pirkti be aliuminio (nors ant pakuotės nerašoma, tačiau ta eilinė parduotuvėje parduodama soda yra užteršta aliuminiu, kuris naudojamas gamybos procese). Dantenos jau po keleto valymų nustoja kraujuoti, dantukai labai švariai nusivalo ir net pašviesėja.. mirksiukas.gif
[/quote]
sveikute 4u.gif
Nors ir visai daug vekiau, bet vistiek sudomino jusu mineta soda be aliuminio.
Tai kur ja galima gauti?
Parduotuvese vien ta pati Rusijos soda g.gif
[/quote]
o soda nekenkia dantų emaliui g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(okse0711 @ 2011 04 05, 16:12)
o soda nekenkia dantų emaliui g.gif ?


o kodėl turėtų kenkti? Jeigu bijot brūžinimo, kaip jau minėjau, galit ant sodos užpilti šiek tiek vandens ir ištirpdyti ją. Tada tą skystį pilat ant šepetėlio ir valot..
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 05, 12:15)
Daug paslapties su jais, greičiausiai cheminiai, tik labai puikiai besisukantys tinkliniame marketinge..


Kai paskaičiau, kas parašyta ant gnld pakuotės tai tiesą sakant nieko nesupratau. Kažkokie mediciniški pavadinimai. Todėl dabar perku vitaminus ir maisto papildus iš sibiro sveikatos. Jie visi iš žolelių, iš Sibiro. Paskaičius sudėtį viskas aišku dilgėlė, čiobrelis, senos ekstarktai, echinacėjos žolė, petražolių lapai, vynuogių kauliukų ekstraktai ir panašiai. Juk tiesą sakant, kai mus arba mūsų vaikus suriečia ligos, visada griebiamės aviečių arbatos, liepžiedžių ir kitų močiučių vaistų. Todėl man šitie artimiausi dūšiai.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 01, 19:13)
cool.gif nepasitikeciau aklai gydytoja,dazniausiai papirkti farmacininku jie buna,jei taip jau vienus vitaminus siulo,nelogiskai skamba 100 proc naturalus,100 proc naturalios galetu buti namie isspaustos sultys ir tai ziurint is kokiu vaisiu ir darzoviu...


manau čia ne tas variantas, gydytoją aš asmeniškai pažįstu, gera mamos draugė, labai domisi hemeopatija ir į ją jau daug metų kreipaimės visais su sveikata susijusiais klausimais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamassitaa @ 2011 04 11, 09:29)
manau čia ne tas variantas, gydytoją aš asmeniškai pažįstu, gera mamos draugė, labai domisi hemeopatija ir į ją jau daug metų kreipaimės visais su sveikata susijusiais klausimais wink.gif

4u.gif na,tada atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2011 04 01, 20:42)

O aš nežinau...
Buvau pas odontologę, rado kraujuojančias dantenas {pora metų šiaip}, tai išbrokino mano ekologiškas pastas, aišku be svarių priežasčių, tik tai baikit, baikt... {pas mane dabar Weledos medetkinė, net neįdomu jai biggrin.gif },


Man tas pats atsitiko keleta metu naudojant vien eko pastas (per ta laika pakaitomis naudojau Weledos druskos ir medetku, bei Green People pankolio pastas). Dabar turiu dideli dantenu uzdegima ir labai minkstus dantis, todel privalau naudoti pasta ir skalavimo skysti, kuriuose pilna blogybiu, bei kalci. Dziaugiuosi, kad bent pastaraji isigijau is labai etisko gamintojo.
Atsakyti